Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ewa z "Rolnika" w blond włosach! To tak wielka zmiana, że trudno rozpoznać, że to ona!
Anna Lipska
Anna Lipska 03.12.2023 19:08

Ewa z "Rolnika" w blond włosach! To tak wielka zmiana, że trudno rozpoznać, że to ona!

Ewa z Rolnika jako blondynka
Ewa z Rolnika, fot. Facebook/TVP

Ewa Kryza, wybranka Waldemara z “Rolnik szuka żony” w blond włosach. Uczestniczka show jest nie do poznania. Jak wygląda?
 

Ewa i Waldemar z "Rolnik szuka żony"

Ewa to uczestniczka 10. odsłony show “Ronlik szuka żony”. Zgłosiła się do programu, żeby powalczyć o serce Waldemara. Ten zainteresował się piękną kandydatką i to z nia próbuje budować relację. 

Niestety Waldemara nie ominęły jednak wątpliwości. Ostatnio martwił się, czy jego wybranka zechce zmienić swoje życie i przeprowadzić się na wieś. Chcą jednak dać szanse tej relacji. Już wkrótce dowiemy się, co z tego wyniknie, bo finał programu już 10 grudnia.

Waldemar komentuje rozstanie z Ewą. "Ona nie za bardzo chciała". Sensacyjne wieści przed nowym odcinkiem Była żona Żyły zniknęła z mediów po serii afer. On układa życie u boku młodej ślicznotki. Co u Justyny?

Ewa z "Rolnika" w młodości

Ewa ma 30 lat i na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Ma za sobą niemałą metamorfozę. 

Ewa kocha śpiewać i od wielu lat występuje na scenie. Waldemar docenia jej pasję. Swoich sił próbowała w muzycznych talent show. Na starych nagraniach widać, jak wyglądała dawniej, i jak bardzo się zmieniła. Nosiła grzywkę, miała dużo dłuższe włosy, pucułowate policzki… Obecnie jest znacznie szczuplejsza, widzowie rozpoznają ją jako jedna z najpiękniejszych uczestniczek show. Poniżej zdjęcie Ewy sprzed dekady.

Okazuje się, że Ewa, jak to kobieta, czasem lubi poeksperymentować z wyglądem. Jak wygląda w blond włosach?

 

Ewa z "Rolnika" w blond włosach. Ale zmiana!

Ewa z “Rolnika” jest znana widzom jako ognista brunetka. Waldemar wybrał ją spośród wielu kandydatek, a ostatecznie była jedną z tych trzech, która przekonała go, że warto zainwestować w relację. 

Kilka miesięcy temu Ewa Kryza wrzuciła na Instagram zdjęcie w blond włosach. To tak drastyczna zmiana, że nie sposób jej rozpoznać! Ciekawe, czy i w takim wydaniu, podobałaby się Waldemarowi. A wy co myślicie o takiej zmianie?

Ewa z Rolnika w blond włosach, fot. Instagram/@ewa_kaa93
Ewa z Rolnika w blond włosach, fot. Instagram/@ewa_kaa93
Ewa i Waldemar z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Ewa i Waldemar z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Ewa i Waldemar z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Ewa i Waldemar z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Ewa z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Ewa z Rolnika, fot. Facebook/TVP