Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nowy milioner zdradził, na co wyda pieniądze. Będziecie zaskoczeni. Piękny gest!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.04.2024 09:32

Nowy milioner zdradził, na co wyda pieniądze. Będziecie zaskoczeni. Piękny gest!

"Milionerzy", fot. Facebook
"Milionerzy", fot. Facebook

W “Milionerach” po raz kolejny padła główna wygrana. Wielkim zwycięzcą okazał się być pochodzący z Warszawy Tomasz Boruch. Wiadomo już, na co mężczyzna chce przeznaczyć pieniądze zdobyte w teleturnieju TVN.

"Milionerzy". Kolejne zwycięstwo w teleturnieju

3 kwietnia zapisze się w historii polskich teleturniejów jako dzień wyjątkowy. Do telewizji powrócił słynny “geniusz ze Śliwnik” Artur Baranowski, który w ubiegłym roku podbił serca widzów dzięki zwycięstwu w “Jeden z dziesięciu”.

28-latek wziął udział w programie TVP “Va Banque” i choć nie udało mu się wygrać odcinka, jego występ wzbudził ogromne emocje wśród fanów i odbił się szerokim echem w mediach.

Podczas gdy Artur Baranowski musiał pogodzić się z porażką, w “Milionerach” tryumfował kolejny, siódmy już w historii polskiej edycji zwycięzca nagrody głównej. Z sufitu ponownie posypało się złote konfetti.

Gwiazda TVN schudła 50 kg! Nowe zdjęcia powalają. "Wreszcie widzę swoją szyję!" "Milionerzy". Mamy kolejnego milionera! Piekielnie trudne pytanie nie zatrzymało pana Tomka!

Uczestnik "Milionerów" tryumfuje

Tomasz Boruch, bo tak nazywa się kolejny milioner z popularnego teleturnieju TVN pochodzi z Warszawy, a wykształcenie zdobywał w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie studiował weterynarię. Obecnie pracuje przy badaniach klinicznych.

Pytanie za milion brzmiało: W jakiej cieśninie znajdują się dwie wyspy zwane wczorajszą i jutrzejszą, które dzielą niespełna cztery km, ale aż 21 godzin różnicy czasu? Mężczyzna zdecydował się skorzystać z koła ratunkowego w postaci pomocy publiczności.

Uczestnik wskazał odpowiedź “D”, Cieśninę Beringa. Ta okazała się być poprawna, a Hubertowi Urbańskiemu nie pozostawało nic innego, jak tylko ogłosić kolejne wielkie zwycięstwo w “Milionerach”.

Na co Tomasz Boruch przeznaczy wygraną z "Milionerów"?

Tomasz Boruch wystąpił w “Dzień dobry TVN”, gdzie ujawnił, na co zamierza przeznaczyć pieniądze z wygranej w “Milionerach”. Mężczyzna wyznał, że ma do spłaty kredyt na mieszkanie, rozważa również kupno roweru.

Na pewno chciałbym spłacić kredyt za mieszkanie, które niedawno kupiłem. Ponadto przydałby mi się rower.

Część kwoty zamierza jednak przekazać na cele charytatywne, powiązane w pewien sposób z wykształceniem, jakie zdobywał podczas swojej edukacji w warszawskiej SGGW.

Część pieniędzy chciałbym przeznaczyć na fundację bądź schronisko dla bezdomnych czy chorych zwierzaków - zdradził zwycięzca “Milionerów”.

Milionerzy
“Milionerzy”, fot. Facebook
Milionerzy
“Milionerzy”, fot. Facebook
Milionerzy
“Milionerzy”/TVN

Źródło: “Dzień dobry TVN”