Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Andrzej z "Rolników Podlasie" ma problemy ze zdrowiem. Pojawiło się widmo operacji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.03.2024 10:08

Andrzej z "Rolników Podlasie" ma problemy ze zdrowiem. Pojawiło się widmo operacji

Andrzej z "Rolników. Podlasie"
Andrzej z "Rolników. Podlasie", fot. screen YouTube

Program “Rolnicy. Podlasie” podbił serca widzów. Jednym z ich ulubionych bohaterów tego formatu jest Andrzej z Plutycz. Fani zmartwili się, gdy okazało się, że ma on problemy ze zdrowiem. Co się stało?

"Rolnicy. Podlasie". Główni bohaterowie

Andrzej Onopiuk urodził się w 1982 roku i od najmłodszych lat mieszka w urokliwej wiosce Plutycze. Wraz z ojcem, Gienkiem, prowadzą życie w tradycyjnej chacie, co sprawia, że są centralnymi postaciami w popularnym programie "Rolnicy. Podlasie". Fani z zainteresowaniem śledzą ich codzienne życie, a sam Andrzej podkreśla swoją miłość do wiejskiego stylu życia i pracy.

Całe życie pomagałem dla ojca z bratem i siostrą. [...] Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba – mówił w pierwszym odcinku.

Mężczyźni posiadają ponad 50 hektarów ziemi, liczne stada zwierząt oraz różnorodny park maszynowy. W jednym z wywiadów Andrzej z Plutycz wyznał, jakie wartości są dla niego priorytetowe. 

"Rolnicy. Podlasie". Emilka zarabia na "kozich bobkach". Tak, dobrze czytacie Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

Co jest najważniejsze dla Andrzeja z "Rolników.Podlasie"?

Andrzej z "Rolników. Podlasie" stał się obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w tej części Polski. Jego naturalny dowcip i proste życie na wsi w Plutyczach zdobyły serca widzów na całym kraju. Ludzie z różnych zakątków Polski, a nawet zza granicy, przyjeżdżają, aby zobaczyć jego gospodarstwo, czyniąc go lokalną gwiazdą. 

Jego Fanpage na Facebooku rośnie w siłę, a także rolnik angażuje się w prowadzenie kanału na YouTube. W wywiadzie dla "Rolnik Info" zaskoczył faktem, że cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kobiet i ma około dwudziestu kandydatek na partnerkę. Jednak głównym problemem są warunki mieszkaniowe, które posiada.

Tutaj za bardzo nie ma nic. Mówią, że im to nie przeszkadza. W telewizji oglądają, jak wygląda podwórko, jak dom wygląda, nie ma łazienki — wyznał w rozmowie z “Rolnik Info” Andrzej z Plutycz.

Andrzej podkreślił również, że najważniejsze dla niego jest znalezienie prawdziwej miłości i zbudowanie nowego domu. Dodatkowo wyraził pragnienie posiadania dzieci jako kolejny cel życiowy.

Teraz jednak fani bardzo się zmartwili, ponieważ wyszło na jaw, że ich ulubiony bohater ma problemy ze zdrowiem.

Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem

Andrzej z Plutycz został ostatnio bardzo skrytykowany przez internautów przez fakt, że nie wziął udziału w strajku rolników. Nikt jednak nie mógł mieć pojęcia, że jego nieobecność wynikała z kłopotów ze zdrowiem. Andrzej musiał pojechać na turnus rehabilitacyjny w Szklarskiej Porębie. 

Fani programu bardzo zmartwili się tą informacją. Zgodnie stwierdzili, że zarówno on jak i jego ojciec muszą trochę odpocząć. Jedna z internautek napisała publicznie, co działo się z Andrzejem.

Pan Andrzej potrzebuje wypoczynku. Za dużo dźwiga, ciężko pracuje. Oby nie nabawił się z tego dźwigania przepukliny żołądka. Pan Gienek również. Mam nadzieję, że ścięgno się nadgoiło i nie trzeba będzie operować – zdradziła.

Pozostaje życzyć zdrowia.

Andrzej z
Andrzej z "Rolników. Podlasie", fot. screen YouTube
Andrzej z
Andrzej z "Rolników. Podlasie", fot. screen YouTube