Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dorotka z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu od ogłoszenia ciąży
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.06.2024 17:30

Dorotka z "Rolnika" na pierwszym zdjęciu od ogłoszenia ciąży

Waldek i Dorota z "Rolnika"
fot. Instagram

Dorota i Waldek z “Rolnika” spodziewają się dziecka. Teraz ukochana rolnika pokazała się pierwszy raz od odkąd poinformowali o ciąży. Brzuszek już jest mocno widoczny. 

Dorota i Waldek z "Rolnika" spodziewają się dziecka

Program "Rolnik szuka żony" jest niezwykle popularny. Widzowie chętnie śledzą losy uczestników show TVP, którzy poszukują swojej drugiej połówki, miłości i szczęścia. W ostatniej edycji wystąpiło wiele wyjątkowych osób, w tym Waldemar Gilas. 

Po zakończeniu programu rolnik pozostał w mediach, udzielając wywiadów i opowiadając o swoim życiu osobistym. Niedawno razem ze swoją partnerką Dorotą ogłosili radosną nowinę – spodziewają się dziecka. Para już wkrótce powita na świecie córeczkę.

  • Na taką chwilę czekałem bardzo długo. Kochani, wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół, pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną – ogłosił Waldemar, całując Dorotkę w policzek.
  • Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki - przekazali przyszli rodzice w mediach społecznościowych. 

Czy para już ze sobą mieszka?

Ania i Kuba z "Rolnika" już po ślubie? Jest oświadczenie szczęśliwej roliniczki Waldek i Dorota z "Rolnika" dopiero cieszyli się z ciąży, a tu takie wieści

Czy Dorota i Waldek z "Rolnika" mieszkają razem?

Dorotę i Waldemara z programu "Rolnik szuka żony" dzieli obecnie 300 kilometrów. Teraz, gdy Dorota jest w ciąży, wspólne zamieszkanie jest już pewne. Waldemar zdradził na Instagramie, że Dorota wraz z synem przeprowadzi się do niego na przełomie czerwca i lipca. Przeprowadzka ze Szczecina to duże wyzwanie! 

Od początku było wiadomo, że para zamieszka razem dopiero w wakacje, ponieważ Dorota nie chciała, by jej syn zmieniał szkołę w trakcie roku szkolnego. Jeden z internautów zapytał Waldemara, jak zwraca się do niego syn Doroty. Odpowiedź może być dla wielu zaskakująca.

Waldi – ogłosił Gilas, wyraźnie z tego faktu zadowolony.

Teraz zakochani pokazali zdjęcie widocznie podkreślonego brzuszka Doroty. 

Dorota z "Rolnika" pokazała brzuszek ciążowy

Para spodziewa się córeczki. Waldi na swoim Instagramie zdradził, że Dorotka ma już za sobą połowę ciąży, a we troje będą już w październiku. Poinformował również, że jego ukochana ma się dobrze i nie skarży się na ciążowe dolegliwości. 

Dorotka pokazała też pierwsze zdjęcia od czasu ogłoszenia tej wspaniałej nowiny. Na jednym z nich uśmiechnięta pozuje ze swoim synkiem. Dużo większą uwagę zwraca jednak druga fotografia. To na niej bowiem oprócz twarzy ukochanej Waldemara możemy zobaczyć jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Czarna, letnia sukienka na ramiączkach podkreśla jej zmieniające się ciało. 

Widać, jak bardzo Dorotka rozkwita w ciąży, wbrew staremu przesądowi, że to dziewczynki zabierają przyszłej mamie urodę. 

Dorota z
Dorota z "Rolnika" pokazała ciążowy brzuszek, fot. Instagram
Dorota z
Dorota z "Rolnika" z synkiem, fot. Instagram