Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda TVN schudła 50 kg! Nowe zdjęcia powalają. "Wreszcie widzę swoją szyję!"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.04.2024 22:10

Gwiazda TVN schudła 50 kg! Nowe zdjęcia powalają. "Wreszcie widzę swoją szyję!"

Kinga Zawodnik, fot. KAPiF
Kinga Zawodnik, fot. KAPiF

Kinga Zawodnik to świetny przykład na to, że chcieć znaczy móc. Gwiazda programu TVN zdecydowała się odmienić swoją sylwetkę i dziś jest wręcz nie do poznania. Spójrzcie tylko na jej nowe zdjęcia!

Kinga Zawodnik przeszła metamorfozę

Kingę Zawodnik widzowie TVN poznali w programie “Dieta czy cud?”, w którym gwiazda podjęła wyzwanie diametralnej metamorfozy. Korzystając z różnych rodzajów diet i akcesoriów, próbowała schudnąć i osiągnąć zadowalającą wagę.

Show nie zakończyło się sukcesem, o jakim marzyła. Udało jej się wprawdzie zrzucić 10 kg, jednak nie ukrywała, że liczyła na to, że format pomoże jej w uzyskaniu dużo większego efektu.

Kinga Zawodnik nie zamierzała się jednak poddawać, mając świadomość, że jest jeszcze wiele możliwości, których do tej pory nie wypróbowała. Dziś trzeba przyznać, że gra była warta świeczki!

Kinga Zawodnik nagle trafiła do szpitala! Lekarz wyjaśnia, co dzieje się z gwiazdą TVN Kinga Zawodnik chwali się spektakularną metamorfozą. Zdradziła, ile już schudła po resekcji żołądka

Kinga Zawodnik szczupleje w oczach

W lipcu ubiegłego roku Kinga Zawodnik zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka. Zabieg przebiegł pomyślnie, a dzięki dużej motywacji, zaledwie pięć miesięcy później gwiazda ważyła już prawie 40 kg mniej.

Jem 5 razy dziennie, co 3 godziny i moje porcje są serio małe… Od jakichś 3 tygodni zjem 4 łyżki zupy i jestem już pełna… Zauważyłam, że dziwnie się czuję, gdy zjem pieczywo oraz cebulę. Wcześniej tego nie miałam… - opowiadała wówczas bohaterka “Diety czy cudu?”

Teraz Kinga Zawodnik ma na swoim koncie kolejny spektakularny sukces. Na nowym zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych gwiazda jest wprost nie do poznania!

Kinga Zawodnik schudła 50 kg

Kinga Zawodnik opublikowała swoje najnowsze zdjęcie, dzięki któremu jej fani mogą zobaczyć, na jakim etapie metamorfozy znajduje się obecnie. Efekt postanowienia gwiazdy TVN widać gołym okiem.

Wreszcie widzę swoją szyję, -50 kg - pochwaliła się bohaterka “Diety czy cudu?”

Sylwetka Kingi Zawodnik prezentuje się imponująco, a jej przemiana z pewnością może posłużyć jako inspiracja dla osób, które podobnie, jak niegdyś ona, zmagają się z nadwagą.

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik, fot. instagram.com/kinga_zawodnik_official
Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik w 2021 r., fot. KAPiF
Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik, fot. KAPiF