Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Artur zostawił Sarę i związał się z inną rolniczką?! Niesłychane wieści tuż przed finałem programu
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.12.2023 08:43

Artur zostawił Sarę i związał się z inną rolniczką?! Niesłychane wieści tuż przed finałem programu

Artur i Sara z |Rolnik szuka żony
Artur i Sara z Rolnik szuka żony, fot. Instagram @rolnikszukazony

Artur i Sara byli jedną z tych par, której widzowie “Rolnik szuka żony” kibicowali najbardziej. Teraz pojawiły się niesłychanie informacje o ich relacji. Fani programu twierdzą, że nie są już razem, ale to nie wszystko. 

"Rolnik szuka żony" wielkim hitem TVP

“Rolnik szuka żony” to program, który od samego początku budził w widzach ogromne emocje. Pierwsza edycja zgromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy. Widzowie wręcz z zapartym tchem śledzili losy uczestników. Większość z nich z dnia na dzień stała się gwiazdami, a wielu z nich zrobiło karierę w social mediach.

Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się kontynuować format, który od samego początku prowadzi Marta Manowska. Sama gospodyni reality show również cieszy się ogromną sympatią widzów. Teraz na ekranach telewizorów mamy okazję oglądać 10. edycję programu.

W tej nie brakuje emocji, a związki, które się utworzyły, spędzają fanom tej produkcji cień z powiek. Właśnie pojawiły się sensacyjne wieści dotyczące Sary i Artura. 

"Rolnik szuka żony". Ania tuż przed finałem pokazała się z drugą połówką. Tak spędzają wieczory Anna z "Rolnika" przeszła spektakularną metamorfozę. W tej fryzurze wygląda jak milion dolarów!

Związek Sary i Artura z "Rolnik szuka żony"

Od samego początku najwięcej emocji wzbudzały relacje Sary i Artura. Przystojny rolnik zdecydował się w reality show szukać miłości na całe życie. Przy wyborze kierował się przede wszystkim tym, co podpowiada mu serce. Z kandydatek, które chciały dzielić z nim życie, jego serce szybciej zabiło dla 23-letniej Sary, która pracuje w Warszawie jako agentka nieruchomości. 

Widzowie w trakcie programu byli świadkami wielu romantycznych scen z ich udziałem. Para nie szczędziła sobie miłych słów, a nawet poważniejszych deklaracji. Wszystko zmieniło się jednak w ostatnim odcinku, kiedy to rolnicy pojawili się w domu swoich wybranków. 

Okazało się, że Sara i Artur mają zupełnie inne podejście do życia i tego, jak powinna wyglądać ich codzienność. To pokazało, że nie ich relacja może nie być tak wyjątkowa jak od początku się wydawało, a chwilowe zauroczenie dobiegło końca. Teraz fani martwią się o to, że związek dobiegł końca, a nawet dopatrzyli się dowodów. 

Artur i Sara z "Rolnika" rozstali się? Z kim spotyka się Artur?

Emocje przed finałowym odcinkiem “Rolnika” sięgają zenitu. Fani bacznie śledzą instagramowy profil programu, ale także konta społecznościowe uczestników. Obecnie zamartwiają się oni o przyszłość relacji Sary i Artura, która stoi pod dużym znakiem zapytania. 

Na profilu programu na Instagramie pojawiło się wideo z imprezy andrzejkowej uczestników “Rolnika”. Na wideo widać Artura, ale fani nie dostrzegli za to Sary. Co jak twierdzą, może być dowodem na ich rozstanie. 

Kolejna sprawa wzbudza jeszcze więcej emocji. Artur programu dodał Sary do znajomych na Facebooku, a na jego koncie cały czas widnieje status: “wolny”. Co więcej, ostatnio do znajomych rolnika dołączyła inna uczestniczka programu, czyli Anna Derbiszewska. W tym ruchu internauci upatrują nawet związku między rolniczką i rolnikiem. Ani jednak wyznała wcześniej miłość Kubie, którego uznała za idealnego partnera na dalszą drogę.

Myślicie, że między rolnikami dojdzie aż do takich roszad, czy teorie internautów jednak idą już za daleko? Pewne jest jedno, emocji nie zabraknie. Wszystko okaże się w finałowym odcinku. 

Rolnik szuka żony, Sara i Artur
Rolnik szuka żony, Sara i Artur fot. Instagram @rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Sara i Artur
Rolnik szuka żony, Sara i Artur fot. Instagram @rolnikszukazony
Rolnik 10, Ania i Kuba fot. Instagram @rolnikszukazony
Rolnik 10, Ania i Kuba fot. Instagram @rolnikszukazony
Rolnik 10, Ania i Kuba fot. Instagram @rolnikszukazony
Rolnik 10, Ania i Kuba fot. Instagram @rolnikszukazony