Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nowy duet w "DDTVN"! Produkcja zaskoczyła widzów, a w komentarzach istny szał
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.11.2023 18:25

Nowy duet w "DDTVN"! Produkcja zaskoczyła widzów, a w komentarzach istny szał

Dzień dobry TVN
Zmiany w "Dzień dobry TVN", fot.

„Dzień dobry TVN” zmienia się ostatnio jak w kalejdoskopie. Plany dotyczące nowych prowadzących niepokoją widzów, zatroskanych o przyszłość programu. Dziś zobaczyliśmy nowy duet, takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Na dodatek znowu zniknęła Dorota Wellman.

Zmiany w „Dzień dobry TVN”: nowi prowadzący

Ostatnio głośno jest o zmianach w śniadaniowym programie TVN. Po zwolnieniu wielu pracowników wydania prowadzą trzy duety. Dużo mówiło się, że stacja chce zatrudnić nowych prowadzących. Jednym z nich miał być Hubert Urbański, jednak, jak dowiedziała się redakcja Świata Gwiazd, z umowy nic nie wyszło. To postawiło produkcję w trudnej sytuacji, a widzowie martwią się o dalsze losy formatu.

Jednym z filarów „DDTVN” jest duet Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Razem prowadzą śniadaniówkę od 2007 roku i widzowie darzą ich niegasnącą sympatią. Niestety dziennikarka ostatnio co jakiś czas znika z formatu. Dziś w studiu pojawił się więc całkiem nowy duet prowadzących. Pod nieobecność koleżanki Prokop zaczął nieźle dokazywać, o czym poniżej.

Dzień Dobry TVN.jpg
Marcin Prokop i Dorota Wellman w “Dzień dobry TVN”, fot. KAPiF
Paulina Krupińska zdradziła sekret produkcji "DDTVN"? To oni będą nową parą prowadzących śniadaniówkę? Skandal po emisji "Dzień dobry TVN". Ludziom puściły nerwy: "Przerażające, żenujące, nienormalne"

Nowy duet w „Dzień dobry TVN”, co za komentarze

Dziś w „Dzień dobry TVN” było po męsku – ogłoszono w oficjalnych mediach społecznościowych śniadaniówki.

I rzeczywiście. Na kanapie prowadzących siedzą Marcin Prokop, Damian Michałowski, Bartek Jędrzejczak i kucharz Grzegorz Zawierucha. Format musieli udźwignąć we dwójkę Marcin i Damian. Niemal od razu stało się jasne, że Prokop pod nieobecność koleżanki zacznie rzucać wyjątkowo sprośne żarty. To nie wszystko. Do sieci trafiło zdjęcie trzech panów z dzisiejszego wydania śniadaniówki. Marcin nie robi sobie TAKICH zdjęć z Wellman… Poniżej szczegóły.

Marcin Prokop i Damian Michałowski w „DDTVN” naprawdę to powiedzieli?

We wtorkowym wydaniu „DDTVN” panowie obecni w studiu poczynali sobie wyjątkowo swobodnie. Być może to męskie towarzystwo sprowokowało dość specyficzny rodzaj żartów. Kiedy Mateusz Hładki w kąciku show-biznesowym opowiadał o sytuacji Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, których wciąż wiele osób uważa za małżeństwo, Prokop wypalił:

Nie martw się, z Wellman wciąż ciągle nam dają jeden pokój, jak jeździmy po Polsce – zażartował Marcin.

To nie wszystko. W dalszej części rozmowy między Michałowskim a Prokopem wywiązał się zadziwiający dialog.

  • Zapytam cię Grzesiu, dotykając cię delikatnie… – zaczął Marcin, zwracając się do Grzegorza Zawieruchy.
  • Ty masz jakąś potrzebę dotykania. Nie ma Doroty, a ty chcesz sobie podotykać – przerwał mu Michałowski.
  • Pracujesz z ludźmi, których lubisz, więc masz ochotę ich dotykać – wyjaśnił emocjonalnym tonem Prokop.

Na koniec dostaliśmy jeszcze wyjątkowe zdjęcie. Na fotografii stoją wyprostowani Prokop i Michałowski, a pomiędzy ich biodrami figlarnie wygląda Grzegorz Zawierucha. Co wy na to?

Dzień Dobry TVN.jpg
Paulina Krupińska i Damian Michałowski w “Dzień dobry TVN”, fot. KAPiF
Dzień Dobry TVN.jpg
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dzień Dobry TVN.jpg
Obecni prowadzący “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPiF

Źródło: Dzień dobry TVN