Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Poród tuż tuż. Pokazała ogromny brzuszek na meczu reprezentacji
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.06.2024 21:44

Poród tuż tuż. Pokazała ogromny brzuszek na meczu reprezentacji

"Hotel Paradise"
fot. Instagram

Marietta Witkowska zasłynęła w mediach kilka lat temu. Celebrytka już niedługo zostanie mamą, a niedawno pokazała na Instagramie ciążowy brzuszek. 

Kim jest Marietta Witkowska?

Marietta Witkowska brała udział w pierwszej edycji popularnego programu “Hotel Paradise”, emitowanego przez stację telewizyjną TVN. Kobieta zwyciężyła format i stała się rozpoznawalna w mediach. Na planie reality show związała się z Chrisem. Jednakże po zakończeniu programu para zakończyła swój związek. Witkowska krótko później znalazła nowego partnera, Patryka Świdowskiego. Dwa lata temu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Marietta na bieżąco dzieli się z obserwującymi na Instagramie szczegółami życia prywatnego. 

Na początku roku celebrytka pochwaliła się informacją, że zostanie mamą. 

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" rozstali się. Gwiazdor show pisze o koszmarze El Dursi pokazała się bez makijażu. Nawet Grzeszczak nie powstrzymała się od komentarza

Witkowska pokazała sporych rozmiarów brzuszek

Na początku roku Marietta Witkowska, zwyciężczyni pierwszej edycji programu “Hotel Paradise” przekazała, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Napisała wówczas w mediach społecznościowych:

Jesteśmy w ciąży. 30 października 2023 zrobiłam test i nasze życie zmieniło się o 180 stopni, a to dopiero początek. Ten rok będzie inny niż wszystkie, nie mogę się doczekać. 

Niedawno celebrytka dodała nowe zdjęcie na Instagramie, które przedstawia Witkowską w towarzystwie męża na Stadionie Narodowym w Warszawie. Para kibicowała naszej reprezentacji podczas meczu z Turcją. Marietta pokazała sporych rozmiarów brzuszek w obcisłej bluzce. Już niedługo kobieta weźmie w ramiona swojego pierwszego synka.

Hotel Paradise na antenie stacji TVN

“Hotel Paradise” po raz pierwszy ukazał się na kanale TVN 7 w 2020 roku. Do programu zgłaszają się uczestnicy, którzy poszukują miłości, a telewidzowie przyglądają się ich poczynaniom. Reality show kręcone jest w egzotycznych i pięknych miejscach m.in. na Bali, w Panamie, czy w Kolumbii. Prowadzącą formatu jest Klaudia El Dusi, która może być kojarzona z innego popularnego programu “Top Model”. 

Tej wiosny na ekranach odbiorników emitowana była 8. odsłona show, która kręcona była w Wietnamie. Aktualnie w produkcji jest kolejna edycja programu “Hotel Paradise”. 

Marietta Witkowska, fot. Instagram
Marietta Witkowska, fot. Instagram
Marietta Witkowska, fot. Instagram
Marietta Witkowska, fot. Instagram