Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Publiczna awantura uczestników "Sanatorium"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.06.2024 20:04

Publiczna awantura uczestników "Sanatorium"

"Sanatorium miłości"
fot. Facebook

“Sanatorium miłości” cieszy się ogromną sympatią widzów. Oprócz tego występuje w nim równie dużo skandali i awantur. Teraz uczestnicy znowu pokazali pazury. 

6. sezon "Sanatorium miłości"

Niedawno zakończyła się emisja 6. sezonu popularnego programu "Sanatorium miłości". W najnowszej edycji nie brakowało wyjątkowych i barwnych postaci. Widzowie mogli ponownie śledzić starania seniorów o odnalezienie miłości i szczęścia, a emocji było co niemiara.  

Jednym z bardziej kontrowersyjnych uczestników był Andrzej, o którego konflikcie z Małgorzatą i zalotach do Teodozji dużo pisano w mediach. Elżbieta również przyciągnęła uwagę, dając się poznać jako wymagająca kuracjuszka. Po raz pierwszy w historii programu jedna z uczestniczek Maria Luiza zrezygnowała z udziału, a jej miejsce zajęła Maria z Łodzi.

Iwona i Gerard z "Sanatorium" zaskoczyli wyznaniem nt. swojego małżeństwa Ela z "Sanatorium miłości" wystąpi w kolejnym hicie TVP

"Sanatorium miłości". Andrzej wyśmiewa Elżbietę

Program "Sanatorium miłości" już dawno się zakończył, ale nieporozumienia między uczestnikami nadal trwają. W trakcie show prawie wszyscy się kłócili. Elżbieta z Nowej Woli była szczególnie konfliktowa i nawet Marii, która była uznawana za królową turnusu, odmówiła tytułu. 

Małgorzata z Sobótki również miała tendencję do krytykowania innych. Andrzej z Milanówka nie był zbyt lubiany przez resztę uczestników randkowego show. Okazuje się, że senior nadal jest rozgoryczony i dał temu wyraz w swoim najnowszym wpisie.

Ela z 6. edycji "Sanatorium miłości" w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że pasjonuje się śpiewem. Wyjawiła także, że rozważa udział w programie "The Voice Senior". Andrzej, po zapoznaniu się z jej wypowiedzią, postanowił skomentować ten pomysł. Na jednej z grup fanowskich "Sanatorium miłości" napisał:

Nie potrafi dobrze się wysłowić!!! A śpiewanie, chyba kolejna kpina!!! - dopiekł Elżbiecie.  

Nie obyło się bez komentarza innych uczestników. 

Konflikt wśród uczestników "Sanatorium" narasta

W obronie Elżbiety wystąpiła Maria Luiza, która jest jej przyjaciółką. Przypomnijmy, że seniorki mieszkały razem w jednym pokoju w Krynicy-Zdroju.

Andrzeju, nie mogę uwierzyć, że tak napisałeś. Uważam, że Ela jest naprawdę elokwentną kobietą i to udowodniła w SM. Co do śpiewu, to każdy ma szansę spełniać swoje marzenia. Elu, kibicuję Ci całym serduchem - napisała oburzona Majka.  

Elżbieta również nie mogła pozostać cicho i odpowiedziała Andrzejowi na forum. Ostro skrytykowała jego zachowanie, twierdząc, że popularność zawróciła mu w głowie.

Panie Nowak. Popularność uderza ci do głowy, parę razy pokazał się w TV i proszę, jaki znawca talentów. Nie tobie oceniać mój głos... Celebryto za dychę. Jednak pamiętaj ,że ci, co się jąkają, najpiękniej śpiewają - skwitowała Ela.  

Wszystko to sprawiło, że fani programu mogą poczuć się zażenowani. 

"Sanatorium miłości", fot. Facebook
"Sanatorium miłości", fot. Facebook