Telewizja.Swiatgwiazd.pl > You Can Dance

You Can Dance

__You Can Dance__ - polski program typu talent show emitowany w latach 2007–2012 i 2015–2016 na antenie TVN. W 2021 roku show powróciło na ekrany a emisję przejęła stacja TVP. Nowy format "You Can Dance - nowa generacja" został nieco zmodyfikowany, zaś na castingi zaproszono dzieci w wieku 8-13 lat. Nagrodą jest obecnie 100 tysięcy złotych. W jury powrócił Agustin Egurrola. Pierwszą edycję zwyciężyła Karolina Olszewska.

You Can Dance
25.03.2023 07:58 Finał "You Can Dance - Nowa Generacja". Oburzeni widzowie podważyli wyniki

Piątkowy wieczór był nie tylko piłkarskim świętem, ale również rozstrzygnięciem wielu tygodni starań uczestników programu "You Can Dance - Nowa Generacja". Wiemy, kto podbił serca widzów i jurorów.W reaktywowanej edycji tanecznego show swoje umiejętności prezentowały dzieciaki z całej Polski. Pod czujnym okiem Agustina Egurolli, Idy Nowakowskiej oraz Katarzyny Cichopek zyskiwały nowe doświadczenie. Teraz wiadomo już, kto stał się numerem 1.

Kasia Cichopek
11.03.2023 18:10 "Serce mi pęka". Kasia Cichopek w emocjonującym wpisie, nie mogła tego przewidzieć

Kasia Cichopek zamieściła w sieci obszerny post, w którym opowiedziała o emocjach, które przeżywa w ostatnim czasie. Napisała o ogromnym wzruszeniu, a także podziwie i motywacji. Internauci nie przeszli obojętnie obok takiego wyznania.Aktorka zdobyła się na szczery post z powodu zbliżającego się kolejnego odcinka programu “You Can Dance. Nowa Generacja”, w którym jest jurorką. To właśnie praca na planie wywołuje w niej tak wiele emocji. 

Roksana Węgiel
10.03.2023 11:10 Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"

Roksana Węgiel oprócz kariery muzycznej świetnie sprawdza się również przed kamerą w roli prowadzącej. Ostatnio tworzyła taneczne show TVP "You Can Dance. Nowa Generacja" jednak w nowej edycji jej nie zobaczyliśmy. Jak do tego doszło?Widzowie TVP obdarzyli dużą sympatią młodą piosenkarkę, która sprawdzała swoje siły również przed kamerą. Niestety po współpracy przy premierowej edycji reaktywowanego programu gwiazda nie wróciła do roli prowadzącej. W rozmowie z nami zdradziła, jak doszło do tej decyzji.

Katarzyna Cichopek EA (13)
18.11.2022 16:31 Katarzyna Cichopek po raz kolejny jurorką w "You Can Dance". "Najpiękniejsze są emocje"

Wygląda na to, że TVP zamierza wycisnąć nieoczekiwaną szansę od losu do ostatniej kropli i nawet echa afery nie są w stanie tego zmienić. Mamy już pewność — Katarzyna Cichopek po raz kolejny stanie się twarzą tanecznego show. O wszystkim poinformowała na swoim Instagramie. Jeszcze zanim stali się najgorętszą parą polskiego show-biznesu, Cichopek i Kurzajewski udowadniali, że nie straszne im wizerunkowe blamaże. Na początku roku media płonęły od plotek, a para z "Pytania na śniadanie", jakby na przekór wszystkiemu, pojawiała się na scenie. Jak na ironię, niedawna afera sprawiła, że ich kariery nabrały zawrotnego tempa.

Natalia Madejczyk
13.07.2022 08:04 Pogrzeb Natalii Madejczyk z "You Can Dane". Rodzina ma jedną prośbę

Natalia Madejczyk zmarła 21 czerwca w wieku zaledwie 36 lat. Jej śmierć wstrząsnęła nie tylko przyjaciółmi z "You Can Dance", ale całą Polską. Teraz rodzina poinformowała o dacie pogrzebu oraz zwróciła się do wszystkich z poruszającą prośbą.Natalia Madejczyk zarażała uśmiechem i energią. Kilka tygodni temu światem show-biznesu wstrząsnęła wieść o jej nagłej śmierci. Była finalistką 1. edycji "You Can Dance — Po prostu tańcz", profesjonalną tancerką i choreografką.

Kasia Cichopek EA
12.07.2022 15:10 Kasia Cichopek została jurorką "You Can Dance". Oficjalna informacja zachwyciła fanów

Media obiegła wspaniała wiadomość. To już pewne. Kasia Cichopek, która obecnie wysuwa się na pozycję jednej z czołowych gwiazd TVP, zasiądzie w jury "You Can Dance. New Generation". Nawet Marcin Hakiel nie mógł przejść obojętnie obok tej informacji. To wielka szansa i spełnienie marzeń. Kasia Cichopek coraz wyraźniej kreuje się, jako prawdziwy multitalent. Gwiazda już od ponad 20 lat występuje w "M jak miłość", gdzie wciela się w serialową Kingę Zduńską. Kilka lat temu odkryła w sobie powołanie na prezenterkę, a teraz — poprowadzi taneczne show.