Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Marcin Prokop

Marcin Prokop

Dzień Dobry TVN
05.06.2024 10:28 Fala oburzenia widzów "Dzień Dobry TVN". Na antenie padły skandaliczne słowa

Widzowie są poważnie oburzeni po tym, co usłyszeli podczas “Dzień Dobry TVN”. Według nich na antenie padły skandaliczne słowa. Co się działo w porannym programie?

Dorota Wellman, Marcin Prokop
22.05.2024 14:22 Dorota Wellman szczerze do bólu o relacjach z Prokopem. Tak ją traktuje, gdy gasną kamery

Dorota Wellman i Marcin Prokop stanowią jeden z najbardziej lubianych duetów w polskiej telewizji. Przed kamerami z radością wymieniają się kąśliwymi uwagami i zabawnymi sytuacjami. Jak jednak wygląda prywatnie ich relacja? Prezenterka wspomniała o wymownym SMS-ie od programowego kolegi.

Mam talent!
21.05.2024 16:00 Prokop nie wytrzymał. Oto co powiedział o zwycięzcy "Mam talent"

Marcin Prokop reaguje na falę hejtu, która wylała się na zwycięzcę "Mam talent!". Po jego słowach wielu może się zdziwić. Co powiedział?

Dorota Wellman i Marcin Prokop
20.05.2024 17:19 Prokop bez Wellman w "DDTVN". Nagły komunikat stacji

Marcin Prokop zadziwił wszystkich na nagraniu do “Dzieci Dobry TVN". Prezenter szuka zastępstwa dla Doroty Wellman. Przekazał smutne wieści. Co się dzieje?

Mam talent!
04.05.2024 21:05 Chylińska oceniła ulubieńca. Złotym przyciskiem dała mu półfinał

Półfinał “Mam talent!”. Agnieszka Chylińska dała mu półfinał. Jak zaprezentował się Bartek Wasilewski? 

Marcin Prokop w "Mam Talent" nagle zaczął mówić o córce.,
21.04.2024 12:42 Marcin Prokop w "Mam Talent" nagle zaczął mówić o córce. Nie mógł powstrzymać wzruszenia

Kiedy na scenie “Mam Talent” pojawiła się kilkuletnia dziewczynka, Marcin Prokop nie umiał powstrzymać wzruszenia. Emocjonalnie zaczął opowiadać o córce. Co takiego wydarzyło się w “Mam Talent”?

Marcin Prokop
21.04.2024 11:20 Tak Prokop przywitał widzów "DDTVN". Doszło do scen przed budynkiem śniadaniówki

Tego jeszcze nie było. Niedzielne wydanie “Dzień dobry TVN” rozpoczęło się od zadziwiających scen z udziałem Marcina Prokopa i Damiana Michałowskiego. Widzowie zrywali boki ze śmiechu.

Mam talent!
20.04.2024 23:20 Widzowie "Mam talent!" miażdżą nowych prowadzących. Ostre opinie po pierwszym odcinku na żywo: "Ciężko się to ogląda"

Pierwszy półfinałowy odcinek „Mam talent!” już za nami. Dzisiejsze wydanie na żywo było sprawdzianem nie tylko dla uczestników, ale i nowego jury oraz prowadzących. Jak wypadli? Oceny widzów wbijają w ziemię i to nie w pozytywnym sensie.

Dzień Dobry TVN
04.01.2024 12:44 Marcin Prokop zaliczył srogą wpadkę w "DDTVN". Dorota Wellman zwijała się ze śmiechu po tym, co powiedział

Marcin Prokop i Dorota Wellman to jeden z najbardziej lubianych duetów telewizyjnych. Oboje mają ogromny dystans, a kiedy zdarzają im się wpadki, obracają je w żart. Zobaczcie, co tym razem powiedział Marcin Prokop. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu.

Szymon Hołownia, Marcin Prokop
28.12.2023 15:01 Szymon Hołownia... wraca do TVN! Marcin Prokop właśnie wszystko ogłosił. Czegoś takiego jeszcze nie było

Obecnie chyba nikomu nie trzeba przestawiać Szymona Hołowni. Część zna go jako byłego prowadzącego rozrywkowego "Mam talent!", a inni nie wyobrażają sobie obrad Sejmu bez udziału charyzmatycznego marszałka. Niedługo jednak… powróci on do TVN. O wszystkim opowiedział jego dobry znajomy, Marcin Prokop.

Dzień dobry TVN / Szymon Hołownia
01.12.2023 16:20 W "Dzień dobry TVN" zaczęli mówić o tajemnicach Szymona Hołowni. Słowa Prokopa poszły na żywo, ujawnił prawdę o marszałku

Szymon Hołownia niedawno został marszałkiem Sejmu X kadencji. Zmiany, jakie zaszły od tego czasu, wywołują wiele komentarzy. Teraz w „Dzień dobry TVN” zaczęli mówić o tajemnicach nowego marszałka. Co wyznał na wizji Marcin Prokop?

Marcin Prokop stracił program w TVN, fot. KAPiF
30.11.2023 13:19 Marcin Prokop stracił pracę w programie TVN. Do widzów uwielbianego formatu właśnie dotarły przykre wieści

Marcin Prokop uchodzi za jednego z najpopularniejszych prezenterów TVN-u. Programy z jego udziałem od lat cieszą się sympatią widzów. Wygląda jednak na to, że nawet charyzma gospodarza nie pomogła jednemu z nich.

Dzień dobry TVN
19.11.2023 15:57 Dorota Wellman wróciła do "Dzień Dobry TVN" i się zaczęło. Produkcja odpowie?

„Dzień dobry TVN” przechodziło ostatnio spore zmiany, ale jedno w śniadaniówce jest niezmienne. To duet Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Dziennikarka wróciła na wizję po dłuższej nieobecności i od razu zrobiło się zamieszanie. Jak zareagowali widzowie?

W "Dzień dobry TVN" pojawił się nowy duet, fot. KAPiF
16.11.2023 11:38 W "Dzień Dobry TVN" pojawił sie nowy duet. Widzowie zareagowali natychmiast

“Dzień dobry TVN” po raz kolejny zaskoczyło widzów. W programie śniadaniowym nieoczekiwanie pojawił się nowy duet prezenterów. W komentarzach w sieci wybuchła istna euforia.

Dzień dobry TVN
14.11.2023 18:25 Nowy duet w "DDTVN"! Produkcja zaskoczyła widzów, a w komentarzach istny szał

„Dzień dobry TVN” zmienia się ostatnio jak w kalejdoskopie. Plany dotyczące nowych prowadzących niepokoją widzów, zatroskanych o przyszłość programu. Dziś zobaczyliśmy nowy duet, takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Na dodatek znowu zniknęła Dorota Wellman.

DDTVN, Marcin Prokop
14.11.2023 11:17 Zaskakujące słowa Marcina Prokopa w "DDTVN": "Dostałem propozycję pracy od Szymona". Pójdzie do Sejmu?

Marcin Prokop odniósł się do poniedziałkowego posiedzenia Sejmu, podczas którego Szymon Hołownia został mianowany marszałkiem. Prezenter twierdzi, że dostał od swojego kolegi propozycję pracy.

Marcin Prokop zaszedł za skórę Dorocie Wellman, fot. Instagram @dziendobrytvn
02.11.2023 14:30 Marcin Prokop zaszedł za skórę Dorocie Wellman. Widzowie usłyszeli, do kogo ją porównał

Marcin Prokop wyraźnie podpadł Dorocie Wellman. Wszystko przez komentarz, na który pozwolił sobie pod koniec czwartkowego wydania “Dzień dobry TVN”. Nie uwierzycie, do kogo porównał dziennikarkę.

Prowadzący DDTVN (Michałowski, Prokop i Stockinger), fot. Instagram
06.10.2023 18:43 "DDTVN" wzywa do minuty ciszy. Walka prowadzących trwała do końca. Wszystko zrelacjonowali

Na profilu “Dzień Dobry TVN” na Instagramie wezwano internautów do minuty ciszy. Wszystko przez przegraną walkę, która toczyła się do samego końca.

Dzień Dobry TVN
03.10.2023 11:09 Bójka na planie "DDTVN". Marcin Prokop upadł na podłogę. Wszystko na oczach widzów

Dla produkcji "Dzień Dobry TVN" nie ma określenia "zwykły poranek". Prowadzący przechodzą wszelką kreatywność, by wywołać uśmiech na twarzach widzów. Czasem jednak zabawa może skończyć się "tragicznie". Na własnej skórze odczuł to Marcin Prokop.

Marcin Prokop, Dorota Wellman
18.09.2023 11:11 Marcin Prokop zaliczył spektakularną wpadkę w "Dzień dobry TVN". Nie pierwszy raz! Będą pokazywać to przez lata

W poniedziałkowy poranek widzowie "Dzień dobry TVN" zostali powitani przez Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. Uwielbiany duet już od samego początku potrafił wywołać uśmiech. Tym razem nie mogło być inaczej. Prezenter podczas rozmowy zaczął się popisywać. Nie skończyło się to dla niego dobrze.

Dzień Dobry TVN
08.09.2023 16:54 Nieoczekiwana publikacja "Dzień Dobry TVN" ws. Wellman i Prokopa. Po tylu latach...

„Dzień dobry TVN” przeszło ostatnio potężną rewolucję: zmiany prowadzących i wygląd studia to dopiero początek. Po masowych zwolnieniach ostały się, póki co, tylko trzy pary dziennikarskie. Jaka przyszłość czeka Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. Niespodziewanie pojawił się ważny komunikat stacji w ich sprawie.

Marcin Prokop
02.09.2023 12:13 Marcin Prokop odpiął wrotki na antenie. Przecież to wszystko szło na żywo! Reakcja widzów jednoznaczna

W weekendowy poranek widzowie "Dzień Dobry TVN" przecierali oczy na widok Marcina Prokopa. Prezenter po raz kolejny udowodnił, że jest niezastąpiony w roli gospodarza porannego programu. Jak zareagowali widzowie?

Marcin Prokop, Dorota Wellman
31.08.2023 14:32 Marcin Prokop i Dorota Wellman o zwolnieniach w "Dzień Dobry TVN". Na antenie padła nieoczekiwana deklaracja

Żadna ze stacji telewizyjnych nie dokonała takich zmian jak TVN w ostatnich miesiącach. Prawdziwą rewolucję przeszedł poranny program "Dzień Dobry TVN". Jak z takimi reformami radzi sobie grono prowadzących? Marcin Prokop i Dorota Wellman skomentowali sytuację na antenie.

Wpadka Doroty Wellman w Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
21.08.2023 14:19 W "DDTVN" zawiał mocniej wiatr, a Wellman najadła się wstydu na oczach milionów. Produkcja ratowała sytuację reklamami

W “Dzień Dobry TVN" doszło do wpadki Doroty Wellman z wiatrem. Widzowie byli świadkami niezręcznych scen. Zanim produkcja wyświetliła reklamy, zobaczyliśmy gwiazdę w niekomfortowej sytuacji. 

Wellman i Prokop pilnie interweniowali w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF
19.08.2023 13:12 Wellman i Prokop pilnie interweniowali w "Dzień Dobry TVN". Do końca zachowali zimną krew

Marcin Prokop i Dorota Wellman po przerwie powrócili do “Dzień dobry TVN”. Podczas sobotniego wydania programu doszło do problemów technicznych. Prezenterzy niezwłocznie wzięli sprawy w swoje ręce i uratowali sytuację.

Natalia Janoszek / Dzień dobry TVN
30.07.2023 17:20 Natalia Janoszek była gościnią "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop już się tłumaczy: "Wystarczy, że ogniwo zawiedzie"

Natalia Janoszek w Polsce nie tylko była uczestniczką programów rozrywkowych, jak „Taniec z gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Była też regularną gościnią śniadaniówek. Na kanapie „Dzień dobry TVN” widzieliśmy ją kilka razy. Teraz Marcin Prokop mocno tłumaczy się z tego, czemu nikt wcześniej nie sprawdził, jak naprawdę wygląda jej kariera.

Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-Starak
20.06.2023 14:43 Agnieszka Woźniak-Starak ostro zareagowała na słowa Prokopa w "DDTVN". Powiedziała mu to na oczach całej Polski

Podczas wtorkowego wydania śniadaniówki "Dzień Dobry TVN" doszło do małego starcia pomiędzy Agnieszką Woźniak-Starak a Marcinem Prokopem. Widzowie zobaczyli, jak gwiazdy poradziły sobie z konfliktem na antenie. A to wszystko przez zmianę wyglądu ulubienicy Hollywood.

Dzień dobry TVN
16.06.2023 10:37 Nowa prowadząca w "Dzień Dobry TVN"? Zamiast Wellman obok Prokopa zobaczyliśmy zaskakującą postać

Dzisiejsze wydanie „Dzień dobry TVN” zaskoczyło chyba wszystkich widzów. Zwłaszcza tych, którzy uważali, że duet Marcina Prokopa i Doroty Wellman jest nierozłączny. Tymczasem w godzinach porannych tuż obok dziennikarza stanęła całkiem nowa postać. Blond włosy i ten promienny uśmiech znany jest bardzo wielu fanom komedii.

  • 1
  • 2