Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zawrzało na profilu "Rolnika"! Przedstawili kandydatów, a kilkoro już wzbudziło wielkie emocje. Szykuje się ciekawy sezon
Anna Lipska
Anna Lipska 31.03.2024 23:21

Zawrzało na profilu "Rolnika"! Przedstawili kandydatów, a kilkoro już wzbudziło wielkie emocje. Szykuje się ciekawy sezon

Rolnik szuka żony
Zerowy odcinek "Rolnik szuka żony 11", fot.

"Rolnik szuka żony 11". Co się działo w zerowym odcinku programu TVP? Po ogłoszeniu kandydatów i kandydatek w sieci zawrzało. Co piszą fani formatu?

"Rolnik szuka żony" hitem TVP, ruszy nowy sezon

Program o poszukiwaniu miłości przez samotnych rolników i rolniczki to niewątpliwie wielki hit Telewizji Polskiej. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami i obserwują zmagania uczestników z losem i ze wzruszeniem przyjmują informacje, że ktoś zakochał się podczas show.

Nic dziwnego więc, że właśnie ruszyła 11. już odsłona „Rolnik szuka żony”. Poprzedni sezon zakończył się spektakularnymi rozstaniami i łzami, ale też wielką radością i jednym, oczekiwanym potomkiem. Ania i Kuba już niedługo przywitają na świecie syna. Czy i tym razem będziemy świadkami szczęśliwego zakończenia? Co działo się w zerowym odcinku nowej serii i jak zareagowali widzowie? Szczegóły poniżej.

"Rolnik szuka żony". Szukała męża w programie TVP, a teraz ma żonę. Zapozowały razem z córką Po "Rolniku" byli razem, ale źle się to skończyło: "Wyszedł i nie wrócił". Oberwało się też produkcji

"Rolnik szuka żony 11": odcinek zerowy

W Niedzielę Wielkanocną Marta Manowska przedstawiła fanom „Rolnik szuka żony” dziewięcioro kandydatów do 11. edycji programu. Ośmiu panów i aż trzy panie – ich historie poznaliśmy w odcinku zerowym. Nie brakuje tu nowości i ciekawych charakterów, to pewne. Jedna z osób całe życie wychowała się za granicą, inna – ma zaledwie 23 lata. Wszystko to wywołało gwałtowne reakcje fanów programu.

Czy wśród nich są osoby, które odnajdą swoje przeznaczenie i miłość? O tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. W sezonie, który ruszy jesienią, zobaczymy bowiem te osoby z dzisiaj prezentowanej dziewiątki, które otrzymały najwięcej listów. Widzowie już typują, kto może znaleźć się na liście.

Odcinek zerowy "Rolnik szuka żony 11": reakcje widzów

Wszystkie biogramy i zdjęcia dziewięciorga kandydatów na uczestników znajdziecie TUTAJ. Najwięcej emocji wzbudzają panie – najmłodsza, zaledwie 23-letnia Wiktoria, 57-letnia Agata hodująca bydło i 35-letnia Beata, kochająca motocykle. Z panów, póki co najwięcej serduszek na Instagramie zebrał 35-letni Christoph, który spędził młodość w Niemczech, ale od 10 lat pracuje na gospodarstwie w Polsce. A jak ich wizytówki komentują widzowie?

  • Taki kujon z pierwszej ławki – czytamy o 23-letnim Pawle.
  • Konkretna kobieta, mam nadzieję, że znajdzie się kandydat, który podzieli z nią pasje – tak podsumowują Beatę.
  • Jako jedyny powiedział, że kobieta ma być inteligentna, brawo, fajny chłopak – chwalą Dominika.
  • Sympatyczny chłopak. Napisałabym, gdyby tylko mieszkał bliżej – Marcin już wzbudza entuzjazm.
  • Bardzo pozytywna pani, ładna i bardzo dzielna. Została sama z dziećmi i dała radę. Podziwiam i życzę szczęścia w programie – tak brzmi większość komentarzy o Agacie.
  • Elegancki pan, choć widać, że zmęczony życiem – piszą o Sebastianie.
  • Może się mylę, ale wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o parcie na szkło – dzielą się wątpliwościami wobec Wiktorii, która jest znana w mediach społecznościowych.
  • Serio? 23-letnie dziewczyny szukają męża w TV? – to inny z zarzutów wobec Wiktorii.
  • Zgłaszam się! – takie emocje wzbudza Christoph.
  • Zastanawiam się, czy dziewczyny polecą na tego rolnika, czy na chałupę – komentują występ Rafała.

A kto wam najbardziej przypadł do gustu?

RSZ11_Sebastian_pmatey_2600px-14.jpg
Sebastian, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Rafał_pmatey_2600px-2.jpg
Rafał, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Marcin_pmatey_2600px-15.jpg
Marcin, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Pawel_pmatey_2600px-9.jpg
Paweł, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Wiktoria_pmatey_2600px-8.jpg
Wiktoria, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Christoph_pmatey_2600px-12.jpg
Christoph, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Dominik_pmatey_2600px-5.jpg
Dominik, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Agata_pmatey_2600px-6.jpg
Agata, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle
RSZ11_Beata_pmatey_2600px-14.jpg
Beata, Rolnik szuka żony 11, fot. Piotr Matey/Fremantle