Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie "Mam talent!" miażdżą nowych prowadzących. Ostre opinie po pierwszym odcinku na żywo: "Ciężko się to ogląda"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.04.2024 23:20

Widzowie "Mam talent!" miażdżą nowych prowadzących. Ostre opinie po pierwszym odcinku na żywo: "Ciężko się to ogląda"

Mam talent!
fot. KAPiF

Pierwszy półfinałowy odcinek „Mam talent!” już za nami. Dzisiejsze wydanie na żywo było sprawdzianem nie tylko dla uczestników, ale i nowego jury oraz prowadzących. Jak wypadli? Oceny widzów wbijają w ziemię i to nie w pozytywnym sensie.

Półfinały „Mam talent!”: co się działo w 8. odcinku?

Nowy sezon programu „Mam talent!” dotarł do etapu półfinałów, które emitowane są na żywo. W 8. odcinku zobaczyliśmy pierwszą dziesiątkę uczestników z ogólnej czterdziestki, którzy walczą o miejsce w finałach. W formacie na żywo nie tylko przed nimi stało wielkie wyzwanie. Był to też egzamin dla nowego jury, w składzie Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop, a także prowadzących, czyli Jana Pirowskiego i Agnieszki Woźniak-Starak.

Jurorzy mogli w półfinałach używać platynowego przycisku, który jednak wymagał zgody całego składu. Z kolei dzięki tzw. dzikiej karcie do finałów mógł przejść ten zawodnik, który zdobył najwięcej głosów od telewidzów. Komu udało się dotrzeć do kolejnego, finałowego etapu i jak wypadli jurorzy oraz prowadzący?

"Mam talent!": Co ona wyprawiała z psem?! Woźniak-Starak aż popłakała się na oczach widzów i zbiegła ze sceny Dantejskie sceny w "Mam Talent!". Rękoczyny widziała cała Polska! Jurorzy chyba zapomnieli, gdzie ich miejsce

Półfinały „Mam talent!”: kto dostał się do finału?

Pierwszy półfinał 15. edycji „Mam Talent!” wywołał potężne emocje. O uznanie jurorów i widzów walczyli dziś: Anka Dzilińska, Damian "Pszczelarz" Olejniczak, Denys Zhygaltsov, Kamila Miszta, Kuba Olejnik, Natalia Sacharczuk, Olivia Hausner, Teddy’s Army, Tomasz Jusza oraz Tymoteusz Sobczyk.

Pierwsze miejsce w głosowaniu widzów zdobył Tymoteusz Sobczyk. W bezpośrednim głosowaniu konkurowali ze sobą Olivia Hausner oraz grupa Teddy's Army. Jurorzy zdecydowali, że to Olivia przejdzie do finału. Uczestnicy programu dawali z siebie wszystko, podobnie jak cała ekipa. A jednak widzowie nie kryją goryczy. Jakie są główne zarzuty po pierwszym odcinku na żywo?

Krytyczne oceny odcinka „Mam talent!” na żywo

Relacja z poszczególnych występów półfinałowego odcinka pojawiła się w mediach społecznościowych stacji TVN. Pod kolejnymi nagraniami szybko pojawiało się wiele komentarzy widzów. Niestety tylko niektórzy pozytywnie ocenili jurorów i prowadzących. Szczególnie dużo zarzutów usłyszeli Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak.

  • Prowadzący kiepsko, kiepsko. Aga zupełnie nie pasuje do tego typu programów.
  • Janek super, ale Agnieszka kompletnie nie odnajduje się w roli prowadzącej, niczego pozytywnego nie wnosi do programu, wręcz przeciwnie.
  • Pirowski, komentarze twoje są tragicznie, nie wiem, kto cię wybrał do tego programu, ale psujesz wszystko.
  • Gorsza jest Agnieszka, myli się co chwilę, nie potrafi wysłowić, tragedia.
  • Za długo gadają jurorzy i prowadzący. Okropnie nudzi to. Grał dwie minuty, a 10 minut komentowania, aż prawie zasnęłam od tego ich gadania w kółko tego samego.
  • Błagam, zmieńcie prowadzących! Silą się na humor i wychodzi im to beznadziejnie. Teksty prowadzącego jak i prowadzącej żenułłła, brak inteligencji i polotu. Pan Prokop próbuje ratować sytuacje.
  • Prowadzący do zmiany.
  • Ja mam wrażenie, że wzajemnie się obrażają i mają mega słabe teksty. Ciężko się to ogląda – czytamy w komentarzach.

Warto dodać, że krytyczne komentarze zdają się szybko znikać z sieci. Na szczęście znaleźli się i tacy, którym nowy duet prowadzących przypadł do gustu:

  • Agnieszka Woźniak Starak wygląda fenomenalnie, dobra stylistka i nareszcie więcej prowadzących w programie.
  • Wspaniały program. W końcu prowadzący są na scenie. Tego brakowało na castingach. Janek i Agnieszka! – piszą inni.

A jak wam podobał się 8. odcinek programu?

Mam talent, półfinały, co się działo, oceny widzów, krytyka odcinka na żywo
Nowe jury i prowadzący “Mam talent”, fot. KAPiF
Mam talent, półfinały, co się działo, oceny widzów, krytyka odcinka na żywo
Prowadzący “Mam talent” Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF