Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Aż się boję, kto wygra". Widzowie "Mam talent!" o poziomie programu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.05.2024 17:23

"Aż się boję, kto wygra". Widzowie "Mam talent!" o poziomie programu

"Mam Talent
fot. Instagram

Za nami wszystkie półfinały “Mam talent!”. Okazuje się jednak, że widzowie nie są zadowoleni z wyboru finalistów. Co piszą w sieci?

"Mam Talent" hitem TVN

Finał jednej z najbardziej popularnych edycji programu “Mam Talent” odkrywającego niezwykłe talenty zbliża się ku końcowi. Ostatnią część "Mam Talent!" będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę. Dotychczas przeszliśmy przez castingi i wszystkie półfinały, gdzie wybrano uczestników walczących o główną nagrodę - czek o wartości 300 000 złotych.

Oceny występów nadal wygłasza Agnieszka Chylińska, a w tym sezonie dołączyli do niej Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Teraz to widzowie podejmują decyzję, kto przechodzi dalej. W ostatnim odcinku pojawiły się bliźniaczki, Amelia i Oliwia, prezentujące swoje umiejętności taneczne. Widzowie mieli też okazję zobaczyć układ przygotowany przez psa, Muzę, która otrzymała złoty przycisk od Agnieszki Woźniak-Starak. Duże emocje wzbudził również występ Oliwii Miś, młodej wokalistki, która dodatkowo zagrała na fortepianie.

Marcin Prokop w "Mam Talent" nagle zaczął mówić o córce. Nie mógł powstrzymać wzruszenia Ogłosili pierwszych finalistów "Mam Talent", a widzowie się wściekli. Oberwało się produkcji

Ostatni finaliści "Mam talent!"

Przyszła pora na ostatnie eliminacje przed wielkim finałem programu "Mam talent!". Po każdym uczestniku występującym przed sędziami nadszedł moment ogłoszenia wyników. Niewątpliwie nie każdy będzie zadowolony z ostatecznej decyzji, ale tylko dwie osoby lub grupy miały szansę dotrzeć do ostatniego etapu. Publiczność stanęła przed trudnym wyborem, ponieważ każdy z kandydatów zaprezentował się wspaniale.  

Przypomnijmy, że na etapie półfinałów decydujący głos mają widzowie, którzy swoje preferencje wyrażają poprzez SMS-y lub internet. Ich głosy są sumowane, aby wyłonić najlepszych uczestników. Natomiast jurorzy mają swój udział w decyzji o kolejnych finalistach. Do wielkiego finału, który będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę, zakwalifikowali się: suczka Muza pod opieką Alicji Andrukajtis oraz Oliwia Miś! Złotą kartę otrzymał zespół Teddy's Army.

Fani oburzeni poziomem finału "Mam talent!"

Na profilu na Instagramie “Mam Talent” właśnie pojawił się post informujący, że dwie kolejne uczestniczki przechodzą do finału. 

@oliwia__mis i @alicjaandrukajtis awansowały do finału! ❤️ @teddys__army z dziką kartą 

Okazuje się, że fanom bardzo nie podoba się to, którzy uczestnicy dostali się do finału. 

  • Ludzie latami ćwiczą i trenują, a ten pies to hit hitów, śmiech na sali.
  • Moim zdaniem ten finał będzie jeden ze słabszych:( niestety.
  • Aż się boje kto wygra.....bo te wybory z odcinków półfinałowych to w większości jakieś nieporozumienie – czytamy.

A wy co o tym myślicie?

"Mam Talent", fot. Instagram
"Mam Talent", fot. Instagram