Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"? Pojawił się przeciek z planu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 04.04.2024 17:11

Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"? Pojawił się przeciek z planu

Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"?, fot. x-news
Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"?, fot. x-news

Ostatnimi dniami fani “Milionerów” mieli szansę być świadkami wygrania maksymalnej kwoty. Teraz okazuje się, że nie długo może pojawić się kolejna wygrana. Informator z planu, zdradził, że za rogiem czyha kolejny zwycięzca.  

Najnowszy zwycięzca w "Milionerach"

30-letni Tomasz Boruch, specjalista zarządzania danymi klinicznymi, osiągnął wspaniały sukces, dołączając jako siódmy w historii do elitarnego grona zwycięzców programu "Milionerzy". Jego główna nagroda przyszła po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie dotyczące cieśniny, w której leżą dwie wysepki o nazwach związanych z wczorajszem i jutrem, oddalone od siebie o zaledwie cztery kilometry, ale rozdzielone imponującą różnicą czasu wynoszącą 21 godzin. Ta cieśnina to oczywiście cieśnina Beringa.

Boruch, który pochodzi z Tarnowa, przeniósł się do Warszawy podczas studiów. W swoim wolnym czasie lubi oglądać filmy i seriale, słuchać muzyki filmowej oraz delektować się dobrym jedzeniem.

Na co wyda wygrane pieniądze?

"Milionerzy" z nowym mistrzem! Mateusz Żaboklicki wygrał MILION dziecinnie prostym pytaniem! "Milionerzy" znikną na krótko z anteny TVN. Zastąpi ich inny format

Co zamierza kupić najświeższy zwycięzca "Milionerów"?

Mężczyzna udzielił wywiadu krótko po swoim zwycięstwie dla portalu dziendobry.tvn.pl, w którym wyjawił, że główna nagroda na pewno pomoże mu w uregulowaniu zobowiązań kredytowych. Ponadto planuje również zakup… roweru.

Na pewno chciałbym spłacić kredyt za mieszkanie, które niedawno kupiłem. Ponadto przydałby mi się rower - wyjawił w rozmowie z redaktorką "Dzień Dobry TVN".

Mężczyzna nie zapomina również o osobach potrzebujących. Wyjawił, że chciałby podzielić się częścią swoich pieniędzy.

Część pieniędzy chciałbym przeznaczyć na fundację bądź schronisko dla bezdomnych czy chorych zwierzaków - zdradził milioner.

Czy niedługo grono zwycięzców “Milionerów” znowu się powiększy? Pojawił się przeciek z planu.

Czy niedługo będziemy świadkami kolejnej wygranej w "Milionerach"?

Według informacji uzyskanych przez Plejadę, w nadchodzącej serii "Milionerów" pojawi się trzeci uczestnik, który odpowie poprawnie na pytanie wartą milion złotych. To niezwykłe zjawisko, gdyż dotąd w ciągu jednego sezonu nigdy nie zdarzyło się, by trzykrotnie padła główna wygrana. 

Przez ponad 14 lat istnienia programu w Polsce tylko pięciu uczestników osiągnęło ten sukces, a teraz w zaledwie pół roku dołączy do nich kolejna trójka. Nie jest jeszcze ustalona data emisji odcinka, w którym padnie kolejna milionowa odpowiedź.

Będzie kolejna główna wygrana w
Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"? Pojawił się nieoficjalny przeciek z planu, fot. x-news
Będzie kolejna główna wygrana w
Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"? Pojawił się nieoficjalny przeciek z planu, fot. x-news
Będzie kolejna główna wygrana w
Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"? Pojawił się nieoficjalny przeciek z planu, fot. x-news