Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sesja zdjęciowa Ani z "Rolnika" z synkiem. W komentarzach poruszenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.06.2024 09:42

Sesja zdjęciowa Ani z "Rolnika" z synkiem. W komentarzach poruszenie

Rolnik szuka żony
fot. Instagram/Facebook

Ania z "Rolnik szuka żony" chętnie dzieli się z internautami szczegółami dotyczącymi macierzyństwa. Jej maluszek właśnie skończył miesiąc. Z tej okazji pochwaliła się efektami uroczej sesji zdjęciowej. W komentarzach od razu wybuchło poruszenie. Fani telewizyjnej pary nie mogli tego pominąć.

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" świętują miesiąc z synkiem

Bohaterowie jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony" byli jedną z nielicznych par, którym udało się połączyć. Po zakończeniu telewizyjnej przygody wydawało się, że następnym krokiem w ich relacji będzie ślub. Świąteczny odcinek zdradził jednak inne plany.

Ania i Kuba spodziewali się dziecka. W maju na świat przyszedł ich synek, Dariusz. Świeżo upieczona mama nie mogła opanować dumy. Malec szybko podbił media społecznościowe.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje - pisała niedługo po powrocie ze szpitala.

Czas płynie, a rolniczka świetnie odnajduje się w roli mamy. Niedawno pochwaliła się wyjątkową sesją zdjęciową. Efekty poniżej.

Anna z "Rolnika" na nowym zdjęciu z synkiem. Dariusz to cukiereczek Matka Ewy z "Rolnika" ma dość. Ostro zareagowała na przytyki Waldemara

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała uroczą sesję zdjęciową. Fani pieją z zachwytu

Internauci szaleli z zachwytu na widok ciążowej sesji zdjęciowej, która pojawiła się w mediach społecznościowych bohaterki pod koniec marca. Wraz z Kubą nie mogli doczekać się narodzin synka. Teraz Ania pokazała fanom "Rolnik szuka żony" jak wygląda chłopczyk miesiąc po narodzinach.

Urocze zdjęcia matki z synem podbiły internet. Mały Darek rośnie jak na drożdżach, ale nadal układa się w słodkie pozycje w ramionach mamy. Fani nie kryli zachwytu.

Dziś mija miesiąc od kiedy nasz synek jest z nami.15.05.2024 to najpiękniejsza data w moim życiu, o godz. 9 rano pojawił się mały cud mojego życia. Pamiętam jak bardzo się bałam a jednocześnie cieszyłam następnie poczułam spokój i wdzięczność, że już jesteśmy razem w trójkę. Teraz ta mała istotka sprawia, że każdego dnia życie nabiera dla nas nowego znaczenia. Miłość, cierpliwość, wyrozumiałość , te uczucia dają naszej rodzinie siłę w kochaniu i poznawaniu się nawzajem każdego dnia - pisała mama niemowlaka.

Rozpętała się dyskusja pod postem Ani z "Rolnik szuka żony". Wszystko przez małego Dareczka

Zdjęcia rozczuliły internautów, którzy na własne oczy widzieli rozwijające się uczucie pomiędzy Anią i Kubą w "Rolnik szuka żony". Narodziny ich synka rozbudziły w nich nadzieję na słuszność telewizyjnego programu.

Teraz fani stoją przed ogromnym dylematem. W komentarzach pod sesją zdjęciową rolniczki nie mogą się zdecydować, do kogo podobny jest młody Darek. Zdania są podzielone.

  • Cały tata.
  • Do taty podobny.
  • Skóra zdjęta z mamy.
  • Śliczny jak mamusia.
  • Czysta mamusia.

Na rozstrzygnięcie tego "sporu" będziemy musieli poczekać, aż chłopiec podrośnie. Pójdzie w ślady mamy i przejmie po niej gospodarstwo rolne? Najwierniejsi fani z pewnością będą czekali na jego rozwój.

Ania z
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała miesięcznego synka, fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała miesięcznego synka, fot. Instagram