Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > To ją chcą do "TzG"! Legendarna wokalistka chwali się propozycją
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.06.2024 13:14

To ją chcą do "TzG"! Legendarna wokalistka chwali się propozycją

"Taniec z gwiazdami"
fot. KAPiF

Wkrótce na ekrany odbiorników powróci program “Taniec z gwiazdami". Edward Miszczak kompletuje listę uczestników 15. odsłony show. Zaproszenie otrzymała znana i lubiana piosenkarka. Czy tym razem przyjmie propozycję?

'Taniec z gwiazdami" na antenie stacji Polsat

Format “Taniec z gwiazdami” po raz pierwszy zadebiutował na ekranach odbiorników w 2005 roku. Wówczas format emitowany był przez stację telewizyjną TVN. W 2011 przestał być nadawany, a w 2014 roku powrócił na antenę, jednakże program przejął Polsat.

 Od lat gospodarzem show jest Krzysztof Ibisz. Początkowo partnerowała mu Anna Głogowska, jednak po czasie władze stacji zdecydowały się wymienić tancerkę na Paulinę Sykut-Jeżynę. Przez jakiś czas towarzyszyła im również Izabela Janachowska. 

W minionej edycji show, która emitowana była tej wiosny doszło do zmian w składzie jury. Miejsce Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowksiego i Andrzeja Piasecznego zajęli Rafał Maserak, Tomasz Wygoda oraz Ewa Kasprzyk. Obok nich tradycyjnie zasiadła Iwona Pavlović, która z “Tańcem z gwiazdami” jest związana od pierwszej odsłony show w stacji TVN. 

Oliwia Bieniuk: "Wszyscy w ciąży". Gwiazda "TzG" pokazała spory brzuszek Pierwsza emerytura Kasi Skrzyneckiej. Tyle dostanie po latach pracy w TVN i Polsacie

Majka Jeżowska w "Tańcu z gwiazdami"?

Kilka tygodni temu Majka Jeżowska wystąpiła podczas Polsat Hit Festiwal. Wraz z Malikiem Montaną stworzyli piosenkę “Bawimy się w życie”. W trakcie performance'u na scenie Opery Leśnej w Sopocie towarzyszyli im tancerze ze szkoły prowadzonej przez Tomasza Barańskiego. To on zaproponował Jeżowskiej udział w najbliższej edycji “Tańca z gwiazdami”. 

W rozmowie ze Złotą Sceną piosenkarka wyznała, że w przeszłości już kilka razy dostała propozycję, by wystąpić w show. 

Zaczęłam się nad tym poważnie zastanawiać, bo wcześniej dwa razy odmówiłam. Może do trzech razy sztuka?- zdradziła. 

Fani Majki Jeżowskiej mogą mieć zatem nadzieję, że już niedługo zobaczą ulubienicę w najpopularniejszym programie rozrywkowym telewizji Polsat.

14. odsłona "Tzg"

Miniona 14. edycja “Tańca z gwiazdami” dostarczyła telewidzom mnóstwo emocji. Program powrócił na antenę po dwóch latach przerwy. Na parkiecie zaprezentowało się wiele znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród nich można wymienić Julię Maffashion Kuczyńską, Roksanę Węgiel, Macieja Musiała, czy Filip Chajzer. W “Tzg” brała udział również Dagmara Kaźmierska, wokół której w ostatnim czasie wybuchła afera odnośnie jej przeszłości kryminalnej. 

W finale zmierzyły się Roxie Węgiel, Anita Sokołowska i Maffashion. Ostatecznie 14. edycję “Tańca z gwiazdami” wygrała Sokołowska z Jackiem Jeschke. 

KAPIF_1000pix_K1215797F.jpg
Majka Jeżowska, fot. KAPiF
Uczestnicy
Uczestnicy "Tańca z gwiazdami", fot. KAPiF