Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Marcin Prokop stracił pracę w programie TVN. Do widzów uwielbianego formatu właśnie dotarły przykre wieści
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.11.2023 13:19

Marcin Prokop stracił pracę w programie TVN. Do widzów uwielbianego formatu właśnie dotarły przykre wieści

Marcin Prokop stracił program w TVN, fot. KAPiF
Marcin Prokop stracił program w TVN, fot. KAPiF

Marcin Prokop uchodzi za jednego z najpopularniejszych prezenterów TVN-u. Programy z jego udziałem od lat cieszą się sympatią widzów. Wygląda jednak na to, że nawet charyzma gospodarza nie pomogła jednemu z nich.

Marcin Prokop: kariera w show-biznesie

Marcin Prokop szerszej publiczności dał się poznać jako prezenter MTV, a wkrótce później juror w jednej z edycji “Idola”. Po jakimś czasie zaczął spełniać się jako wprawny gospodarz programów śniadaniowych - na początku “Pytania na śniadanie”, a wkrótce później jego największego konkurenta z TVN. Przypomnijmy, że prezenter na początku pracował w banku, ale szybko odkrył, że siedzenie za biurkiem nie jest jego domeną. 

Dziś nikt nie wyobraża sobie chyba wspomnianej stacji bez Prokopa, który w boju o tytuł króla medium śmiało może konkurować z Kubą Wojewódzkim. Wkrótce będzie miał okazję zresztą ponownie wejść w jego buty, zasiadając w ławie jurorskiej “Mam talent!”.

Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. KAPiF
Zaskakujące słowa Marcina Prokopa w "DDTVN": "Dostałem propozycję pracy od Szymona". Pójdzie do Sejmu? Znamy nazwiska nowych prowadzących "Mam talent!". To oni zastąpią Prokopa i Kempę

Marcin Prokop traci program

Niełatwo znaleźć bardziej zapracowanego dziennikarza TVN-u od Marcina Prokopa. Oprócz “Dzień dobry TVN”, mogliśmy go wszak podziwiać jako prowadzącego ważnych wydarzeń dotyczących stacji, czy show podróżniczego “Niezwykłe Stany Prokopa”.

Okazuje się jednak, że widzowie będą musieli pożegnać się z jednym z popularnych formatów, w których występował gwiazdor. Z informacji do których dotarł portal Shownews.pl wynika, że gospodarz śniadaniówki straci jedno ze stanowisk.

Marcin Prokop traci stanowisko

Marcin Prokop występował w programie “Lego Masters”, w którym uczestnicy wykonywali różne budowle z klocków. Show doczekało się czterech edycji. Wygląda na to, że piątej nie będzie.

Stacja nie planuje realizacji kolejnej edycji show - przekazał informator portalu Shownews.pl

Czy w związku z “okienkiem” w swoim harmonogramie Marcin Prokop zaskoczy nas już wkrótce czymś zupełnie nowym? Z pewnością nie narzeka na brak propozycji, a widzowie z wypiekami na twarzy wyczekują jego kolejnych aktywności.

Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. KAPiF
Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. KAPiF
Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl