Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Magda i Wiktor z "Love Island" się rozstali. W tle zdrada
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.06.2024 19:12

Magda i Wiktor z "Love Island" się rozstali. W tle zdrada

"Love Island. Wyspa Miłości"
fot. Instagram

Kolejna para z popularnego programu “Love Island” podjęła decyzję o zakończeniu związku. Magda i Wiktor, zwycięzcy 4. edycji show rozstali się. Byli partnerzy zaczęli żalić się w mediach. Szczegóły. 

Magda i Wiktor w "Love Island"

 “Love Island. Wyspa Miłości” to popularny format, emitowany przez stację telewizyjną Polsat od 2019 roku. Magda i Wiktor brali udział w 4. edycji programu. Parze udało się wygrać, a po zakończeniu show kontynuowali swój związek, czym chętnie chwalili się w mediach społecznościowych. Na bieżąco dzieli się oni z obserwującymi na Instagramie fotografiami i nagraniami z życia prywatnego. Niedawno zakochani przekazali, że się zaręczyli. 

Niestety w mediach pojawiła się przykra informacja o rozstaniu Magdy i Wiktora. 

Miszczak zdejmuje z anteny uwielbiany show Polsatu Zwycięzcy "Love Island" się rozstali. Teraz publicznie piorą brudy

Wiktor i Magda z programu "Love Island" rozstali się

Zwycięzcy 4. edycji popularnego show “Love Island' rozstali się. Magda i Wiktor podjęli decyzję o zakończeniu związku. Mężczyzna wyznał tę informację w rozmowie z portalem Pomponik. W wywiadzie padło również podejrzenie, iż była partnerka zachowała się wobec niego nieuczciwie. 

Zadzwoniłem do niej na kamerce, łączyło z 30 albo 40 sekund, pamiętam, że się bardzo zestresowałem. Jak nas połączyło, to było ciemno, nic nie widziałem, co było dziwne, bo rozmawiamy codziennie i wiem, że zawsze ją widzę, bo mamy widno za oknem - opowiadał. 

Wiktor zdradził również, że w jej mieszkaniu dostrzegł bukiet kwiatów, które nie były prezentem od niego. Zwrócił na to uwagę podczas innej z ich wideorozmów. Zwycięzca “Love Island” wyznał, że jego zdaniem Magda aktualnie go unika, co jest dla niego bolesne, gdyż chciałby z nią porozmawiać na żywo o ich rozstaniu. 

Magda z "Love Island' zabrała głos po rozstaniu z Wiktorem

Na odpowiedź Magdy w tej kwestii nie trzeba było długo czekać. Kobieta zamieściła wpis w mediach społecznościowych, gdzie odniosła się do słów byłego partnera. Zwyciężczyni programu “Love Island” wyznała, że jest zaskoczona słowami Wiktora, a to, co mówi w mediach, nie jest zgodne z prawdą. 

Jestem mocno zszokowana i rozczarowana, bo to, co usłyszałam, bardzo rozmija się z prawdą. Wyjaśnię, że kwiaty, o których mówi Wiktor to pięć piwonii, które otrzymałam od mamy i tulipany, które podarowałam mamie przy okazji jej wizyty w Warszawie - przekazała. 

Magda zdradziła, że w ich związku od jakiegoś czasu nie działo się dobrze. Ostatnią rozmowę na temat zakończenia związku para odbyła w lutym. Kobieta zapewniła również, że nie dopuściła się zdrady. 

Wtedy sam Wiktor stwierdził, że skoro fakt, że jestem nieszczęśliwa, powraca co jakiś czas, to chyba warto się rozstać. Nie zdradziłam Wiktora i z nikim się nie spotykałam i nie spotykam - mówiła. 

Co Wy na to?

Magda i Wiktor z programu
Magda i Wiktor z programu "Love Island", fot. Instagram
Magda i Wiktor z programu
Magda i Wiktor z programu "Love Island", fot. Instagram