Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Doszło do sprzeczki między zwycięzcą "Mam Talent" i jego matką
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 15:17

Doszło do sprzeczki między zwycięzcą "Mam Talent" i jego matką

"Mam talent"
fot. Instagram

Zwycięzca 15. edycji programu “Mam talent”, Bartek Wasilewski był gościem w “Dzień Dobry TVN”, gdzie zdradził szczegóły sprzeczki między nim a mamą. 

Finał "Mam talent"

W sobotę 18 maja odbył się finał programu “Mam talent”. Miniona edycja była inna od poprzednich, ponieważ na telewidzów czekały spore zmiany. W roli jurorki zadebiutowała gwiazda młodego pokolenia, czyli Julia Wieniawa. Po raz pierwszy za panelem jurorskim zasiadł również Marcin Prokop, wieloletni gospodarz show, który wraz z Szymonem Hołownią stworzył niezapomniany dla widzów duet.  

Na swoje miejsce powróciła Agnieszka Chylińska, związana z “Mam talent” od pierwszej edycji, która zadebiutowała na antenie w 2008 roku. Rola prowadzących show została powierzona Janowi Pirowskiemu oraz Agnieszce-Woźniak-Starak. 

Do wielkiego finału zakwalifikowało się 10. uczestników. Każdy z nich mógł się pochwalić niesamowitym talentem oraz zapewnił ogromne emocje na scenie wśród jurorów, publiczności i widzów. 

Agnieszka Woźniak-Starak o kulisach "Mam Talent" Wulgaryzmy Wieniawy za kulisami "Mam Talent"

Bartek Wasilewski zwycięzcą 15. edycji "Mam talent"

Bartek Wasielewski zajął pierwsze miejsce w programie “Mam talent” i otrzymał czek na 300 tysięcy złotych. Jest on młodym raperem, który tworzy muzykę od 7. roku życia. Gdy skończył 9 lat, postanowił, że to jest to, co chce robić w życiu. 

W 2021 roku po raz pierwszy miał okazję wystąpić przed publicznością na jednym z muzycznych wydarzeń w Płocku. Rok później otrzymał propozycję od organizatora występu Pezeta i Palucha w płockim klubie Kino, by pojawić się z nimi na scenie jako support. 

W “Mam talent” zrobił ogromne wrażenie na jurorach, szczególnie na Agnieszce Chylińskiej. 

Bartek Wasilewski w "Dzień Dobry TVN"

Po zwycięstwie w “Mam talent” Bartek Wasilewski został zaproszony z mamą do programu “Dzień Dobry TVN”. Marcin Prokop zapytał matkę nastolatka, czy występ syna mocno ją wzruszył. Chłopak podkreślał, że mama jest dla niego bardzo ważna, a nie wiedziała, że Bartek wystąpi w talent show. 

Dowiedziałam się po telefonie z Warszawy. Zaskoczenie, buzia otwarta, wpadłam do pokoju do Bartka, pytałam, o co chodzi? Coś ty zrobił? Przecież tam są dzieci, które chodzą latami do szkoły muzycznej, a ty śpiewasz sobie amatorsko. Ja nigdzie nie jadę - opowiadała.

By, wziąć udział w “Mam talent” Wasilewskiego namówiła nauczycielka matematyki. Początkowo Bartek nie brał tego pod uwagę, jednak przemyślał sprawę i stwierdził, że warto spróbować. 

Trochę się posprzeczaliśmy, prosiłem mamę, żeby pojechała ze mną. W końcu zgodziła się, bo powiedziała, że chce spełnić moje marzenie -wyznał.

Zwycięzca programu kompletnie nie spodziewał się wygranej w “Mam talent”, ani nawet, jak przyznał, że przejdzie catingi. Bartek zdradził, że Złoty Przycisk od Agnieszki Chylińskiej kompletne go zaskoczył. Jego mama przyznała, że zawsze był dzieckiem, którego “wszędzie jest pełno”. Wasilewski ujawnił również, że planuje wykorzystać czas i spełnić marznie, którym jest wydanie płyty. 

Bartek Wasilewski, fot. Instagram
Bartek Wasilewski, fot. Instagram
Bartek Wasilewski, fot. Instagram
Bartek Wasilewski, fot. Instagram