Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała ciążowy brzuszek. Spore krągłości zwiastują, że poród już wkrótce
Anna Lipska
Anna Lipska 09.12.2023 15:43

Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała ciążowy brzuszek. Spore krągłości zwiastują, że poród już wkrótce

Marta Paszkin pokazała ciążowy brzuszek
Marta Paszkin, fot. Instagram

“Rolnik szuka żony”: rodzina programu się powiększa! Uczestniczka reality-show TVP pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Wygląda na to, żre poród już wkrótce! Szczegóły.

"Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to popularny format Telewizji Polskiej, w którym rolnicy poszukują miłości na oczach telewidzów. Program od początku prowadzi Marta Manowska, a właśnie zbliża się finał 10. odsłony miłosnego show. Widzowie już od lat obserwują, jak uczestnicy próbują odnaleźć swoje drugie połówki.

Kilkoro uczestników odnalazło swoje szczęście. Najbardziej znane pary z “Rolnika” to chyba Ania i Grześ Bardowscy, czy Małgosia i Paweł Borysewiczowie. Nowa edycja wzbudza wielkie emocje, czy któreś z relacji przetrwają tak jak wymienione? Okaże się już w niedziele 10 grudnia, tymczasem rodzina programu się powiększa….

 

Związał się z najpiękniejszą uczestniczką w historii "Rolnika". Teraz zaskoczył zdjęciem z kolejną ślicznotką Dorota z "Rolnika" najpierw zaskoczyła metamorfozą, a teraz to... Co napisała kilka dni przed finałem programu?

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" w ciąży

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Gdy okazało się, że widzowie wyjątkowo ich polubili, TVP zaangażowała parę także do formatu “Dance Dance Dance”. Tam jednak nie osiągnęli wielkich sukcesów, ale zdobyli jeszcze większa popularność telewidzów. 

Internauci nadal śledzą ich losy w mediach społecznościowych. W ubiegłym roku zamieszkali ze sobą, zawarli ślub cywilny i doczekali się narodzin syna, któremu dali na imię Adam. Przypomnijmy, że Marta ma córkę z poprzedniego związku. Teraz ich rodzina ponownie się powiększy.

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek

Marta Paszkin we wrześniu poinformowała, że ich rodzina ponownie się powiększy. Wieści wyraźnie ucieszyły obserwujących pary i zaroiło się od gratulacji.

Czas płynie, a termin porodu zbliża się nieubłaganie. Marta może pochwalić się już sporymi krągłościami. W najnowszym poście nie tylko pochwaliła się brzuszkiem, ale tez terminem porodu.

„Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili, Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem” (K. Hadley)

Moje 3. Serduszko przyjdzie na świat około… Walentynek. Czekam na ten najpiękniejszy prezent  - napisała.

Wygląda pięknie, nic dziwnego, że pod wpisem pojawiła się cała masa komplementów.

Marta Paszkin, Paweł Bodzianny, fot. Instagram
Marta Paszkin, Paweł Bodzianny, fot. Instagram
Marta Paszkin, Paweł Bodzianny, fot. Instagram
Marta Paszkin, Paweł Bodzianny, fot. Instagram
Marta Paszkin, fot. Instagram
Marta Paszkin, fot. Instagram