Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Hubert Urbański

Hubert Urbański

Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"?, fot. x-news
04.04.2024 17:11 Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"? Pojawił się przeciek z planu

Ostatnimi dniami fani “Milionerów” mieli szansę być świadkami wygrania maksymalnej kwoty. Teraz okazuje się, że nie długo może pojawić się kolejna wygrana. Informator z planu, zdradził, że za rogiem czyha kolejny zwycięzca.  

"Milionerzy", fot. Facebook
04.04.2024 09:32 Nowy milioner zdradził, na co wyda pieniądze. Będziecie zaskoczeni. Piękny gest!

W “Milionerach” po raz kolejny padła główna wygrana. Wielkim zwycięzcą okazał się być pochodzący z Warszawy Tomasz Boruch. Wiadomo już, na co mężczyzna chce przeznaczyć pieniądze zdobyte w teleturnieju TVN.

Milionerzy
03.04.2024 21:03 "Milionerzy". Mamy kolejnego milionera! Piekielnie trudne pytanie nie zatrzymało pana Tomka!

“Milionerzy”. Tomasz Boruch z Warszawy we wtorek 2 kwietnia doszedł do pół miliona złotych. Dziś odpowiadał na pytanie o milion! Mamy kolejnego zwycięzcę teleturnieju?

Nowi prowadzący DDTVN. Nazwiska
15.11.2023 19:43 TYLKO U NAS: To ich TVN chce na prowadzących "DDTVN"! Ujawniamy cztery nazwiska

Tylko w nas! To ich TVN chce na prowadzących "DDTVN"! Ujawniamy cztery nazwiska dziennikarzy, którzy zostaną gospodarzami śniadaniówki. Szczegóły.

Hubert Urbański nie poprowadzi Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
08.11.2023 10:41 TYLKO U NAS: Hubert Urbański jednak NIE POPROWADZI "DDTVN". Ujawniamy kulisy

Hubert Urbański nie poprowadzi “Dzień Dobry TVN”, chociaż jeszcze kilka tygodni temu na temat transferu prezentera rozpisywały się wszystkie media branżowe. Świat Gwiazd dotarł do nowych, zaskakujących informacji. Skąd ta nagła rezygnacja?

Kto poprowadzi Dzień Dobry TVN z Hubertem Urbańskim?
26.10.2023 20:17 TVN stawia na gwiazdy TVP! Ujawniono, kto ma poprowadzić "Dzień Dobry TVN" z Hubertem Urbańskim

Nad „Dzień Dobry TVN” jeszcze niedawno zbierały się czarne chmury. Teraz wiadomo już, że stacja znalazła lekarstwo na problemy. Nowym prowadzącym śniadaniówki ma zostać Hubert Urbański. Kogo zobaczymy u jego boku? To może być szok: twórcy postanowili postawić na wielką gwiazdę TVP.

Kto dołączy do prowadzących "Dzień dobry TVN"? Fot. Pawel Wodzynski/East News
26.10.2023 12:16 Kolejna rewolucja w "Dzień dobry TVN". To on dołączy do prowadzących! Tę twarz zna cała Polska

“Dzień dobry TVN” ma już wkrótce wzbogacić się o nową gwiazdę. To prezenter, którego znają dobrze zarówno widzowie TVN jak i TVP. Czy gwiazdor poradzi sobie w roli gospodarza śniadaniówki?

"Dzień dobry TVN"
24.10.2023 16:15 Czarne chmury nad "Dzień dobry TVN". Pada jedno nazwisko: "Tylko on to może uratować"

„Dzień dobry TVN” przeszło ostatnio potężną rewolucję. Czy zmiany w formule i prowadzących nie wyszły śniadaniówce na dobre? Program może mieć potężne problemy. Kto może uratować „DDTVN”? Pojawiło się nowe nazwisko.

Hubert Urbański EA
08.07.2022 20:02 Hubert Urbański wraca do "Tańca z gwiazdami"? Prezenter opublikował wymowny wpis

Nie milkną kolejne, tajemnicze doniesienia związane z najnowszą edycją programu "Taniec z Gwiazdami". Tym razem swoją uwagę zwrócił Hubert Urbański, który zamieścił niejednoznaczny post, sugerujący udział w programie. Trudno również stwierdzić czy mowa o roli uczestnika, czy prowadzącego. Hubert Urbański odniósł się do wydarzeń dotyczących Magdy Mołek, która rzekomo miała pojawić się w "Tańcu z Gwiazdami". Przypuszczenia okazały się nieprawdziwe i tym samym wywołały kolejną masę doniesień.