Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony". Ania tuż przed finałem pokazała się z drugą połówką. Tak spędzają wieczory
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.12.2023 09:22

"Rolnik szuka żony". Ania tuż przed finałem pokazała się z drugą połówką. Tak spędzają wieczory

Ania z "Rolnik szuka żony", fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
Ania z "Rolnik szuka żony", fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

“Rolnik szuka żony” zbliża się do finału 10. edycji. Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, czy relacje zawarte w programie przetrwają również po jego zakończeniu. Tymczasem Ania Derbiszewska już teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, publikując tajemnicze zdjęcie. Fani są zaniepokojeni.

"Rolnik szuka żony". Kogo wybrała Anna?

“Rolnik szuka żony" nieuchronnie zbliża się do końca 10. edycji. Najnowsza odsłona programu była niezwykle emocjonująca. Uczucia uczestników zmieniały się niemal z odcinka na odcinek, a gdy już wydawało się, że bohaterowie odnaleźli miłość, fascynacja pękała jak mydlana bańka.

“Tego jedynego” w show TVP poszukiwała również Ania, 35-letnia bizneswoman z Wielkopolski. Z grona przedstawionych jej kandydatów wytypowała kilku mężczyzn, wśród których znalazł się młodszy o pięć lat Jakub, który wkrótce stał się nieoczekiwanym faworytem.

"Rolnik szuka żony": Ślub i zaręczyny! Takie informacje wyciekły jeszcze przed finałem programu... Anna z "Rolnika" mieszka w prawdziwym zamku. To tu uwiła gniazdko z Jakubem

Miłość Anny i Jakuba z "Rolnik szuka żony"

To zdecydowanie nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Anna dała wprawdzie szansę Jakubowi, jednak już na początku programu przekonywała, że 30-latek nie zrobił na niej większego wrażenia.

Nie było “tego czegoś”, takiej iskry, takiego “wow”, ale wydaje mi się, że to dobry, ciepły, porządny człowiek - tłumaczyła Marcie Manowskiej na początkowym etapie show.

Wkrótce jednak mężczyźnie udało się skraść serce Anny, co było zaskoczeniem również dla niej samej. Niedługo później para stała się nierozłączna, a Jakub zaczął nawet planować ceremonię ślubną!

Tymczasem w mediach społecznościowych rolniczki pojawiło się zdjęcie, które wprowadziło niepokój wśród jej fanów. Wielu z nich drży o jej relację z Jakubem, która wydawała się przecież tak silna!

Tajemnicze zdjęcie Ani z "Rolnik szuka żony"

Ania z “Rolnik szuka żony” uchyliła rąbka tajemnicy jeszcze przed finałem programu i zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją drugą połówką. Niestety, na fotografii nie widać, o kogo chodzi.

Zobaczyć można jedynie zarys postaci odbijających się cieniem na śniegu. Nie ma więc pewności, że uczestnice show towarzyszy Jakub. Fani mają jednak nadzieję, że to właśnie on wybrał się na ten romantyczny zimowy spacer z gwiazdą formatu TVP.

Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP