Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Dzień Dobry Tvn

Dzień Dobry Tvn

Dzień Dobry TVN – podstawowe informacje

Dzień Dobry TVN to jeden z najpopularniejszych, polskich programów telewizji śniadaniowej. Po raz pierwszy ukazał się na antenie stacji 3 września 2005 roku, gdzie emisje początkowo odbywały się wyłącznie w weekendy, jednak z uwagi na spory sukces formatu, już we wrześniu 2007 roku, program zaczął ukazywać się na antenie stacji codziennie. Średni czas trwania jednego odcinka to 200 minut, a ilość wyemitowanych programów wielkimi krokami zbliża się do 4 000.

W ramach serii Dzień Dobry TVN, telewidzowie mogą obejrzeć również szereg programów dodatkowych, opartych na głównym formacie. Należą do nich na przykład „Rozmowy Dzień Dobry TVN” (prowadzi Dorota Wellman), „Postaw na Dzień Dobry”, którego gospodarzem jest Hubert Urbański, czy „Para do poprawy”, program, który prowadzi Paulina Biernat. 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak weekendowa seria „Dzień Dobry Wakacje”, ukazująca się na antenie stacji od 3 lipca 2010 roku – zgodnie z nazwą, właśnie w okresie wakacyjnym.

O czym jest Dzień Dobry TVN?

Dzień Dobry TVN, często opisywany po prostu skrótem DDTVN, to magazyn śniadaniowy, poświęcony najrozmaitszym zagadnieniom z zakresu szeroko pojętej rozrywki, kulinariów, podróży, kultury czy sportu. Telewidzowie mogą zapoznać się z najciekawszymi i najnowszymi informacjami z wyżej wzmiankowanych sfer, a jak zapewnia Krzysztof Skórzyński, nowy sezon Dzień Dobry TVN jeszcze bardziej rozwinie treści newsowe. 

Do stałych elementów magazynu Dzień Dobry TVN należą rozmaite, cykliczne bloki tematyczne, relacje reporterów, kącik kulinarny, przegląd prasy, poradniki lifestyle’owe, czy chociażby prognoza pogody. Gwóźdź programu stanowią jednak rozmowy, jakie prowadzący odbywają z zaproszonymi do studia gośćmi.

Pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN

Pierwszy odcinek programu Dzień Dobry TVN został wyemitowany 3 września 2005 roku, dotycząc przede wszystkim festiwalu sopockiego. Głównymi prowadzącymi programu była Kinga Rusin oraz Marcin Meller, natomiast relacje zza kulis festiwalu przedstawiali Olivier Janiak i Magda Mołek.

Oglądalność Dzień Dobry TVN – ile osób ogląda DDTVN?

Zgodnie z najnowszymi informacjami, oglądalność Dzień Dobry TVN jest dość wysoka i stale notuje stabilne, wysokie wyniki, zyskując status najchętniej oglądanej telewizji śniadaniowej w Polsce. Rekord oglądalności Dzień Dobry TVN padł w październiku 2021 roku, gdzie jeden odcinek programu oglądało średnio 381 tysięcy osób. Późniejsze wyniki były nieco niższe, choć nadal imponujące, stabilizując się na poziomie ok. 360 tysięcy widzów na emisję.

Dzień Dobry TVN – gdzie obejrzeć? (Na żywo, powtórki)

Program Dzień Dobry TVN na żywo można obejrzeć oczywiście na antenie stacji TVN, codziennie o godzinie 7:45, a także na antenie iTVN (TVN International), kierowanej do Polaków mieszkających poza granicami kraju. DDTVN można jednak obejrzeć również online, za pośrednictwem serwisu player.pl. Dotyczy to zarówno programów na żywo, jak i powtórek.

Prowadzący programu Dzień Dobry TVN

Do grona aktualnych prowadzących magazynu należą Dorota Wellman i Marcin Prokop, którzy cieszą się najdłuższym stażem w Dzień Dobry TVN, występując na jego łamach od 2007 roku. Od roku 2020 skład prowadzących DDTVN zasilają również Paulina Krupińska, Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga, zaś najpóźniej, bo w roku 2022, do grona prowadzących dołączył Krzysztof Skórzyński.

Przez cały, wieloletni okres emisji, Dzień Dobry TVN było prowadzone przez wielu utalentowanych i rozpoznawalnych dziennikarzy Polski. Wymienić można przede wszystkim takie osobistości jak Kinga Rusin, Olivier Janiak, Marcin Meller, Magda Mołek, Piotr Kraśko, Jarosław Kuźniar, Małgorzata Rozenek – Majdan,  czy Filip Chajzer.

Pokaż więcej

Dorota Wellman
14.07.2024 09:36 Pilnie strzeżony sekret Wellman wyszedł na jaw. Stacja chciała to ukryć

Dorota Wellman to jedna z największych i zarazem najbardziej tajemniczych gwiazd “Dzień Dobry TVN”. Jej sekret z przeszłości po latach ujrzał światło dzienne.

DDTVN, Pytanie na śniadanie
10.07.2024 20:14 Burza o wyniki w "PnŚ". Gwiazdy próbują zamydlić oczy widzom. "Wy tak na serio?"

Nowa ekipa “Pytania na śniadanie” chwali się wzrostem oglądalności. Ale czy słusznie? Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście są powody do radości. Widzowie piszą o manipulacji.

"Dzień Dobry TVN"
07.07.2024 22:10 Ciarki żenady widzów "DDTVN"

Blanka Lipińska pochwaliła się w mediach społecznościowych, że ogląda niedzielne wydanie programu “Dzień dobry Wakacje”. Pisarka skrytykowała to, co zobaczyła. 

Cypryański
06.07.2024 19:13 Kiedyś był amantem. Przyszedł do "DDTVN". Teraz tak wygląda

Przed laty był nazywany “polskim Jamesem Deanem”. Uwodził urodą zarówno w serialach, jak i na parkiecie. Jak wygląda teraz Przemysław Cypryański? Był gościem w “DDTVN”, jego wygląd może zszokować fanów.

Kalczyńska
05.07.2024 17:43 Kalczyńska o zwolnieniu z "DDTVN". "Były momenty naprawdę ciężkie"

Anna Kalczyńska padła ofiarą osławionych masowych zwolnień w “Dzień dobry TVN”. Co mówi o tamtych ponurych chwilach po roku? W nowym wywiadzie bardzo się otworzyła.

Dzień Dobry TVN
30.06.2024 17:54 W "DDTVN" wymienili Prokopa na Hładkiego

“Dzień Dobry TVN” bez Marcina Prokopa. Kto go zastąpił u boku Doroty Wellman i co piszą widzowie? 

DDTVN
27.06.2024 19:33 Mają 11-ścioro dzieci. W "DDTVN" przekazali radosne wieści

W “DDTVN” pojawiła się rodzina Clarke. Matka “pięcioraczków z Horyńca”, a w sumie jedenaściorga dzieci, ogłosiła radosne wieści. O wszystkim poinformowali w “Dzień dobry TVN”, w cyklu “Pełna Chata”.

Krzysztof Skórzyński
25.06.2024 09:19 Żona Skórzyńskiego też pracowała w TVN. Dziś jej produkty zna każdy. Wróci na antenę?

Widzowie "Dzień Dobry TVN" doskonale znają Krzysztofa Skórzyńskiego, który obecnie prowadzi wydania w towarzystwie Ewy Drzyzgi. Niewiele osób jednak wie, że żona prezentera również ma za sobą doświadczenia w stacji telewizyjnej. Kilka lat temu zaczęła własny biznes, o którym usłyszała cała Polska.

DDTVN, Beata Tadla
24.06.2024 15:11 "DDTVN" zniknęło z anteny a w "Pnś" sceny z Beatą Tadlą

Okazało się, że “Dzień Dobry TVN” nagle znika z anteny. Beata Tadla natomiast dopuściła się zadziwiających rzeczy w “Pytaniu na Śniadanie”. Gość nie mógł uwierzyć w jej prośbę. 

"Dzień Dobry TVN"
21.06.2024 11:16 Damian Michałowski o kulach w "DDTVN". Wiemy, co się stało prowadzącemu śniadaniówki

Damian Michałowski pojawił się w studio programu “Dzień Dobry TVN” o kulach. Co się stało redakcyjnemu partnerowi Pauliny Krupińskiej? Znamy odpowiedź. 

Dzień Dobry TVN
20.06.2024 15:06 Wpadka seniorki w "DDTVN". Prowadzący nie wiedział, co zrobić

Prowadzący poranny program "Dzień Dobry TVN" podczas jednego z segmentów miał okazję porozmawiać z seniorami. Jedna z rozmówczyń lekko się zagalopowała i na antenie zaczęła mówić o telewizyjnej konkurencji. Szybko zrobiło się bardzo niezręcznie.

Roksana Węgiel
19.06.2024 12:54 Tak mieszkają Roxie z mężem. Kuchnia marzeń, sypialnia jak z hotelu i stylowy gabinet

Roksana Węgiel zaprosiła kamery do swojego domu. Szczegółowa inspekcja ujawniła zaskakujący element, który znajduje się w mieszkaniu piosenkarki. Od razu zaczęła się tłumaczyć. Bez tego nie wyobrażałaby sobie zaczęcia życia w nowym miejscu.

Pytanie na śniadanie, Dzień Dobry TVN
14.06.2024 13:28 "PnŚ" czy "DDTVN"? Co wolą Polacy? Miażdżąca przewaga w wynikach oglądalności

Poranne magazyny poranne dwoją się i troją, by przyciągnąć do siebie widzów. Ostatnie zmiany pokazały znaczącą przewagę jednej ze śniadaniówek. Polacy wolą "Pytanie na śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"? Wyniki mówią same za siebie.

Edyta Górniak
08.06.2024 11:07 Edyta Górniak zalała się łazami w "Dzień Dobry TVN". Nie powstrzymała emocji

Edyta Górniak w tym roku świętuje 30. lecie swojego występu na Eurowizji. Dzisiaj była gościem “Dzień Dobry TVN”, gdzie popłakała się na wizji. Co się stało?

DDTVN
06.06.2024 16:05 Dramat gwiazdy "DDTVN". Straszna diagnoza

Gwiazda “DDTVN” trafiła dziś do szpitala. Opublikowała zdjęcie z oddziału kardiochirurgii. A wszystko zaczęło się od bólów głowy. Jaką diagnozę usłyszała reporterka “Dzień dobry TVN”?

Dzień Dobry TVN
05.06.2024 10:28 Fala oburzenia widzów "Dzień Dobry TVN". Na antenie padły skandaliczne słowa

Widzowie są poważnie oburzeni po tym, co usłyszeli podczas “Dzień Dobry TVN”. Według nich na antenie padły skandaliczne słowa. Co się działo w porannym programie?

Sandra Hajduk i Anna Senkara w "DDTVN"
30.05.2024 18:52 "Straszna wiocha" w TVN. Prowadzące chciały być modne

Fala krytyki w sieci po kolejnym programie “Dzień Dobry TVN”. Widzowie nie pozostawili suchej nitki na prowadzących. Co piszą?

"Dzień Dobry TVN"
27.05.2024 12:53 Niewiarygodne sceny w "DDTVN". Drzyzga zbeształa Skórzyńskiego na wizji

W ostatnim czasie wokół “Dzień Dobry TVN” panuje napięta atmosfera. W ostatnim wydaniu programu doszło do scysji na ekranie między Ewą Drzyzgą, a Krzysztofem Skórzyńskim. O co poszło? Szczegóły.

Bartek Jędrzejak
24.05.2024 20:05 Rozpędzony koń wpadł na Bartka Jędrzejaka. Koszmarne sceny w "DDTVN" na żywo

Telewizja na żywo rządzi swoimi prawami. Podczas transmisji często dochodzi do nieoczekiwanych i zarazem groźnych zdarzeń. Na własnej skórze przekonał się o tym Bartek Jędrzejak z “Dzień Dobry TVN”. Jak się czuje dziennikarz?

Dorota Wellman, Marcin Prokop
22.05.2024 14:22 Dorota Wellman szczerze do bólu o relacjach z Prokopem. Tak ją traktuje, gdy gasną kamery

Dorota Wellman i Marcin Prokop stanowią jeden z najbardziej lubianych duetów w polskiej telewizji. Przed kamerami z radością wymieniają się kąśliwymi uwagami i zabawnymi sytuacjami. Jak jednak wygląda prywatnie ich relacja? Prezenterka wspomniała o wymownym SMS-ie od programowego kolegi.

Mam talent!
21.05.2024 16:00 Prokop nie wytrzymał. Oto co powiedział o zwycięzcy "Mam talent"

Marcin Prokop reaguje na falę hejtu, która wylała się na zwycięzcę "Mam talent!". Po jego słowach wielu może się zdziwić. Co powiedział?

 Mama zwycięzcy "Mam talent!": "Boję się wyjść z domu"
20.05.2024 18:14 Mama zwycięzcy "Mam talent!": "Boję się wyjść z domu"

Niedawno ogłoszono, że Bartek Wasilewski został zwycięzcą “Mam talent!”. Teraz jego mama wypowiedziała się na temat tego, co czuje po ogłoszeniu wyników. Jest naprawdę źle, kobieta boi się wyjść z domu. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop
20.05.2024 17:19 Prokop bez Wellman w "DDTVN". Nagły komunikat stacji

Marcin Prokop zadziwił wszystkich na nagraniu do “Dzieci Dobry TVN". Prezenter szuka zastępstwa dla Doroty Wellman. Przekazał smutne wieści. Co się dzieje?

"Mam talent"
20.05.2024 15:17 Doszło do sprzeczki między zwycięzcą "Mam Talent" i jego matką

Zwycięzca 15. edycji programu “Mam talent”, Bartek Wasilewski był gościem w “Dzień Dobry TVN”, gdzie zdradził szczegóły sprzeczki między nim a mamą. 

"Dzień Dobry TVN"
13.05.2024 10:05 Kolejne rewolucje w "DDTVN". Pojawią się nowi prowadzący. Kogo zwolnią?

W stacji telewizyjnej TVN już niedługo zostaną zaprowadzone kadrowe zmiany. W porannym magazynie “Dzień Dobry TVN” mają pojawić się nowi gospodarze. Czy to oznacza, że dotychczasowi prowadzący pożegnają się z pracą?

Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu
01.05.2024 14:14 Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński to jeden z ulubionych duetów widzów “Dzień Dobry TVN”. Podczas jednej z emisji prezenter zostawił telewizyjną partnerkę na wizji. Co się wydarzyło?

Nela Mała Reporterka
27.04.2024 18:07 Nela Mała Reporterka ma już 19 lat! Tak teraz wygląda

Nela Mała Reporterka jest uwielbiana przez tych, którzy oglądali jej wyprawy. Okazuje się, że teraz ma już 19 lat i bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda!

Dorota Wellman, Dzień Dobry TVN
25.04.2024 12:21 Wypadek na planie "DDTVN". Wellman poszkodowana. Wszystko szło na żywo

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" muszą być przygotowani na wiele nieoczekiwanych sytuacji. Nie wszystko da się przewidzieć, a trzeba reagować od razu z uwagi na emisję w czasie rzeczywistym. Dorota Wellman wspięła się na wyżyny spokoju po wybryku programowego kolegi. Nie spodziewała się takiego ataku.