Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek
01.07.2024 18:16 Cichopek z nową fuchą w Polsacie. Takiego programu jeszcze w Polsce nie było

Katarzyna Cichopek na dobre zadomowiła się na Polsacie! Wielki powrót prezenterki do tej stacji już jesienią. Kasia poprowadzi całkiem nowy, oryginalny program rozrywkowy. Mamy szczegóły i zdjęcia.

Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "PnŚ", fot. KAPiF
26.01.2024 08:41 Kasia Cichopek nieźle zarobi na rozstaniu z "Pnś". Te sumy robią wrażenie. Na finanse nie będzie narzekać

Katarzyna Cichopek rozstała się z “Pytaniem na śniadanie”. Czy odejście z programu odbije się negatywnie na jej finansach? Zdaniem eksperta, wręcz przeciwnie. Mowa tu o naprawdę solidnych pieniądzach.

Tak Cichopek zachowywała się za kulisami "PnŚ", fot. KAPiF
24.01.2024 11:00 Tak Cichopek zachowywała się za kulisami "Pnś". Wyszła cała prawda o współpracy z byłą prowadzącą

Katarzyna Cichopek nie poprowadzi już “Pytania na śniadanie”. Decyzją TVP, prezenterka została zwolniona z programu wraz z partnerującym jej Maciejem Kurzajewskim. Tymczasem współpracownicy gwiazdy postanowili wyjawić, jak gospodyni zachowywała się za kulisami show.

Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu, fot. KAPiF
24.01.2024 10:01 Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu. Wszystko tuż po zwolnieniu Cichopek. Ale numer!

Marcin Hakiel otrzymał angaż w telewizji. Informacja o zatrudnieniu tancerza pojawiła się w mediach krótko po tym, jak przekazano wieści o zwolnieniu z TVP jego byłej żony Katarzyny Cichopek.

Pytanie na śniadanie
23.01.2024 19:37 Największe wpadki w historii "Pytania na śniadanie". Padniecie przy "porodzie" Kurzajewskiego, a to dopiero początek

W „Pytaniu na śniadanie” nie brakowało wpadek i dziwnych sytuacji. W wielu z nich brali udział prowadzący Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Czy z nową ekipą się to zmieni? Poniżej lista najbardziej pamiętnych afer w śniadaniówce TVP.

Pytanie na śniadanie
20.01.2024 14:25 Trzecia nowa para w „Pytaniu na śniadanie”! Wiemy, kiedy zadebiutuje. Konkurencja chce przejąć jedną ze „starych” gwiazd

“Pytanie na śniadanie” po zmianie władzy przechodzi prawdziwą rewolucję. Z programu znikają kolejne osoby, a zastępują je powracające gwiazdy, lub prezenterzy z innych stacji telewizyjnych. Już wiemy, że do obsady dołączy kolejna para. Pojawiły się też informacje o Izabeli Krzan. 

Maciej Kurzajewski / Katarzyna Cichopek
15.01.2024 16:09 "Aż się wierzyć nie chce". Maciej Kurzajewski przekazał to na koniec programu. Smutne wieści

Maciej Kurzajewski zaskoczył dziś wszystkich na wizji. Katarzyna Cichopek nie rozumiała zupełnie, dlaczego jej partner to powiedział. Co wydarzyło się w „Pytaniu na śniadanie”?

"Pytanie na śniadanie". Zaskakujące wyznanie Macieja Kurzajewskiego na wizji
10.01.2024 16:06 Łóżkowe tematy w "Pytaniu na śniadanie". Maciej Kurzajewski otwarcie ogłosił na wizji: "Robiłem to w pracy"

“Pytanie na śniadanie” to program, który dość nieoczekiwanie dostarcza widzom w ostatnich dniach naprawdę ogromnych emocji. Po tęczowej fladze i politycznych aluzjach aktora Bartosza Gelnera przyszedł czas na… kwestie sypialnianie poruszane przez prowadzących poranny show. Tym razem Maciej Kurzajewski przeszedł samego siebie!

Bartosz Gelner szydzi z "dawnej" TVP w "Pytaniu na Śniadanie"
07.01.2024 13:29 Bartosz Gelner przyszedł do "PnŚ" i zadrwił z "dawnej" TVP. Cichopek i Kurzajewski oniemieli

Bartosz Gelner odwiedził studio “Pytania na Śniadanie”, aby opowiedzieć o swojej roli w nowym serialu historycznym TVP. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie wykorzystał okazji, aby wbić szpilę dawnym władzom publicznego nadawcy. Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF
14.11.2023 15:58 Zemsta Kasi Cichopek. Tak odpowiedziała byłemu. Koleżanka z "M jak miłość": "Inteligentna riposta"

Kasia Cichopek odpowiada Marcinowi Hakielowi. Znajomi aktorki twierdzą, że to zemsta za publikacje jakie w ostatnim czasie jej były mąż zamieścił w sieci.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
19.10.2023 11:10 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wracają do "Pytania na śniadanie". Zniknęli przez... wybory? "Nie chcieli prowadzić"

W czwartkowy poranek widzowie "Pytania na śniadanie" zostali zaskoczeni przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Duet wrócił do prowadzenia śniadaniówki po miesiącu przerwy. Zostały ujawnione powody ich nieobecności. Para nie chciała się pokazywać w czasie politycznej gorączki?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
18.10.2023 21:22 Cichopek i Kurzajewski od miesiąca nie pojawili się w "Pytaniu na śniadanie"! Wrócą jeszcze? Fani w niepewności

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od miesiąca nie pojawili się w „Pytaniu na śniadanie”. Słynna para miała zostać wykreślona z grafiku tuż przed wyborami parlamentarnymi. Z jakiego powodu? Dopiero teraz media dotarły do informacji, co jest powodem ich nieobecności w śniadaniówce TVP. Czy jeszcze wrócą na antenę?

Będą zwolnienia w Pytaniu na śniadanie?, fot. KAPIF
05.10.2023 15:25 Szykują się czystki w "Pytaniu na śniadanie". TVP podjęła decyzję. Na prowadzących padł blady strach

Na prowadzących “Pytania na śniadanie” padł blady strach. TVP podjęła decyzję, która może wpłynąć na rozwiązanie umowy. Z kim i dlaczego?

Kto dołączył do grona gwiazd "Pytania na śniadanie"?, fot. Instagram
18.09.2023 11:27 "Pytanie na śniadanie" z nową gwiazdą! Tę twarz doskonale znamy z "Dzień Dobry TVN"

Do obsady “Pytania na śniadanie” dołączyła kolejna gwiazda, która regularnie będzie pojawiała się na wizji. To doskonale znana twarz z programów TVN-u, w tym “Dzień Dobry TVN”.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
02.09.2023 14:08 Cichopek w objęciach Kurzajewskiego pokazała brzuszek. Wszystkie aparaty skierowane tylko na nich!

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" było wyjątkowym świętem dla wszystkich gwiazd śniadaniówki. Poranny program TVP obchodził swoje 21. urodziny. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wszyscy patrzyli na nich nie bez powodu.

Prowadzący "Pytanie na śniadanie", fot. KAPIF
01.09.2023 13:18 Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pilnie wezwani do studia. Po tylu latach to musiało się tak skończyć

2 września w studiu “Pytania na śniadanie” pojawi się cała obsada programu. Znamy powód takiej decyzji produkcji. 

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek
01.09.2023 10:15 Cichopek i Mroczek tłumaczą wpadkę w "M jak Miłość". Zapowiadają kolejny przekręt w serialu!

Serial "M jak miłość" niedawno wrócił po wakacyjnej przerwie. Stęsknieni widzowie z uwagą przyglądali się każdemu kadrowi i w jednym z nich wyłapali błąd produkcji. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek musieli się tłumaczyć z nagranych scen. To nie koniec niespodzianek.

Jesienna ramówka TVP bez Kasi Cichopek, fot. KAPIF
16.08.2023 15:50 Tylko u nas: Kasia Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP. Znamy powód. Co wspólnego ma z tym Marcin Hakiel?

Dlaczego Kasia Cichopek nie przyjdzie na jesienną ramówkę TVP 2023? Świat gwiazd dotarł do szczegółów. Znamy powód nieobecności gwiazdy. Co stanęło jej na przeszkodzie?

Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska
15.08.2023 13:40 Uwielbiany format z Kasią Cichopek i Idą Nowakowską na czele znika z ekranów. Widzowie nie będą zadowoleni

Telewizja Polska już teraz zapowiedziała poważne zmiany w swoim programie, które wejdą w życie wraz z nadchodzącą jesienią. Niestety, w związku z metamorfozami pracę straci kilka czołowych gwiazd publicznego nadawcy. Wśród nich pojawiają się takie nazwiska, jak Katarzyna Cichopek, czy Ida Nowakowska.

Tomasz Wolny / Katarzyna Cichopek
04.08.2023 21:25 Tomasz Wolny cały mokry, obok Katarzyna Cichopek. Tak się bawili na planie „Pytania na śniadanie”

W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” miały miejsce sceny, które nie wydarzyły się nigdy wcześniej i raczej już nie wydarzą. Program prowadzili Tomasz Wolny i Katarzyna Cichopek. Dziennikarz odważył się zrobić coś, o co jego towarzyszka go zapewne nie podejrzewała. Było sporo krzyków i jęków, co tam się wydarzyło?

Małgorzata Opczowska, Katarzyna Cichopek i Małgorzata Tomaszewska komentują odejście Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie", fot. KAPiF
27.06.2023 22:25 Cichopek, Tomaszewska i Opczowska reagują na odejście Nowickiego z "PnŚ". "Łamiesz nam serca"

Łukasz Nowicki ogłosił, że odchodzi z „Pytania na śniadanie”. Do decyzji prezentera zdążyły już ustosunkować się jego koleżanki z programu: Małgorzata Opczowska, Katarzyna Cichopek i Małgorzata Tomaszewska.

Katarzyna Cichopek
18.06.2023 20:17 Bliskie spotkanie Katarzyny Cichopek z wielkim ptakiem w "PnŚ". Mamy zdjęcia, jej mina mówi wszystko

Prowadzących w programach śniadaniowych wielokrotnie czekały przeróżne wyzwania, z których nie zawsze wychodzili obronną ręką. Tym razem Katarzyna Cichopek musiała zmierzyć się z potężnym ptakiem, a ich pierwsze spotkanie nie należało do łatwych, co wyraźnie widać na zdjęciach. Jak w tym czasie zachowywał się Maciej Kurzajewski? 

Katarzyna Cichopek
17.06.2023 14:16 To w niej pójdzie do ślubu? Kasia Cichopek oglądała suknie ślubne. Oto jej faworyt

Wyraz twarzy Katarzyny Cichopek, kiedy przyglądała się sukniom ślubnym, był bezcenny. Dziennikarka nie kryła ogromnego entuzjazmu. A jakie spojrzenie miał Maciej Kurzajewski? W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” działo się bardzo wiele, najwyraźniej także poza kamerą.

Kasia Cichopek
07.06.2023 11:24 Kasia Cichopek i Kurzajewski w rozmowie o późnym macierzyństwie. Nie wytrzymał: "Co kogo powinno obchodzić"

W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” prowadzącymi byli Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek. Para prowadziła rozmowę na bardzo aktualny, choć wciąż jeszcze budzący spore kontrowersje temat: późne macierzyństwo. W pewnym momencie dziennikarzowi puściły nerwy.W ostatnich latach, wraz z rozwojem medycyny, coraz więcej osób zostaje rodzicami także w późnym wieku. Niestety takie decyzje często wiążą się ze stygmatyzacją. A co w tym temacie najbardziej zdenerwowało prowadzącego? Jego słowa mogą mocno zdziwić.

Katarzyna Cichopek
04.06.2023 19:10 Pół Warszawy wyszło na ulicę, Cichopek miała w tym czasie inne zajęcie. Uśmiech aż nie schodził jej z twarzy

Dziś większość polskich mediów relacjonuje Marsz 4 czerwca, jaki przeszedł ulicami Warszawy. Wzięło w nim udział wielu znanych artystów, dziennikarzy i publicystów. Tymczasem gwiazda TVP, Katarzyna Cichopek, zajęta była czymś zupełnie innym.W stolicy Polski zebrało się dziś około pół miliona osób, by wziąć udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Donalda Tuska i opozycję. Co w tym czasie robią dziennikarze Telewizji Polskiej?

M jak miłość
25.05.2023 22:53 "M jak miłość". Katarzyna Cichopek o zakazach i nakazach na planie serialu. Nie wolno jej wielu rzeczy

To właśnie serial „M jak miłość” przyniósł Kasi Cichopek ogólnopolską popularność. Aktorka gra w nim od 2000 roku. Przez tak długi okres zebrała wiele doświadczeń, ale musiała się też mierzyć z licznymi zakazami i ograniczeniami, nałożonymi na członków obsady.Okazuje się, że gra we flagowej serii Telewizji Polskiej wiąże się z zupełnie nietypowymi wyzwaniami. Co wolno, a czego nie wolno aktorom podczas okresu zdjęciowego? Niektóre nakazy dotyczą naprawdę drobnych szczegółów.

Anna Mucha, Marcin Mroczek, Katarzyna Cichopek
23.05.2023 13:57 Wyciekły informacje na temat zarobków gwiazd "M jak miłość". Rekordzistka w miesiąc może zarobić 120 tysięcy

“M jak miłość” obecne jest na antenie TVP2 od 23 lat. Przez ten czas serial zdołał wypromować wielu młodych aktorów, którzy wciąż pozostają wierni produkcji. Wielu fanów zastanawia się, ile gwiazdy zarabiają na planie.Telenowela Telewizji Polskiej jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych obecnych na rynku. Cieszy się stałą widownią, która od wielu lat zasiada przed telewizorami, by poznać dalsze perypetie rodu Mostowiaków i przyjaciół.

Kasia Cichopek
18.05.2023 19:22 "M jak miłość": Katarzyna Cichopek nie mogła dokończyć sceny. Zdumiewające, co przerwało prace na planie

Kasia Cichopek zyskała popularności dzięki roli Kingi w serialu “M jak miłość” i występuje w nim nieprzerwanie do dzisiaj. Aktorka lubi odzywać się do swoich fanów z planu, by uchylić im rąbka tajemnicy filmowego rzemiosła. Teraz pokazała, z czym czasem muszą mierzyć się w trakcie zdjęć.W mediach społecznościowych opublikowała nagranie, na którym co prawda nie widać niedogodności, z którą muszą walczyć aktorzy i realizatorzy, ale za to dobrze ją słychać.

  • 1
  • 2