Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldemar komentuje rozstanie z Ewą. "Ona nie za bardzo chciała". Sensacyjne wieści przed nowym odcinkiem
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.12.2023 08:45

Waldemar komentuje rozstanie z Ewą. "Ona nie za bardzo chciała". Sensacyjne wieści przed nowym odcinkiem

Waldemar i Ewa z Rolnika
Waldemar i Ewa fot. Instagram

“Rolnik szuka żony” to program, który z uwagą śledzą widzowie. Aktualnie emocje wzbudza wątek Waldemara i Ewy. Czy nadal będą razem? Rolnik zabrał głos tuż przed nowym odcinkiem. 

Afera z Waldemarem w "Rolnik Szuka Żony"

Waldemar to jeden z tych uczestników programu, którzy szczególnie zapadł widzom w pamięci. W 10. edycji to jedna z postaci, które wzbudzają spore zainteresowanie. Już na samym początku doszło bowiem do kontrowersji z jego udziałem. 

Uczestnik reality show pomimo udziału w programie miał nadal utrzymywać kontakt z innymi kobietami. W jednym z pierwszych odcinków Waldemar musiał podjąć męską decyzję i pożegnać się z wianuszkiem adoratorek. 

Przed nagraniami do programu były takie próby ze strony dziewczyn, które miały opory, by wystąpić w programie i proponowały poznanie się poza programem, ale ja stwierdziłem, że dla mnie najważniejszy jest program i nie wchodzę w żadne poznawanie bliższe - tłumaczył się Waldemar w programie. 

Wielka metamorfoza Ewy z "Rolnika". Pyzate poliki i prosta grzywka. Ukochana Waldemara mocno się zmieniła Ewa chce opuścić program? Wszystko przez słowa Waldemara. On naprawdę to powiedział?

Ewa chce opuscić program przez Waldemara?

Waldemar w końcu zdecydował się spośród wszystkich kandydatek Ewę, z którą chciał spróbować stworzyć głębszą relację. W ostatnim odcinku doszło jednak do przykrej sytuacji. Rolnik nigdy nie ukrywał, że nie jest ona w jego typie urody. Pod jej adresem pojawiły się nawet dosyć zaskakujące słowa. 

Jakbyś tak nie wyglądała, jak wyglądasz, to twoja figura by mnie nie zaciekawiła, nie? Ty masz wygląd, ty wspaniale wyglądasz. Za chuda nie mógłbym być z taką, ale ty masz buzię, ty masz oczy, ty masz włosy. Masz ten sensualizm - orzekł Waldemar z “Rolnik szuka żony”.
 

Ewa nie puściła jego uwag mimo uszu i skomentowała sprawę w programie. 

W jednej z rozmów z Waldkiem trochę tak wyniknęło to, że nie do końca jestem takim typem urody, jeżeli chodzi o takie preferencje Waldka, ale też jakoś przez to nie odejmuję sobie. Taka jestem i też nie chcę jakby się tutaj zmieniać albo czuć presję, że muszę być taka i taka, żeby się podobać - stwierdziła uczestniczka show.
 

Widzowie zaczęli się nawet obawiać, że kobieta po tych uwagach zechce opuścić program. Teraz pojawiły się zaskakujące informacje o rozstaniu. Waldemar nie wytrzymał i zabrał głos w sprawie. 

Waldemar komentuje rozstanie z Ewą. Co powiedział?

Niedawno pojawiły się informacje o tym, że para nie będzie kontynuowała znajomości. 

Ona nie za bardzo chciała kontynuować z nim znajomość. Tuż przed nagraniami do finałowego odcinka odwiedził ją z kwiatami w rodzinnym domu i prosił, by nadal występowali jako para. Ewka musiała powiedzieć “nie”, bo sąsiedzi widzieli, jak wściekły odjechał spod jej domu i więcej nie wrócił -przekazała osoba z jej miejscowości jednemu z portali internetowych, a słowa te zacytowała Rewia. 

Waldemar w rozmowie z tygodnikiem postanowił skomentować doniesienia o jego rzekomym rozstaniu z Ewą. 

Proszę oglądać do końca edycję i nie sądzić nikogo zbyt wcześnie. Opinie ludzkie potrafią być bardzo krzywdzące, a ja od początku do końca podążam drogą serca - mówi Rewii i dodaje: Warto poczekać do finału w grudniu, by dowiedzieć się szczegółów. Życie potrafi przynosić różne rozwiązania, ale nic więcej nie powiem.

Trzeba przyznać, że mocno podgrzał atmosferę przed kolejnym odcinkiem. 

Ewa i Waldemar z
Ewa i Waldemar z Rolnik Szuka Żony fot. Instagram
Ewa i Waldemar z
Ewa i Waldemar z Rolnik Szuka Żony fot. Instagram