Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zwycięzca "Mam Talent" opowiedział, co Chylińska zrobiła za kulisami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.05.2024 08:21

Zwycięzca "Mam Talent" opowiedział, co Chylińska zrobiła za kulisami

"Mam talent"
fot. KAPiF, Instagram

Finał “Mam talent” już za nami. Wyłoniono zwycięzcę, którym okazał się być Bartek Wasilewski. Opowiedział on o spotkaniu z Agnieszką Chylińską za kulisami. Szczegóły. 

Finał 15. edycji "Mam talent"

W sobotę odbył się wielki finał programu “Mam talent”, uwielbianego show, który na antenie zadebiutował w 2008 roku. W 15. edycji formatu nastąpiło wiele zmian. Za panelem jurorskim zasiadła, debiutująca w tej roli aktorka i piosenkarka, Julia Wieniawa.

 Obok niej Marcin Prokop, który z produkcją związany jest od samego początku, a dotychczas pełnił funkcję gospodarza show. Na swoje miejsce powróciła Agnieszka Chylińska. W roli prowadzących “Mam talent” telewidzowie mogli oglądać Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Jana Pirowskiego. 

Na scenie wystąpiło 10. wspaniałych uczestników, którzy mogą się pochwalić niesamowitymi umiejętnościami. Jednakże zwycięzca mógł być tylko jeden, a okazał się nim być Bartek Wasilewski. 

Afera po finale "Mam talent!". Internauci są wściekli i zwracają uwagę na jedną rzecz Finał "Mam talent!". Wiemy, kto wygrał 15. edycję programu. Wyniki mogą zaskoczyć

Kim jest Bartek Wasilewski, zwycięzca "Mam talent"?

Bartek Wasilewski to młody raper, uczeń szkoły zawodowej o profilu kierowca-mechanik. Muzykę zaczął tworzyć w wieku siedmiu lat. Wtedy zaczynał pisać pierwsze teksty i podkładać pod nie bity. 

Dwa lata później został zauważony przez kilkoro starszych kolegów, którzy zaprosili go do studia w Płocku, na nagranie piosenki. To był moment, który zmienił życie Bartka i zachęcił do dalszego działania. 

W 2021 roku Wasilewski po raz pierwszy rapował przed publicznością na jednym z płockich wydarzeń. A rok później dostał propozycje, by być supportem dla Pezeta i Palcuha podczas ich występu w klubie Kino. Bartek wyznał, że do tego, by spróbować swoich sił w “Mam talent” namówiła go nauczycielka matematyki. 

Wasilewski o zakulisowym spotkaniu z Chylińską

Teksty, które pisze Bartek, są prawdziwe i szczere. To w nich przyciągnęło Agnieszkę Chylińską, która podczas występu Wasilewskiego na castingu wcisnęła “Złoty przycisk”. Zwycięzca “Mam talent” wyznał, że spotkał jurorkę za kulisami i  opowiedział o przebiegu tego spotkania.

Porozmawiałem, podziękowałem jeszcze raz. Pani Agnieszka też mi podziękowała, powiedziała, że jestem super chłopakiem. Naprawdę jest bardzo fajną osobą. Dużo mi pomogła, jestem jej bardzo wdzięczny. Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują po "Mam talent!". Może coś razem nagramy? - mówił w rozmowie z lokalnym portalem. 

Bartek Wasilewski ostro przygotowywał się do finału programu, w wywiadzie podkreślił, że włożył w to “dużo serducha”. Został zwycięzcą 15 edycji “Mam talent” i otrzymał czek na 300. tysięcy złotych. 

Piękna historia.

Bartek Wasilewski, zwycięzca
Bartek Wasilewski, zwycięzca "Mam talent', fot. Instagram
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF