Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" przeszła spektakularną metamorfozę. W tej fryzurze wygląda jak milion dolarów!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.12.2023 13:24

Anna z "Rolnika" przeszła spektakularną metamorfozę. W tej fryzurze wygląda jak milion dolarów!

Anna z "Rolnika" przeszła spektakularną metamorfozę, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
Anna z "Rolnika" przeszła spektakularną metamorfozę, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

“Rolnik szuka żony” zbliża się do nieuchronnego końca, a niektórzy z uczestników show zdają się być już na ostatecznej drodze do miłości. Wśród nich wyróżnić należy Annę, która nie ukrywa już, że Kuba jest “spełnieniem jej oczekiwań”. Bohaterka programu przeszła niemałą metamorfozę!

"Rolnik szuka żony". Anna odnalazła miłość?

“Rolnik szuka żony” wielkimi krokami zmierza do finału swojej dziesiątej edycji. Trzeba przyznać, że tegoroczna odsłona show obfitowała w ogromne emocje i wciąż nie jest wiadome, jak zakończą się wspólny losy bohaterów.

Wydaje się, że tego rodzaju refleksji nie ma już 35-letnia Anna, rolniczka, która w programie odnalazła kogoś wyjątkowego. Co ciekawe, nie od początku było to oczywiste. Para musiała się jednak “dotrzeć”, dzięki czemu łączące uczucie zdaje się roztaczać łunę najprawdziwszego ognia miłości.

Anna z "Rolnika" była taka szczęśliwa, a tu coś takiego! Czarne chmury nad jej związkiem z Jakubem. W tle jego była i dzieci Widzowie "Rolnika" nie chcieli tego słyszeć. Fala krytyki po tym, co wyemitowała TVP. "Ośmieszyliście Ewę"

Anna i Jakub na drodze do szczęścia

Ania bratnią duszę odnalazła w Kubie, o czym nie boi się mówić głośno. 

Kuba jest spełnieniem moich oczekiwań… Ja przy Kubie czuję się szczęśliwa i mogę powiedzieć, że faktycznie jest to osoba, której poszukiwałam. Myślę, że to się nam uda. Nie chcę zapeszać, ale myślę, że wszystko ku temu prowadzi - deklarowała w “Rolnik szuka żony” Anna.

Jej zdanie bezsprzecznie podziela również sam Jakub, który już zaczyna rozmyślać o wyborze odpowiedniej sali weselnej na jedną z najważniejszych uroczystości w życiu zakochanych.

Piękna brunetka skradła mu serce i trudno się dziwić. Jak się jednak okazuje, uczestniczka show nie zawsze prezentowała się tak, jak obecnie w programie. Przeszła do niego niemałą metamorfozę. Dzięki archiwalnym zdjęciom zobaczyć możemy, jak wyglądała przed udziałem w “Rolnik szuka żony”.

Metamorfoza Anny z "Rolnik szuka żony"

Anna od dawna zachwycała długimi ciemnymi włosami, jednak wcześniej wyróżniała się charakterystyczną równo przyciętą grzywką. Na archiwalnym zdjęciu widzimy ją na tle pięknie świecącej choinki.

Czyżby już wtedy marzyła o mężczyźnie, którego pozna w “Rolnik szuka żony”? Jedno jest pewne - tegoroczne Boże Narodzenie, które spędzi już najprawdopodobniej u boku Jakuba, będzie dla niej naprawdę wyjątkowe!

Anna z Rolnik szuka żony
Anna z “Rolnik szuka żony” przed udziałem w programie, fot. instagram.com/aniaderbiszewska