Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Niecodzienne sceny w "Dzień dobry TVN". Drzyzga zalała się łzami, Skórzyński... zostawił ją samą
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.11.2023 15:33

Niecodzienne sceny w "Dzień dobry TVN". Drzyzga zalała się łzami, Skórzyński... zostawił ją samą

Co się wydarzyło w Dzień Dobry TVN?
Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, fot. KAPIF

W środowy poranek widzowie "Dzień Dobry TVN" zostali powitani przez Ewę Drzyzgę oraz Krzysztofa Skórzyńskiego. Duet coraz częściej przykuwa uwagę widzów ciekawymi zachowaniami. Tym razem wszyscy byli w szoku, gdy prowadzącą zalała się łzami na wizji. Jej programowy kolega bez słowa zostawił ją samą i nagle zniknął.

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński zgranym duetem w "Dzień Dobry TVN"?

Po licznych zmianach w programie nowym duetem prowadzących zostali Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Para mimo krótkiej współpracy zapisała się w pamięci widzów, jako zgrany i nieco nieprzewidywalny duet. Na antenie już niejednokrotnie przydarzały im się wpadki oraz zabawne sytuacje.

Tym razem uwagę przykuła Ewa Drzyzga. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zalała się łzami po najnowszych wiadomościach z polskiego show-biznesu. Nieoczekiwana reakcja Krzysztofa Skórzyńskiego mówi wiele o ich relacji.

Kolejne przetasowania w "Dzień dobry TVN". Jedna z prezenterek nie pojawi sie więcej na ekranie. "Już koniec" TYLKO U NAS: Hubert Urbański jednak NIE POPROWADZI "DDTVN". Ujawniamy kulisy

Ewa Drzyzga nie wytrzymała w "Dzień Dobry TVN". Wiadomości kompletnie ją rozbiły

Jednym z popularnych segmentów śniadaniówki jest przegląd najświeższych wiadomości ze świata gwiazd show-biznesu. Tym razem w "Dzień Dobry TVN" skupiono się na radosnych nowinach przekazanych przez aktorkę.

Mowa tutaj o Zofii Zborowskiej, która w uroczy sposób przekazała światu wieści o drugiej ciąży. Radość udzieliła się także Ewie Drzyzdze, która nie kryła wzruszenia wiadomością. W jednej chwili kompletnie zalała się łzami. Krzysztof Skórzyński na oczach widzów zostawił współprowadzącą samą. Tego się nie spodziewali.

Krzysztof Skórzyński niespodziewanie zareagował na łzy Ewy Drzyzgi

Po krótkiej chwili nieudanego wycierania oczu przez prezenterkę przy jej boku ponownie pojawił się dziennikarz. Zniknięcie nie było spowodowane nieczułością gwiazdora TVN, wręcz przeciwnie.

Krzysztof Skórzyński postanowił przynieść programowej koleżance chusteczki, aby mogła spokojnie przygotować się do dalszej części "Dzień Dobry TVN". Już na pierwszy rzut oka widać, że duet bardzo o siebie dba i pilnuje, by wypaść jak najlepiej w oczach odbiorców.

Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, fot. KAPIFEwa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, fot. KAPIF