Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Huczało o konflikcie Roxie z rodzicami. Wszystko już jasne
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.06.2024 21:23

Huczało o konflikcie Roxie z rodzicami. Wszystko już jasne

Roksana Węgiel
fot. KAPiF/Instagram

Roxie Węgiel miała podobno problemy w relacjach z rodzicami. Teraz jednak można dostrzec ją z mamą. Padło zaskakujące pytanie. 

Roxie Węgiel i proces z wytwórnią Universal Music Polska

Roxie Węgiel do tej pory zawsze wyrażała się z wielkim ciepłem o swoich rodzicach. Rafał i Edyta Węgiel od początku troszczyli się o karierę swojej córki. Czy jednak nie przesadzili?

Niedawno "Fakt" i "Super Express" ujawniły wyrok sądu pierwszej instancji w sprawie między młodą wokalistką a wytwórnią Universal Music Polska. W uzasadnieniu wyroku znalazło się wiele informacji dotyczących ojca Roksany, który reprezentował ją w tej sprawie. 

Sędzia Krzysztof Kurosz w uzasadnieniu z 2022 roku stwierdził, że zarobione przez Roksanę pieniądze trafiały na firmowe konto jej ojca. Na podstawie ustnej umowy, której świadkiem była matka Roxie, Rafał Węgiel zobowiązał się do zwrotu tych środków, kiedy jego córka osiągnie pełnoletność. Sąd zauważył jednak, że gdyby nie dochody Roksany, firma jej ojca mogłaby popaść w kłopoty finansowe. Cała sytuacja budzi wiele niepokoju. Jak odniósł się do tego prawnik piosenkarki?

Kaźmierska skomentowała przegraną Roxie w "TzG" i się zaczęło Rodzice Roxie nie pojawili się na żadnym odcinku "TzG"

Roxie Węgiel ma konflikt z rodzicami?

Prawnik Roksany Węgiel, mecenas Paweł Janc, cytowany przez “Super Express”, nie chce komentować uwag dotyczących jej ojca, zawartych w uzasadnieniu wyroku. Zaznacza jednak, że sama Roksana nie zgadza się z oceną działań jej rodziców, przedstawioną w wyroku sądu.

Sprawa sądowa dotyczy wyłącznie sporu pomiędzy Panią Roksaną Węgiel a Universal w zakresie ważności istniejącej pomiędzy nimi umowy. Powyższe kwestie nie dotyczą tego sporu. Pani Roksana Węgiel nie zgodziła się z oceną Sądu w tym zakresie. Oczywiste jest, że dziecko pozostaje aż do pełnoletności pod władzą rodzicielską. Władza rodzicielska obejmuje w szczególności obowiązek i prawo rodziców do wykonywania pieczy nad osobą i majątkiem dziecka, a także nad sprawowaniem zarządu majątkiem dziecka – mówi przedstawiciel Roxie.

Natomiast, jest rzeczą godną uwagi, że rodzice Roksany nigdy nie byli na widowni programu “Taniec z gwiazdami”. Zawsze natomiast towarzyszył jej ukochany Kevin Mglej.

Roxie Węgiel pokazała zdjęcie z mamą

Wielu internautów, nie mogło wyjść z szoku, jak młodo wygląda mama Roxie. Za każdym razem, kiedy młoda wokalistka pokazuje Edytę, mnóstwo jej fanów nie może uwierzyć własnym oczom. 

Mimo tego, że ostatnio głośno było o konflikcie Roxie z rodzicami, teraz gwiazda pokazała wideo z mamą. Widać, że obie panie dogadują się znakomicie. Pozują, uśmiechając się podczas samochodowej przejażdżki. Roxie zadała też znaczące pytanie, nawiązując do komplementów na temat urody mamy. 

Mama czy siostra? – zapytała dodając uśmiechniętą emotikonkę i serce.

A wy jak uważacie?

InstaStory Roxie Węgiel, fot. Instagram
InstaStory Roxie Węgiel, fot. Instagram
Roxie Węgiel z rodziną, fot. Instagram
Roxie Węgiel z rodziną, fot. Instagram