Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Zwolniona z "DDTVN" Gosia Ohme i jej partner znaleźli nowy sposób na spięcie domowego budżetu. Niewiarygodne, za co każą sobie płacić!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.04.2024 12:35

Zwolniona z "DDTVN" Gosia Ohme i jej partner znaleźli nowy sposób na spięcie domowego budżetu. Niewiarygodne, za co każą sobie płacić!

Gosia Ohme, fot. KAPiF
Małgorzata Ohme, fot. KAPiF

Małgorzata Ohme po zwolnieniu z “Dzień dobry TVN” rozpoczęła nową działalność. Psycholożka zdecydowała się otworzyć sklep internetowy, w którym nabyć można intrygujące produkty i usługi.

Małgorzata Ohme pożegnała się z "Dzień dobry TVN"

Widzowie “Dzień dobry TVN” przecierali oczy ze zdumienia, gdy w mediach pojawiła się informacja, że śniadaniówka zamierza rozwiązać współpracę z niemal wszystkimi dotychczasowymi gwiazdami programu.

Pracę w show stracili m.in. Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Agnieszka Woźniak-Starak. Fani formatu pożegnać musieli się również z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme.

Wydawało się, że ostatnia z wymienionych prezenterek zdecyduje się powrócić do poświęcenia się roli psycholożki. Tymczasem gwiazda odnalazła całkiem nowe powołanie. Wielu może być zaskoczonych.

Dwoje uczestników "Love Island" pożegnało się z programem. Reakcja Dody hitem sieci Anna z "Rolnika" ich obwinia o to, co się jej przytrafiło. Nie pozostawiła wątpliwości, co o tym wszystkim myśli

Gosia Ohme ma nową pracę

Zaraz po zakończeniu współpracy z “Dzień dobry TVN” obserwatorzy mediów społecznościowych Małgorzaty Ohme stali się świadkami zaaranżowania przez nią całkiem nowego formatu.

W “Lajf noł makeup”, bo tak nazywa się podcast gwiazdy, przeprowadzane są wywiady z inspirującymi i znanymi postaciami życia publicznego. Gościli w nim już m.in. Jacek Rozenek, Jolanta Fraszyńska, czy Katarzyna Glinka.

To jednak nie wszystko. Małgorzata Ohme postanowiła otworzyć również sklep internetowy, w którym nabyć można m.in. bluzy, świece, czy kawy. Najciekawsze “produkty” pojawiają się jednak w dziale “Sztuka wolności”.

Małgorzata Ohme sprzedaje kursy. O co w nich chodzi?

Małgorzata Ohme wraz ze swoim nowym partnerem oferuje swoim klientom składający się z dwóch etapów kurs coachingowy pt. “Sztuka Wolności Przebudzenie + Obfitość”. Jego cena to 698 zł.

"Sztuka Wolności" to wyjątkowy proces rozwojowy, który został zaprojektowany, by nauczyć Cię, jak uwalniać blokady emocjonalne i umysłowe. Często to właśnie one stoją na drodze do osiągnięcia naszych najśmielszych marzeń, uniemożliwiając manifestację sukcesów i szczęścia w naszym życiu - czytamy w opisie przedsięwzięcia.

Szkolenie jest również dostępne w osobnych pakietach. Wówczas koszt każdego z nich to 399 zł. Pierwszy odbyć ma się w dniach 8-29 maja, drugi zaś potrwa od 5 do 26 czerwca.

Myślicie, że znajdą się chętni?

Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme, fot. KAPiF
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme, fot. KAPiF
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme, fot. KAPiF

Źródło: sklep.ohme.pl