Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ogłosili pierwszych finalistów "Mam Talent", a widzowie się wściekli. Oberwało się produkcji
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.04.2024 08:20

Ogłosili pierwszych finalistów "Mam Talent", a widzowie się wściekli. Oberwało się produkcji

Mam Talent
fot. Kadr z programu "Mam Talent", TVN

Za nami pierwszy półfinałowy odcinek programu "Mam Talent". Widzowie na żywo zobaczyli zmagania uczestników, a także poznali pierwszych finalistów. Nie obyło się bez krytycznych komentarzy. Internauci od razu zauważyli kolejną pomyłkę produkcji. O co poszło tym razem?

Półfinał "Mam Talent" na żywo

Widzowie TVN obecnie śledzą już 15. edycję talent show z odmienionym składem prowadzących oraz jury. O losie uczestników decydują: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Za gospodarzy "Mam Talent" robi za to Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. Pierwszy półfinał na żywo zweryfikował ich możliwości.

Program dotarł do etapu półfinałowego, który wzbudza najwięcej emocji wśród widzów. To właśnie teraz mogą oni decydować o losie uczestników. Osoba, która otrzymała od nich najwięcej głosów, zyskuje awans dzięki tzw. dzikiej karcie. Jurorzy mogą skorzystać także z platynowego przycisku, choć w odróżnieniu od złotego przycisku, na jego użycie musi zgodzić się każdy członek gwiazdorskiego składu.

Po emocjonujących występach poznaliśmy pierwszą dwójkę finalistów. Kto skradł serca jurorom i widzom? 

Widzowie "Mam talent!" miażdżą nowych prowadzących. Ostre opinie po pierwszym odcinku na żywo: "Ciężko się to ogląda" Wynik półfinału "Mam talent!" jest już przesądzony? Wszystko przez... Dawida Kwiatkowskiego! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał

"Mam talent!". Poznaliśmy pierwszych finalistów

Na scenie programu TVN nie brakowało emocji. Nie zabrakło układów tanecznych, podniebnej akrobatyki, pokazów magii czy muzycznej uczty. Przed jurorami i widzami "Mam Talent" zaprezentowali się: Anka Dzilińska, Damian "Pszczelarz" Olejniczak, Denys Zhygaltsov, Kamila Miszta, Kuba Olejnik, Natalia Sacharczuk, Olivia Hausner, Teddy’s Army, Tomasz Jusza oraz Tymoteusz Sobczyk.

Do następnego etapu mogła przejść jednak tylko dwójka półfinałowych bohaterów. Decyzją jurorów pierwszą finalistką "Mam Talent" została Olivia Hausner, która zauroczyła publiczność wykonaniem utworu "Traitor" Olivii Rodrigo. Widzowie za to oddali najwięcej głosów na Tymoteusza Sobczyka i jego niesamowity układ taneczny.

Pomimo ogromnych emocji nie zabrakło także słów krytyki. Widzowie mieli sporo zarzutów do produkcji. Taka wpadka nie umknęła ich uwadze.

Internauci wściekli na produkcję "Mam Talent". O co chodzi?

Po pierwszym półfinale w mediach społecznościowych nie ustają głosy widzów. W komentarzach można zauważyć mnóstwo gratulacji dla zdolnych uczestników. Nieco chłodniej oceniono jednak starania nowej ekipy "Mam Talent".

Widzowie są także wyczuleni na wpadki produkcji, których w tym sezonie nie brakowało. Nawet odcinek na żywo miał niedociągnięcia. Internauci zauważyli słabe nagłośnienie. Niestety wpływało to na odbiór występów uczestników.

  • Szkoda tylko, że nagłośnienie kiepskie... No i skrzypiec brak, a skoro były na castingu to tu też powinny się pojawić.
  • W ogóle jej nie było słychać…
  • Ledwo co było słychać. Ciężko powiedzieć jak zaśpiewała.
  • Porażka.

Produkcja ma jednak chwilę, by wziąć sobie do serca uwagi fanów. Kolejny półfinał "Mam Talent" już w sobotę, 27 kwietnia, o godzinie 20:00 w TVN. Nie zabraknie emocji i kolejnych utalentowanych uczestników. Kto tym razem sięgnie po zwycięstwo?

Mam Talent
Widzowie wściekli po pierwszym półfinale "Mam Talent", fot. KAPiF
Mam Talent
Widzowie wściekli po pierwszym półfinale "Mam Talent", fot. KAPiF
Tagi: Mam talent TVN