Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Dzień Dobry Tvn

Dzień Dobry Tvn

Dzień Dobry TVN – podstawowe informacje

Dzień Dobry TVN to jeden z najpopularniejszych, polskich programów telewizji śniadaniowej. Po raz pierwszy ukazał się na antenie stacji 3 września 2005 roku, gdzie emisje początkowo odbywały się wyłącznie w weekendy, jednak z uwagi na spory sukces formatu, już we wrześniu 2007 roku, program zaczął ukazywać się na antenie stacji codziennie. Średni czas trwania jednego odcinka to 200 minut, a ilość wyemitowanych programów wielkimi krokami zbliża się do 4 000.

W ramach serii Dzień Dobry TVN, telewidzowie mogą obejrzeć również szereg programów dodatkowych, opartych na głównym formacie. Należą do nich na przykład „Rozmowy Dzień Dobry TVN” (prowadzi Dorota Wellman), „Postaw na Dzień Dobry”, którego gospodarzem jest Hubert Urbański, czy „Para do poprawy”, program, który prowadzi Paulina Biernat. 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak weekendowa seria „Dzień Dobry Wakacje”, ukazująca się na antenie stacji od 3 lipca 2010 roku – zgodnie z nazwą, właśnie w okresie wakacyjnym.

O czym jest Dzień Dobry TVN?

Dzień Dobry TVN, często opisywany po prostu skrótem DDTVN, to magazyn śniadaniowy, poświęcony najrozmaitszym zagadnieniom z zakresu szeroko pojętej rozrywki, kulinariów, podróży, kultury czy sportu. Telewidzowie mogą zapoznać się z najciekawszymi i najnowszymi informacjami z wyżej wzmiankowanych sfer, a jak zapewnia Krzysztof Skórzyński, nowy sezon Dzień Dobry TVN jeszcze bardziej rozwinie treści newsowe. 

Do stałych elementów magazynu Dzień Dobry TVN należą rozmaite, cykliczne bloki tematyczne, relacje reporterów, kącik kulinarny, przegląd prasy, poradniki lifestyle’owe, czy chociażby prognoza pogody. Gwóźdź programu stanowią jednak rozmowy, jakie prowadzący odbywają z zaproszonymi do studia gośćmi.

Pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN

Pierwszy odcinek programu Dzień Dobry TVN został wyemitowany 3 września 2005 roku, dotycząc przede wszystkim festiwalu sopockiego. Głównymi prowadzącymi programu była Kinga Rusin oraz Marcin Meller, natomiast relacje zza kulis festiwalu przedstawiali Olivier Janiak i Magda Mołek.

Oglądalność Dzień Dobry TVN – ile osób ogląda DDTVN?

Zgodnie z najnowszymi informacjami, oglądalność Dzień Dobry TVN jest dość wysoka i stale notuje stabilne, wysokie wyniki, zyskując status najchętniej oglądanej telewizji śniadaniowej w Polsce. Rekord oglądalności Dzień Dobry TVN padł w październiku 2021 roku, gdzie jeden odcinek programu oglądało średnio 381 tysięcy osób. Późniejsze wyniki były nieco niższe, choć nadal imponujące, stabilizując się na poziomie ok. 360 tysięcy widzów na emisję.

Dzień Dobry TVN – gdzie obejrzeć? (Na żywo, powtórki)

Program Dzień Dobry TVN na żywo można obejrzeć oczywiście na antenie stacji TVN, codziennie o godzinie 7:45, a także na antenie iTVN (TVN International), kierowanej do Polaków mieszkających poza granicami kraju. DDTVN można jednak obejrzeć również online, za pośrednictwem serwisu player.pl. Dotyczy to zarówno programów na żywo, jak i powtórek.

Prowadzący programu Dzień Dobry TVN

Do grona aktualnych prowadzących magazynu należą Dorota Wellman i Marcin Prokop, którzy cieszą się najdłuższym stażem w Dzień Dobry TVN, występując na jego łamach od 2007 roku. Od roku 2020 skład prowadzących DDTVN zasilają również Paulina Krupińska, Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga, zaś najpóźniej, bo w roku 2022, do grona prowadzących dołączył Krzysztof Skórzyński.

Przez cały, wieloletni okres emisji, Dzień Dobry TVN było prowadzone przez wielu utalentowanych i rozpoznawalnych dziennikarzy Polski. Wymienić można przede wszystkim takie osobistości jak Kinga Rusin, Olivier Janiak, Marcin Meller, Magda Mołek, Piotr Kraśko, Jarosław Kuźniar, Małgorzata Rozenek – Majdan,  czy Filip Chajzer.

Pokaż więcej

Marcin Prokop
21.04.2024 11:20 Tak Prokop przywitał widzów "DDTVN". Doszło do scen przed budynkiem śniadaniówki

Tego jeszcze nie było. Niedzielne wydanie “Dzień dobry TVN” rozpoczęło się od zadziwiających scen z udziałem Marcina Prokopa i Damiana Michałowskiego. Widzowie zrywali boki ze śmiechu.

Filip Chajzer / DDTVN
13.04.2024 18:19 Filip Chajzer otworzył nowy biznes, a w "DDTVN" taki materiał... To nie pomoże byłej gwieździe stacji

Filip Chajzer właśnie ruszył z nowym biznesem. Wielkie otwarcie miało miejsce zaledwie przed kilkoma dniami, tymczasem dzisiaj w „Dzień dobry TVN” wyemitowano materiał, który raczej nie pomoże mu w karierze… Co pokazali byli pracodawcy dziennikarza?

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"
13.04.2024 12:21 Rozenek wskoczyła do wanny w "DDTVN". Na żywo wzięła kąpiel w… Aż nam słabo się zrobiło…

W ubiegłym roku Małgorzata Rozenek-Majdan została zwolniona z prowadzenia “Dzień Dobry TVN”. Teraz wróciła jako gość i to w nie byle jakim stylu. Gwiazda na wizji wzięła kąpiel. Sami zdziwicie się w czym.

Dzień Dobry TVN
09.04.2024 12:39 "Nie musisz wszystkiego mówić". Skórzyński nieźle wkurzył Drzyzgę na wizji. To nie była wiadomość dla widzów

We wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" widzów powitała Ewa Drzyzga w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim. Para już od pierwszych minut przykuła uwagę niecodziennym zachowaniem. Najpierw rozpoczęli prywatną dyskusję, a po chwili prezenter powiedział wszystkim o sekrecie gwiazdy. Przekroczył granicę?

Premiera nowego programu "Mówię Wam" wstrzymana
05.04.2024 15:36 Miała być wielka premiera, a tu taka wiadomość. TVN przesuwa zapowiadany hit. To cios dla gwiazdy stacji

We wiosennej ramówce TVN Siedem jednak zabrakło miejsca na szumnie zapowiadaną nowość. Dlaczego wstrzymano premierę wyczekiwanego programu?

Edyta Zając, Dzień Dobry TVN
05.04.2024 12:42 Edyta Zając już po debiucie w "DDTVN". Skrajne opinie widzów: "Elokwencja i klasa" vs. "Dramat"

Edyta Zając dołączyła na stałe do ekipy programu "Dzień Dobry TVN". W piątkowy poranek po raz pierwszy wystąpiła w roli prezenterki. Jak jej poszło? Internauci nie omieszkali wystawić gwieździe opinii w mediach społecznościowych. Po ich słowach można się pogubić.

Gosia Ohme, fot. KAPiF
02.04.2024 12:35 Zwolniona z "DDTVN" Gosia Ohme i jej partner znaleźli nowy sposób na spięcie domowego budżetu. Niewiarygodne, za co każą sobie płacić!

Małgorzata Ohme po zwolnieniu z “Dzień dobry TVN” rozpoczęła nową działalność. Psycholożka zdecydowała się otworzyć sklep internetowy, w którym nabyć można intrygujące produkty i usługi.

Dzień Dobry TVN
29.03.2024 08:57 W "DDTVN" nowe gwiazdy! Co za piękny duet! Przed Wielkanocą ogłosili, kto dołączył do śniadaniówki

Widzowie śniadaniówek w ostatnich miesiącach obserwują diametralne zmiany w popularnych programach. Po serii zwolnień w "Pytaniu na śniadanie" wzięto na warsztat również "Dzień Dobry TVN". Na ekranie zadebiutują zupełnie nowe gwiazdy. Kto dołączył do obsady?

Piotr Adamczyk/Karolina Szymaczak
17.03.2024 15:05 Piotr Adamczyk opowiedział w "DDTVN" o chorobie żony. "Trudno wyobrazić sobie, jak boli"

Popularny aktor Piotr Adamczyk kilka lat temu ożenił się z Karoliną Szymczak. Para nie dodaje wspólnych zdjęć i mało wiadomo na temat ich związku. Adamczykowie jednak zaskoczyli i w niedzielę 17 marca udzielili wywiadu w “Dzień dobry TVN” na bardzo osobisty temat. Tematem rozmowy była choroba 32-latki.

"Dzień doobry TVN"/Sanah
17.03.2024 14:28 Sanah jeszcze niedawno zakrywała twarz męża, a teraz całuje się z nim na oczach tysięcy. W "DDTVN" zdradziła sekrety ich relacji

Sanah dwa lata temu wzięła ślub ze Stanisławem Grabowskim. Na początku wokalistka zakrywała twarz ukochanego. Teraz jednak zmieniła zdanie i zaczełą pokazywać się z ukochanym przed publicznością. To jednak nie wszystko.  Po raz pierwszy opowiedziała o ich relacjami przed telewizyjnymi kamerami!

Dzień Dobry TVN
16.03.2024 15:04 "Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą! Ale zaskoczenie. Produkcja zaczęła nieźle eksperymentować

Poranny program "Dzień Dobry TVN" od lat przyciąga widzów, przez co stał się największą konkurencją dla śniadaniówki TVP. Po ostatnich roszadach w telewizji publicznej widzowie chętnie wybierali propozycję TVN. Jednak i tam dochodzi do zmian. Produkcja przedstawiła nową gwiazdę formatu. Takich eksperymentów nikt się nie spodziewał.

Marcin Prokop
12.03.2024 13:20 Dorota Wellman w nowym duecie w "Dzień Dobry TVN". To z nim poprowadziła śniadaniówkę

Dorota Wellman na jakiś czas zniknęła z “Dzień Dobry TVN”. Po dłuższej przerwie wróciła do programu, ale nie pojawiła się u boku Marcina Prokopa. Towarzyszył jej inny prowadzący. Co na to widzowie?

Tomasz Karolak
10.03.2024 18:03 Karolak zapowiadał, że jego córka chce zostać Marcelem. Półtora roku później zmieniła się nie do poznania i wywołała szał w "DDTVN"

Tomasz Karolak jakiś czas temu wyznał, że w pewnym momencie jego córka stwierdziła, że chce, aby zwracać się do niej męskim imieniem. Aktor pokazał się z Leną w programie “Dzień dobry TVN”. Ciężko ją rozpoznać, cóż za zmiana!

Marcin Prokop, Dorota Wellman
07.03.2024 12:17 Smutne wieści o Dorocie Wellman. Prokop zdradził, dlaczego zniknęła z "DDTVN"

Marcin Prokop po raz kolejny pojawił się w studio "Dzień Dobry TVN" bez Doroty Wellman. Tym razem już nie mógł zwodzić widzów. Podczas wejścia na wizji opowiedział o problemach współprowadzącej programu. Sytuacja powtarzała się już w przeszłości. Smutne, z czym musi mierzyć się gwiazda stacji telewizyjnej.

"Dzień Dobry TVN"
06.03.2024 11:46 Marcin Prokop z nową partnerką w "DDTVN". Ona już kiedyś prowadziła śniadaniówkę!

Widzowie uwielbiają prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Jednym z ich ulubionych duetów jest ten Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Wielkim zaskoczeniem dla fanów było to, że ostatnio prezenter pojawił się bez telewizyjnej partnerki! Na jej miejsce przyszedł ktoś inny. 

"Dzień Dobry TVN"
29.02.2024 22:37 Koszmarna wpadka Skórzyńskiego w "DDTVN". Gość zwrócił mu uwagę na antenie

Transmitowane na żywo programy mają swoje własne prawa, co do których przekonało się wielu prowadzących. Pomyłki, upadki, nagłe zmiany w scenariuszu – tego typu rzeczy są dość powszechne. Z jedną z takich sytuacji musiał poradzić sobie Krzysztof Skórzyński, któremu na wizji zdarzyła się niezła wpadka.

Nowy duet w "DDTVN"
27.02.2024 11:41 Nieoczekiwany debiut nowego duetu w "DDTVN". Od razu zaczęło się od spektakularnej wpadki

“Dzień Dobry TVN” przeszło jakiś czas temu kilka zmian obsadowych. Teraz mieliśmy okazję zaobserwować nowy męski duet. Nie obyło się jednak bez rażącej pomyłki. 

Anna Senkara i Sandra Hajduk
25.02.2024 12:14 Tego jeszcze nie było! Widzowie krytykują "DDTVN", a gwiazda ich poucza: „Proszę uważnie słuchać”

Cała Telewizja w Polsce ostatnimi czasy przechodzi wielką rewolucję. “Pytanie na Śniadanie pożegnało wszystkich dotychczasowych prowadzących. W ”Dzień Dobry TVN" również nie obyło się bez zmian kadrowych. Nowe prowadzące wywołały ogromne oburzenie widzów. W komentarzach ogromna fala krytyki. Jedna z gwiazd TVN przerwała milczenie. 

Damian Michałowski, Dzień Dobry TVN
24.02.2024 15:12 Damian Michałowski padł na ziemię w "DDTVN". W tym starciu nie miał żadnych szans

Podczas najnowszego wydania "Dzień Dobry TVN" doszło do nieoczekiwanego ataku na prowadzącego. Damian Michałowski w kilka sekund padł znokautowany na ziemię. Wszystko zarejestrowały kamery w studiu. W tym starciu był na przegranej pozycji. Internauci są w szoku na widok tego co się stało.

Artur Żmijewski
23.02.2024 11:03 Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "DDTVN". To prawdziwe piękności. Pochwaliły się swoją miłością i nie tylko

Córka Artura Żmijewskiego wraz z partnerką zawitała do "Dzień Dobry TVN". Porozmawiały z prezenterkami, a także przygotowały dla widzów drobną niespodziankę. Aż trudno oderwać wzrok od tego duetu. Połączyła ich wspólna pasja, która z przyjaźni przerodziła się w miłość. Teraz spełniają wspólnie marzenia. Te kobiety to prawdziwe piękności. 

Blanka Lipińska
14.02.2024 14:52 Blanka Lipińska lansuje przyjaciółkę, która właśnie wydała swoją pierwszą powieść! Będzie hit na miarę "365 dni"?

Blanka Lipińska zdobyła międzynarodową sławę za sprawą serii swoich erotycznych powieści "365 dni". Teraz przedstawiła światu kobietę, która była pierwowzorem dla jednej z jej postaci. Przyjaciółka wchodzi na literacki rynek z własną propozycją. Ma szansę pobić głośną trylogię pisarki? Opis zapowiada kolejną sensację.

"Dzień Dobry TVN"
13.02.2024 10:40 Widzowie świadkami agresywnych scen w "DDTVN"! Michałowski zaatakował Krupińską. Ta odpowiedziała mu kopniakami

Program “Dzień Dobry TVN” od lat cieszy się posiadaniem wiernej widowni. Sytuacje, które dzieją się w studiu, powodują wiele emocji, od smutku, po wzruszenie czy radość. Zdarza się jednak, że widzowie przed telewizorami są zszokowani, tym co widzą. Tak stało się podczas ostatniego wydania programu. Damian Michałowski zaatakował nagle Paulinę Krupińską. Ta natomiast długo nie zastanawiała się nad reakcją i zaczęła go kopać. 

Sandra Hajduk i Anna Senkara w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF
12.02.2024 08:09 Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN" w odważnych słowach o konkurencji. Ich wyznanie może zaskoczyć wielu

Sandra Hajduk i Anna Senkara to najświeższy “nabytek” porannego programu śniadaniowego “Dzień dobry TVN”. W najnowszym wywiadzie prezenterki nie zawahały się odważnie ocenić swojej telewizyjnej konkurencji. Co powiedziały?

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel
07.02.2024 12:47 Była partnerka Kammela gościem "DDTVN". Jej mąż nagle wspomniał o Tomku

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel byli razem przez ponad 10 lat. Ich związek był bardzo kontrowersyjny. Niedawno kobieta pojawiła się w “Dzień Dobry TVN”. Jej obecny mąż nagle powiedział o Kammelu. 

Anna Senkara
02.02.2024 23:09 Nowa gwiazda "DDTVN" rozkręciła taką aferę na lotnisku, że leciały wióry! Ale temperament!

W „Dzień dobry TVN” zaroiło się ostatnio od nowych gwiazd. Jedną z prowadzących została Anna Senkara. Dziennikarka zrobiła dziś dziką awanturę na lotnisku. Co tam się wydarzyło?

Anna Mucha w lateksowym płaszcz w "DDTVN"
28.01.2024 12:04 Tłum gwiazd przed "DDTVN", a wszyscy patrzą tylko na Annę Muchę. Co ona ma na sobie?

Przed studiem “Dzień Dobry TVN” pojawił się w niedziele prawdziwy tłum gwiazd. Wszyscy patrzyli jednak na Annę Muchę i Michała Szpaka. Oni naprawdę zaskoczyli stylizacjami. 

Marcin Meller pojawił się w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF
27.01.2024 22:56 Marcin Meller pojawił się w "Dzień Dobry TVN". W komentarzach euforia: "Tęskniliśmy"

Wielbiciele “Dzień dobry TVN” są zachwyceni nieoczekiwanym powrotem do programu Marcina Mellera. Popularny dziennikarz pełnił w przeszłości funkcję prowadzącego poranne show przez dziewięć lat.

Dzień dobry TVN, Robert Stockinger
22.01.2024 18:07 Kpiny z Roberta Stockingera w „DDTVN”. To dopiero podsumowali transfer byłego kolegi do TVP…

Robert Stockinger po 13 latach odszedł z „Dzień dobry TVN”. Ledwo został prowadzącym w TVP, a dawni koledzy już z niego drwią? Przedziwne słowa w śniadaniówce, oni to naprawdę powiedzieli?