Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Serce mi pęka". Kasia Cichopek w emocjonującym wpisie, nie mogła tego przewidzieć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.03.2023 18:10

"Serce mi pęka". Kasia Cichopek w emocjonującym wpisie, nie mogła tego przewidzieć

Kasia Cichopek
Fot. KAPiF

Kasia Cichopek zamieściła w sieci obszerny post, w którym opowiedziała o emocjach, które przeżywa w ostatnim czasie. Napisała o ogromnym wzruszeniu, a także podziwie i motywacji. Internauci nie przeszli obojętnie obok takiego wyznania.

Aktorka zdobyła się na szczery post z powodu zbliżającego się kolejnego odcinka programu “You Can Dance. Nowa Generacja”, w którym jest jurorką. To właśnie praca na planie wywołuje w niej tak wiele emocji. 

Kasia Cichopek opublikowała emocjonalny wpis

Kasia Cichopek spełnia się na wielu płaszczyznach. Od ponad dwóch dekad pracuje jako aktorka, jednak z czasem postanowiła pójść o krok dalej. Dziś możemy oglądać artystkę nie tylko w „M jak miłość”, ale również „Pytaniu na Śniadanie”, jak i „You Can Dance. Nowa Generacja”

Gwiazda wielokrotnie wspominała, jak ważna jest dla niej praca w tanecznym programie. Jako matka, która ma na swoim koncie przygodę z tańcem, jest szczególnie wyczulona na dziecięcy talent

O swoich przemyśleniach i odczuciach, związanych ze zbliżającym się odcinkiem opowiedziała za pośrednictwem Instagrama. Kasia opublikowała na swoim profilu zdjęcie z uczestnikami programu, a także dodała obszerny, emocjonalny wpis

Marzenie Ewy Błaszczyk w końcu się spełniło. Ważny dzień uczciła w towarzystwie pierwszej damy

Kasia Cichopek o pracy jurorki: "Jestem oszołomiona"

Kasia Cichopek wyjawiła, że praca na planie „You Can Dance. Nowa Generacja” i możliwość oglądania tak wielu występów to wyjątkowo wzruszające przeżycie. Gwiazda dodała, że z trudem żegna się z kolejnymi uczestnikami, którzy zgodnie z zasadami, muszę opuszczać format

Nie spodziewałam się, że bycie jurorem „You Can Dance. Nowa Generacja” będzie aż tak wzruszające i emocjonujące. Co odcinek serce mi pęka, bo musimy pożegnać dwójkę wspaniałych, młodych tancerzy. Jestem oszołomiona ich talentem, charyzmą, pracowitością, wytrwałością, motywacją — napisała Kasia na swoim Instagramie.

Kasia Cichopek opowiada o uczestnikach "You Can Dance. Nowa Generacja"

Przygoda Kasi z tańcem zaczęła się w 2005 roku, kiedy w parze z Marcinem Hakielem zwyciężyła w finale drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, emitowanego jeszcze w TVN. Później wielokrotnie brała udział w konkursach i wydarzeniach tanecznych. Zostanie jurorką w „You Can Dance. Nowa Generacja” jest kolejnym stopniem w tej karierze.

Teraz z wielkim wzruszeniem opowiada o młodych, pełnych pasji ludziach, których spotyka w programie. „Są dla mnie inspiracją i motywacją, żeby pracować nad sobą i ciągle się rozwijać. Już teraz serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom. Jestem Wami oczarowana. A Was Kochani zapraszam na kolejną dawkę emocji. Start 20:50 w Dwójce” dodała na koniec Kasia.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
You Can Dance, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
You Can Dance, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
You Can Dance, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama