Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" ich obwinia o to, co się jej przytrafiło. Nie pozostawiła wątpliwości, co o tym wszystkim myśli
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.04.2024 23:18

Anna z "Rolnika" ich obwinia o to, co się jej przytrafiło. Nie pozostawiła wątpliwości, co o tym wszystkim myśli

Rolnik szuka żony
Co dzieje się u Anny z "Rolnik szuka żony"?, fot. TVP

Anna z „Rolnik szuka żony” właśnie zamieściła bardzo znaczący wpis. Rolniczka wskazała palcem tych, którzy odpowiadają za jej obecną sytuację.

„Rolnik szuka żony”: historia Anny i Jakuba

W 10. sezonie „Rolnik szuka żony” tylko Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski znaleźli miłość w programie. Waldemar co prawda związał się z jedną z kandydatek, jednak zrobił to już po zakończeniu zdjęć. Miniony sezon programu TVP nie obrodził więc w nowe związki, jednak rolniczka i jej wybranek nadrabiają za innych. Nie tylko są już zaręczeni, ale lada chwila spodziewają się dziecka.

Ania i Kuba pokazywali niedawno ciążową sesję zdjęciową, w której dominowały artystyczne, bardzo ciemne zdjęcia na czarnym tle, co nieco zaskoczyło ich fanów. Ostatnio też nie publikują zbyt wiele w sieci, być może przytłoczeni zainteresowaniem widzów „Rolnika”. Derbiszewska dbała też, aby pewnych szczegółów, jak termin porodu, nie ujawniać do ostatniej chwili. Co wydarzyło się teraz?

Widzowie już wiedzą, kto z "Rolnik szuka żony" dostanie najwięcej listów. Nie tylko dlatego, że jest przystojny... Zawrzało na profilu "Rolnika"! Przedstawili kandydatów, a kilkoro już wzbudziło wielkie emocje. Szykuje się ciekawy sezon

„Rolnik szuka żony”: co dzieje się z Anną Derbiszewską?

W tym roku 1 kwietnia wypada Lany Poniedziałek. Z tej okazji w domu Derbiszewskiej i Manikowskiego nie brakowało mocnych wrażeń. Pod ich willę zajechał bowiem na sygnale wóz strażacki. Wysiadło z niego dwóch strażaków, z których jeden trzymał kwiaty, a drugi niewielką sikawkę, którą ochlapał wodą rolniczkę.

Zwyczaj śmigusa-dyngusa ma zapewnić dobrobyt na cały rok. Wizyta strażaków miała być więc dobrą wróżbą i życzeniami powodzenia, tak potrzebnymi, kiedy oczekuje się na narodziny dziecka. Ale Ania teraz podzieliła się zupełnie innymi emocjami i doświadczeniami. Co opublikowała na Instagramie?

Ania Derbiszewska z "Rolnika" zamieściła nowy wpis

Na Instagramie Derbiszewskiej i Manikowskiego pojawił się właśnie ten sam wpis. Oboje pokazali na nim zdjęcie z Martą Manowską, zapraszającą widzów „Rolnika” do obejrzenia odcinka zerowego, z kandydaturami uczestników 11. edycji.

Tam zaczęła się nasza historia. Trzymamy kciuki za kolejne szczęśliwe pary – napisali Ania i Kuba.

Jak widać, chcą swoją historią zainspirować innych. Już wiadomo, kogo “obwiniają” za swoje obecne szczęście.

Odcinek „zerowy” nadchodzącego sezonu „Rolnik szuka żony” został wyemitowany 31 marca. Przedstawiono w nim dziewięć osób, które teraz czekają na listy. Te z nich, które dostaną ich najwięcej, zobaczymy już jesienią w programie. Najmłodsi uczestnicy mają zaledwie 23 lata! Na liście są też aż trzy kobiety. TUTAJ znajdziecie pełną listę sylwetek i zdjęcia uczestników, ujawnionych w odcinku zerowym 11. sezonu „Rolnika”.

Rolnik szuka żony, Anna i Jakub, nowy wpis
Ania i Jakub kibicują nowym uczestnikom “Rolnika”, fot. instagram.com/aniaderbiszewska
Rolnik szuka żony, Anna i Jakub, nowy wpis
Ania i Marta Manowska w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Anna Derbiszewska.jpg
Ania i Marta Manowska w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Anna i Jakub, nowy wpis
Ania i kandydaci w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony