Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wcale nie Waldemar, to na niego w "Rolnik szuka żony" spadła największa krytyka. Co on wyrabia? "Prostackie teksty"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.12.2023 13:09

Wcale nie Waldemar, to na niego w "Rolnik szuka żony" spadła największa krytyka. Co on wyrabia? "Prostackie teksty"

Rolnik szuka żony
Bohater "Rolnik szuka żony" zaszedł za skórę widzom, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP

Widzowie TVP pochłaniają kolejne odsłony programu "Rolnik szuka żony" niczym dobre reality show. Ostatni odcinek wywołał w nich wiele negatywnych emocji. Jeden z bohaterów doprowadził ich do szewskiej pasji. I wcale nie mowa tutaj o Waldemarze. Sezon zakończy się z nowym "złoczyńcą"?

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" podnoszą ciśnienie widzom

Przez wiele tygodni widzowie TVP obserwowali miłosne podboje uczestników "Rolnik szuka żony". Z większym bądź mniejszym sukcesem trafiali do serc kandydatów oraz internautów. Nikt jednak nie wzbudził takiego zainteresowania jak Waldemar. A przynajmniej tak się wydawało do tej pory.

Bohater ukrył przed kandydatkami i produkcją relacje z inną kobietą. Co więcej, do końca nie był pewien wyboru wybranki, a widzowie nie raz byli świadkami ich spięć. Okazuje się jednak, że nawet taka afera potrafi pójść w zapomnienie przy niewłaściwym zachowaniu innego bohatera.

"Rolnik szuka żony". Koniec spekulacji. Anna tuż przed finałem wygadała się na temat relacji z Kubą Widzowie "Rolnika" nie wytrzymali! Takiej fali krytyki jeszcze nie było. Nikt nie gryzie się w język: "Love island wersja agro"

"Rolnik szuka żony". To jego zachowanie oburzyło internautów

W przedostatnim odcinku sezonu widzowie zobaczyli, jak pary zbliżają się do siebie podczas romantycznych kolacji. Jedna para szczególnie przykuła ich wzrok, choć nie z powodu czułości.

Dariusz i Nicola początkowo wydawali się zgodną parą, jednak z biegiem czasu ich relacja wydawała się coraz bardziej nietrafiona. Poziom irytacji widzów sięgnął zenitu, gdy w ostatnim odcinku rolnik oschle odezwał się do wybranki. Gdy Nicola z niepewnością zapytała mężczyznę o przyszłość, ten szybko zbył ją krótką odpowiedzią.

Dowiesz się wkrótce - powiedział bez emocji.

Co więcej, przez cały przebieg kolacji między duetem widoczny był dystans oraz znaczne ochłodzenie ich relacji.

"Rolnik szuka żony". Ostatni odcinek programu wiele wyjaśni

Internauci nie kryli rozczarowania Dariuszem, który zgłosił się do programu w poszukiwaniu miłości. Jego stosunek do partnerki podniósł ciśnienie widzom, którzy od razu ruszyli do komentarzy.

  • Chłopaczek nie wie czego chce.
  • Prostackie teksty!
  • To co prezentuje sobą pan jest okrutne i słabe.
  • Chyba z tego nic nie będzie widząc zachowanie tego rolnika.
  • Wydawał się fajnym chłopakiem, a okazał się burakiem. Dziewczyna bardzo fajna.

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" dojdzie do podsumowania, w którym dowiemy się, które pary przetrwały telewizyjną przygodę. Emocji z pewnością nie zabraknie, choć internauci nie liczą na szczęśliwe zakończenie dla niektórych bohaterów 10. edycji programu.