Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony". Rozczarowania i śluby. Oto historie pięknych rolniczek z programu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.12.2023 21:38

"Rolnik szuka żony". Rozczarowania i śluby. Oto historie pięknych rolniczek z programu

Rolnik szuka żony
Historie kobiet z "Rolnik szuka żony", fot. TVP; AKPA

Program „Rolnik szuka żony” emitowany jest od niemal dekady. Tuż przed finałem 10. sezonu przypominamy najciekawsze historie rolniczek, które pojawiły się w programie. Czy znalazły miłość? Co dzieje się z nimi obecnie?

Historie rolniczek z "Rolnik szuka żony"

„Rolnik szuka żony” zawitał na antenę TVP1 w 2014 roku. Od tego czasu przez program przewinęło się wielu uczestników i uczestniczek. W ostatnim, dziesiątym sezonie, pojawiły się aż dwie rolniczki. Agnieszka nie spróbowała szczęścia z żadnym z trzech kandydatów. Anna tymczasem zaskoczyła wszystkich i związała się z Kubą, ale czy ich związek się udał, dowiemy się dopiero jutro.

W pierwszym sezonie „Rolnika” kandydatki wybierali sami mężczyźni. Spotkało się to z krytyką, dlatego już w drugiej serii wśród uczestników pojawiła się Anna Michalska. Rolniczka wybrała w programie Mariusza, który się jej nawet oświadczył, jednak ich związek nie przetrwał. Anna zwróciła pierścionek w finale. Okazało się zresztą, że wybierał go nie mężczyzna, a mama rolniczki.

To był jednak dopiero początek. Jakie dramaty i… wielkie miłości narodziły się w programie przez lata?

Rolnik szuka żony
Anna Michalska z 2. edycji "Rolnik szuka żony", fot. AKPA
Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała ciążowy brzuszek. Spore krągłości zwiastują, że poród już wkrótce Sensacyjne doniesienia zza kulis "Rolnika"! Mowa o ślubie... i to więcej, niż jednym. To nie miało prawa wyciec

"Rolnik szuka żony": co dzieje się z rolniczkami z programu?

W 4. sezonie „Rolnika” furorę zrobiła Małgorzata. Od samego początku faworytem wśród jej kandydatów był Paweł Borysewicz. Wybrała go, a decyzja okazała się ze wszech miar słuszna. Obecnie para jest już po ślubie i wychowuje dwójkę dzieci. Sama rolniczka chętnie udziela się w sieci jako influencerka.

Podobnie szczęśliwa historia spotkała Klaudię z 9. sezonu. Spokojna, życzliwa i pogodna rolniczka znalazła w programie miłość. Do ostatniej chwili wahała się, czy wybrać Valentego, czy Konrada. W końcu uznała, że spróbuje szczęścia z tym pierwszym: i jest z nim do dzisiaj.

A komu w „Rolniku” nie udało się znaleźć szczęścia? Te smutne historie rolniczek oraz wszystkie zdjęcia znajdziecie poniżej.

Rolnik szuka żony
Małgorzata Borysewicz i mąż Paweł, fot. AKPA

"Rolnik szuka żony": rolniczki, które nie znalazły miłości

Kamila Boś, która była uczestniczką 8. edycji „Rolnika”, co prawda nie znalazła w programie miłości, za to zyskała sporą sławę, która trwa do dzisiaj. Piękna rolniczka dostała najwięcej listów w historii programu, jednak kandydaci, którzy przybyli, nie zrobili na niej wrażenia. Wydawało się, że lepiej dogadywali się między sobą, niż z nią. Dzisiaj jest singielką, która bawi się na imprezach branżowych i bryluje w sieci.

Elżbieta Czabator także pojawiła się w 8. sezonie programu. To seniorka bardzo doświadczona przez życie. Bardzo chciała znaleźć towarzysza i nawet zadurzyła się w Marku. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Wciąż jest singielką, ale nie zamyka się na miłość. Także i ona wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych.

Rolnik szuka żony
Kamila Boś z “Rolnik szuka żony”, fot. AKPA
Rolnik szuka żony, rolniczki
Elżbieta Czabator z “Rolnik szuka żony”, fot. AKPA
Rolnik szuka żony
Klaudia Waśko z “Rolnik szuka żony”, fot. AKPA
Rolnik szuka żony
Agnieszka z “Rolnik szuka żony”, fot. AKPA
Rolnik szuka żony
Anna z z “Rolnik szuka żony”, fot. AKPA