Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Justyna z "Rolnicy. Podlasie"
21.03.2024 22:31 Justyna z "Rolnicy. Podlasie" przekazała ekscytujące wieści. "To już oficjalne"

“Rolnicy. Podlasie” to fenomen wśród widzów. Fani programu uwielbiają obserwować proste życie na wsi bohaterów. Jedna z uczestniczek pochwaliła się właśnie świetnymi wieściami. Jest co świętować!

Andrzej z "Rolników. Podlasie"
03.03.2024 10:08 Andrzej z "Rolników Podlasie" ma problemy ze zdrowiem. Pojawiło się widmo operacji

Program “Rolnicy. Podlasie” podbił serca widzów. Jednym z ich ulubionych bohaterów tego formatu jest Andrzej z Plutycz. Fani zmartwili się, gdy okazało się, że ma on problemy ze zdrowiem. Co się stało?

Andrzej z Plutycz z "Rolników.Podlasie"
05.02.2024 17:27 "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz wygrał na loterii! Od razu odebrał kasę ze zdrapki i pochwalił się kwotą. Robi wrażenie?

“Rolnicy. Podlasie” to program, który podbił serca widzów. Jak się okazuje, fani uwielbiają patrzeć na proste życie na wsi prowadzone przez bohaterów show. Ostatnio Andrzejowi z Plutycz udało się znaleźć szczęśliwy los na loterii. Sprawdźcie, ile wygrał!

"Rolnicy. Podlasie"
16.01.2024 18:45 "Rolnicy. Podlasie". Z popularnego show do więzienia. Uczestnik ma sporo na sumieniu

Program „Rolnicy. Podlasie” wypromował wiele interesujących osobowości. A jednak sława nie pomaga, kiedy do sądu trafia kolejna sprawa i zapada wyrok. O Kamilu T., uczestniku programu Fokus TV, znowu zrobiło się głośno.

"Rolnicy. Podlasie" / Emilia Korolczuk
17.09.2023 20:04 "Rolnicy. Podlasie". Emilka zarabia na "kozich bobkach". Tak, dobrze czytacie

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” nie bez powodu jest ulubienicą widzów. Jej gospodarstwo kwitnie, roi się na nim od przeróżnych zwierząt, ale to nie wszystko. Rolniczka znalazła też bardzo kretywny sposób zarobku. Źródłem dochodu są bowiem „kozie bobki”.