Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Katarzyna Cichopek po raz kolejny jurorką w "You Can Dance". "Najpiękniejsze są emocje"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.11.2022 16:31

Katarzyna Cichopek po raz kolejny jurorką w "You Can Dance". "Najpiękniejsze są emocje"

Katarzyna Cichopek EA (13)
Pawel Wodzynski/East News

Wygląda na to, że TVP zamierza wycisnąć nieoczekiwaną szansę od losu do ostatniej kropli i nawet echa afery nie są w stanie tego zmienić. Mamy już pewność — Katarzyna Cichopek po raz kolejny stanie się twarzą tanecznego show. O wszystkim poinformowała na swoim Instagramie.

Jeszcze zanim stali się najgorętszą parą polskiego show-biznesu, Cichopek i Kurzajewski udowadniali, że nie straszne im wizerunkowe blamaże. Na początku roku media płonęły od plotek, a para z "Pytania na śniadanie", jakby na przekór wszystkiemu, pojawiała się na scenie. Jak na ironię, niedawna afera sprawiła, że ich kariery nabrały zawrotnego tempa.

Katarzyna Cichopek znów zabłyśnie na ekranie

Aktorka w ciągu dwóch dekad była znana głównie jako autorka serii "Sexy Mama", miłośniczka tańca, a przede wszystkim Kinga Zduńska z "M jak miłość". Epizodycznie gościła też na naszych ekranach w programie "Czar Par", a TVP wykorzystało jej popularność i zaangażowanie, czyniąc ją prowadzącą "Pytania na śniadanie".

Potem przyszedł rok 2022, a wraz z nim — prawdziwy przełom w życiu i karierze gwiazdy. Wydawało się, że nieoczekiwany rozwód przyniesie jej 5 minut rekordowej sławy. Tymczasem Katarzyna Cichopek już od kilku miesięcy figuruje, jako jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek.

Otrzymała własny program, brylowała na gali rozdania Wiktorów, wraz z Maciejem Kurzajewskim prowadziła 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Była też zaangażowana w Wakacyjną Trasę Dwójki. Można powiedzieć, że ostatni z talentów aktorki został doceniony, kiedy ogłoszono, że została jurorką nowej odsłony programu "You Can Dance — Nowa Generacja".

Katarzyna Cichopek jurorką w "You Can Dance — Nowa Generacja"

Premiera sezonu już za kilka tygodni. Po pierwszej fali komentarzy i ekscytacji widzom pozostało już tylko z niecierpliwością czekać na pierwsze odcinki. I choć obecność gwiazdy "M jak miłość" w jury wzbudziła skrajne emocje, obecnie dominuje ciekawość, jak Katarzyna Cichopek wypadnie w towarzystwie Agustina Egurroli i Idy Nowakowskiej.

Wiemy już, że właśnie domykane są ostatnie szczegóły najnowszej edycji. Emocje wzięły górę i gospodyni "Pytania na śniadanie" już teraz podzieliła się z fanami swoim entuzjazmem.

– W tańcu jak w życiu, najpiękniejsze są emocje. A uczestnicy "You Can Dance — Nowa Generacja" potrafią zaskoczyć. Będę miała po raz kolejny zaszczyt towarzyszyć im w rytmie wzruszeń i radości. Za nami, jurorami, sesja zdjęciowa, powoli szykujemy się do odcinków w studiu – czytamy.

Aktorka zaczęła już "wielkie odliczanie", a w komentarzach posypały się pochwały i słowa podziwu.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Wybitny aktor przebywa w odosobnieniu, jest z nim coraz gorzej. Nigdy nie zobaczymy go już na ekranach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].