Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Dorota Wellman szczerze do bólu o relacjach z Prokopem. Tak ją traktuje, gdy gasną kamery
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2024 14:22

Dorota Wellman szczerze do bólu o relacjach z Prokopem. Tak ją traktuje, gdy gasną kamery

Dorota Wellman, Marcin Prokop
fot. KAPiF

Dorota Wellman i Marcin Prokop stanowią jeden z najbardziej lubianych duetów w polskiej telewizji. Przed kamerami z radością wymieniają się kąśliwymi uwagami i zabawnymi sytuacjami. Jak jednak wygląda prywatnie ich relacja? Prezenterka wspomniała o wymownym SMS-ie od programowego kolegi.

Dorota Wellman i Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN"

Duet prezenterów przygodę z telewizją zaczął w latach 2000. i to wcale nie na antenie TVN. Początkowo występowali wspólnie w konkurencyjnej śniadaniówce. W "Pytaniu na śniadanie" zdobywali pierwszą rozpoznawalność i doświadczenia w telewizji na żywo.

Po pięciu latach postanowili przenieść się do innej stacji telewizyjnej. Tam, również jako duet, skradli serca widzów "Dzień Dobry TVN". Od 2007 roku tworzą jeden z najbardziej znanych par porannego programu.

Przed kamerami żartują i korzystają z każdej okazji, by wytknąć sobie kolejne różnice. Mogłoby się wydawać, że ta znajomość przetrwa każdy kryzys, jednak od niedawno widzowie TVN mogli zobaczyć pewne zmiany w śniadaniówce. Czy prawdziwa relacja pomiędzy Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem jest inna, niż przedstawia się to na ekranie?

Prokop bez Wellman w "DDTVN". Nagły komunikat stacji Wypadek na planie "DDTVN". Wellman poszkodowana. Wszystko szło na żywo

Zamieszanie w "Dzień Dobry TVN". Gdzie jest Dorota Wellman?

W ostatnim czasie śniadaniówka TVN przeszła prawdziwą rewolucję. Z rolą gospodarzy pożegnały się znane gwiazdy m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek czy Andrzej Sołtysik. Obecnie poranny program prowadzą cztery pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

Jakiś czas temu widzowie "Dzień Dobry TVN" mogli zauważyć znaczącą zmianę, która mogła ich zaniepokoić. Choć o nieobecność Doroty Wellman podczas ostatnich wydań śniadaniówki. Marcin Prokop pojawia się przed kamerami w towarzystwie innych gwiazd, co zaniepokoiło fanów. Czy to już koniec słynnego duetu?

Jeśli widzicie mą zasromaną twarz, patrzącą tęsknię za okno, to dlatego, że tęsknię już za Dorota Wellman, która niestety nie będzie mogła ze mną poprowadzić "Dzień Dobry TVN". Widzę w tej chwili, jak o tam gdzieś na Marszałkowskiej odchodzi w siną dal no i nie wróci na czas. Natomiast ja potrzebuję wsparcia. Pytanie, z kim powinien poprowadzić jutrzejszy program. Kto powinien znaleźć się u mego boku? […] Kto powinien zastąpić niezastąpialną? Niezastąpialną, jest takie słowo? Nawet jeśli nie ma to ja je właśnie wymyśliłem - przekazał fanom.

Żartobliwy post Marcina Prokop mógł uspokoić widzów "Dzień Dobry TVN", ale najnowsze doniesienia od samej Doroty Wellman rzucają nowe światło na kulisy ich znajomości. Jak naprawdę zachowuje się prezenter w stosunku do współprowadzącej?

Dorota Wellman o prywatnej relacji z Marcinem Prokopem

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" spotkała się niedawno z byłą programową koleżanką, Agnieszką Woźniak-Starak. W jej podcaście prowadzonym wraz z Gabi Drzewiecką opowiedziała o prywatnej relacji z Marcinem Prokopem.

Okazuje się, że duet ma kontakt nawet poza pracą w śniadaniówce. Dziennikarz potrafi znienacka wysłać prezenterce wymowne SMS-y. Prowadzące zapytały nawet, czy Dorota Wellman nie ma go czasem dość.

Nigdy. Jeszcze zawsze, jak już staram się bardzo powstrzymywać, żeby nie napisać na przykład do Marcina, czy wszystko w porządku. I wtedy, jak ja się tak bardzo staram, to dostaję SMS-a: "Żyjesz?". I już wiem, że to znaczy dokładnie to samo z drugiej strony, że ten kontakt ze sobą musimy mieć, ale też bez takiego dziumdziania, wyjadania sobie, bo byśmy zwariowali. Ale tęsknię za Marcinem przy dłuższych przerwach, bo my sobie wszystko naprawdę, bardzo wiele rzeczy sobie przegadujemy. Życiowych, zawodowych, decyzji, które podejmujemy. Fajnie jest mieć kogoś takiego. Naprawdę, trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno - wyznała z dumą.

Widzowie "Dzień Dobry TVN" z pewnością cieszą się, że relacja ukazywana przez duet w telewizji nie jest udawana. W show-biznesie niełatwo o prawdziwe przyjaźnie, choć Dorota Wellman i Marcin Prokop udowadniają, że takie znajomości procentują.

Dorota Wellman, Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman o prawdziwej relacji z Marcinem Prokopem, fot. KAPiF
Dorota Wellman, Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman o prawdziwej relacji z Marcinem Prokopem, fot. KAPiF