Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > TYLKO U NAS: Hubert Urbański jednak NIE POPROWADZI "DDTVN". Ujawniamy kulisy
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 08.11.2023 10:41

TYLKO U NAS: Hubert Urbański jednak NIE POPROWADZI "DDTVN". Ujawniamy kulisy

Hubert Urbański nie poprowadzi Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Hubert Urbański nie poprowadzi Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF

Hubert Urbański nie poprowadzi “Dzień Dobry TVN”, chociaż jeszcze kilka tygodni temu na temat transferu prezentera rozpisywały się wszystkie media branżowe. Świat Gwiazd dotarł do nowych, zaskakujących informacji. Skąd ta nagła rezygnacja?

Zmiany w obsadzie "Dzień Dobry TVN"

TVN w czerwcu dość niespodziewanie zwolniło Małgorzatę Rozenek, Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Ohme, Annę Kalczyńską, Filipa Chajzera i Andrzeja Sołtysika. Dyrektor programowa stacji Lidia Kazen już jakiś czas temu zapowiedziała, że do formatu przyjdzie całkiem nowa para prowadzących. 

Rozmowy i próbne zdjęcia były podobno prowadzone między innymi z Anną Senkarą, Gabi Drzewiecką, Robertem Stockingerem i Mateuszem Hładkim. Jednak to nie oni, a inny wielki gwiazdor TVN miał zasilić grono prowadzących śniadaniówki. Na próbach kamerowych zjawisko wypadł Hubert Urbański.

Kolejne przetasowania w "Dzień dobry TVN". Jedna z prezenterek nie pojawi sie więcej na ekranie. "Już koniec" To ona będzie nową prowadzącą "DDTVN"? Nie wszyscy są zachwyceni tym pomysłem

Hubert Urbański rezygnuje z prowadzenia "Dzień Dobry TVN"

Hubert Urbański miał być objawieniem “Dzień Dobry TVN”. Gospodarz programów rozrywkowych i gwiazda stacji kilka tygodni temu została okrzyknięta nową twarzą śniadaniówki. Spekulowano nawet, kto zostanie jego programową partnerką. Obstawiano w tej roli Marzenę Rogalską.

Hubert Urbański (5).jpg
Hubert Urbański nie poprowadzi “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPIF

Urbański jest znany przede wszystkim jako prowadzący teleturnieju „Milionerzy”. Od 24 lat udało mu się utrzymać wierną widownię, liczącą od jednego do trzech milionów. Poza tym z sukcesami prowadził też „Dla ciebie wszystko”, „Jestem, jaki jestem” czy „Taniec z gwiazdami”.

Teraz Świat Gwiazd dowiedział się, że prezenter odrzucił ofertę poprowadzenia “Dzień Dobry TVN”.

Dlaczego Hubert Urbański nie poprowadzi "DDTVN"?

Świat Gwiazd dotarł do szczegółów planowanej współpracy Huberta Urbańskiego w “Dzień Dobry TVN”:

Hubert Urbański zrezygnował z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, i to tuż przed startem programu. Miał prowadzić poranne pasmo razem z Dagmarą Kaczmarek–Szałkow z TVN24. I nagle zrezygnował  – zdradza w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z pracowników TVN.

Co doprowadziło do nagłej rezygnacji prezentera z dobrej posady?

Uznał, że program na żywo jest jednak nie dla niego, chyba obawiał się, że sobie nie poradzi – mówi nasze źródło.

Taka postawa Urbańskiego nie przypadła do gustu jego przełożonej:

Teraz TVN ma ogromny problem, szefowa Lidia Kazen jest mocno zawiedziona, przecież informacja o tym, że Hubert będzie prowadzącym „Dzień Dobry TVN” już się przedostała do mediów.

Czy to oznacza, że TVN podziękuje Hubertowi za współpracę przy innych projektach?

Urbański postawił stację w trudnej sytuacji, pojawiły się wręcz plotki, że w tej sytuacji straci „Milionerów”. Ale aż takiej afery nie będzie. Hubert jest twarzą tego programu, ludzie są do niego przyzwyczajeni, więc zostanie. Ale nie wiadomo, co teraz z „Dzień dobry TVN” i Dagmarą. Z Hubertem byli przecież już po próbach kamerowych – kwituje informator swiatgwiazd.pl.

Żałujecie, że Hubert nie będzie się witać z wami o poranku?

Hubert Urbański (4).jpg
Hubert Urbański nie poprowadzi Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Hubert Urbański.jpg
Hubert Urbański nie poprowadzi Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Dagmara Kaczmarek-Szałkow, fot. KAPIF
Dagmara Kaczmarek-Szałkow, fot. KAPIF
KAPIF_oryginal_K1093702F.jpg
Obsada Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF