Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Justyna Steczkowska nową gwiazdą Polsatu
Anna Lipska
Anna Lipska 24.06.2024 15:48

Justyna Steczkowska nową gwiazdą Polsatu

Justyna Steczkowska
fot. KAPIF

Justyna Steczkowska nową gwiazdą Polsatu! W jakim programie stacji pojawi się wokalistka? Szykuje się wielka niespodzianka dla fanów.

Gwiazdy opuszczają Polsat

W ostatnim czasie popularny program Polsatu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” doczekał się kilku znaczących zmian. Widzieliśmy, jak u boku Macieja Dowbora pojawia się Maciej Rock, a dawny prezenter, Piotr Gąsowski, wciela się w rolę jurora.

Grono oceniających również wielokrotnie poddawane było metamorfozom. Teraz jednak szykuje się prawdziwa rewolucja. Wszystko z uwagi na odejście gwiazd. Najpierw swoją decyzję przekazał Maciej Dowbor.

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. […] Na razie robię sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie! - przekazał fanom.

Potem pożegnano Roberta Janowskiego. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powita nowego członka jury. 

Szefowa "Pnś" obrażała widzów, a teraz ujawnia, co Cichopek i Kurzajewski zrobili po zwolnieniu Ma syna z Anną z "Rolnika". Pokazał, jakim jest ojcem

Zmiany w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Jak tylko Robert Janowski oficjalnie pożegnał się z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ruszyły spekulacje, kto może zastąpić dawnego uczestnika, a potem jurora popularnego show.

Nie da się ukryć, że Edward Miszczak odkąd został dyrektorem programowym Polsatu, podjął kilka interesujących decyzji. Tym razem także zaskoczył i zaprosił do programu wielką gwiazdę. 

Justyna Steczkowska w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Już wiadomo, że będzie kolejna edycja show, a fani ucieszą się jeszcze bardziej, bo okazuje się, że nową jurorką ma zostać Justyna Steczkowska. 

Plotki o tym, że gwiazda niebawem pojawi się w Polsacie, krążyły w mediach już od kilku miesięcy, ale bardziej w kontekście "Must Be the Music". 
 

Justyna osobiście negocjuje swój udział w "Must Be the Music", o czym doskonale wiedzą osoby z jej otoczenia i bardzo jej kibicują. Świetnie odnalazła się w jury "The Voice", ale teraz chciałaby spróbować czegoś nowego. Jako jurorka powracającego hitu zaczęłaby świętować 30-lecie swojej kariery. To byłoby niezłe ukoronowanie trzech dekad" - informowało nasze źródło.
 

Steczkowska, pytana o te rewelacje odpowiadała:

Ja jestem w trasie koncertowej całą jesień. Jeszcze wyjeżdżam później do Stanów. Nagrywam też płytę [...] Mam po prostu bardzo dużo pracy, a jeszcze rodzina, z którą wyjeżdżam na wakacje, bo przecież mamy dzieci, z którymi uwielbiamy spędzać czas... Jeszcze koncerty, które będą latem muzyki filmowej, więc to nie jest takie proste, bym ja mogła wystąpić w jakimś show. To trzeba odwoływać tyle koncertów, czego nie chcę robić - zdradziła podczas wywiadu dla Kanału Sportowego. 
 

Tymczasem Pomponik informuje, nieoficjalnie, że owszem, Justyna Steczkowska ma zostać nową gwiazdą Polsatu, ale zasiądzie w fotelu jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrania do programu mają ruszyć w lipcu, a program na antenie widzowie zobaczą w jesiennej ramówce.

Justyna Steczkowska, fot. KAPIF
Justyna Steczkowska, fot. KAPIF
Justyna Steczkowska, fot. KAPIF
Justyna Steczkowska, fot. KAPIF