Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Reżyser "Rolnik szuka żony" o kłamstwach Waldemara. Zdradził, że widzów czeka niespodzianka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.11.2023 10:11

Reżyser "Rolnik szuka żony" o kłamstwach Waldemara. Zdradził, że widzów czeka niespodzianka

Rolnik szuka żony
Niespodzianki w finale "Rolnik szuka żony", fot. facebook.com/rolnikszukazony/

Ostatnie zawirowania wokół Waldemara z programu "Rolnik szuka żony" podzieliły internautów. Zachowanie bohatera wobec zaproszonych kandydatek pozostawia wiele do życzenia. W sprawie kłamstw uczestnika wypowiedział się sam reżyser hitu TVP. Zaskakujące, jak go odebrał.

Waldemar został "bohaterem" nowego sezonu "Rolnik szuka żony"

10. edycja popularnego programu TVP powoli zbliża się ku końcowi, jednak ostatnia afera z pewnością na długo zostanie w pamięci widzów. Mowa tutaj o Waldemarze, który przed kamerami musiał przyznać się do rozpoczęcia relacji z kobietą, pomimo zaproszenia do siebie "kandydatek na żonę".

Przed ekipą "Rolnik szuka żony" musiał zadzwonić do nowo poznanej kobiety, a także wyjawić całą prawdę uczestniczkom programu. Teraz widzowie jak na szpilkach oczekują jego finału.

Ania z "Rolnika" na randce! Program jeszcze się nie skończył, a tu takie wieści Tragedia w domu bohatera "Rolnik szuka żony", ogień strawił wszystko. "Jesteśmy pogrążeni w rozpaczy"

Kogo wybrał Waldemar z "Rolnik szuka żony"?

Już od pierwszych odcinków rolnik dał się poznać jako swego rodzaju amant, który nie potrafił zdecydować się na wybrankę serca. Po wspólnie spędzonych tygodniach w gospodarstwie jego faworytkami zostały Ewa i Dorota.

Pomimo wybaczenia Waldemarowi kłamstw, jego finał nadal pozostaje tajemnicą. Widzów ciekawi także reakcja produkcji na wybryk, którego dopuścił się bohater. W tej sprawie wypowiedział się reżyser "Rolnik szuka żony".

Reżyser "Rolnik szuka żony" komentuje kłamstwa Waldemara

Choć zachowanie uczestnika wydaje się problematyczne moralnie, nie da się ukryć, że zainteresowanie wokół programu znacznie wzrosło. Reżyser, Konrad Smuga, przyznał, że konfrontacja Waldemara nie jest jedyną niespodzianką sezonu.

Każda edycja ma bohatera, na którym zawiesza się uwaga. W tej edycji to jest Waldemar. Jest wspaniałym człowiekiem, choć jak wszyscy wiedzą, mieliśmy trudne momenty. Polecam obejrzenie serii do końca, bo mogą być niespodzianki.

Co więcej, mężczyzna nie został przez twórcę potępiony. Reakcję widzów uważa, za jedną z konsekwencji wyciągniętych wobec Waldemara.

Waldemar popełnił trochę błędów. Był kochany i chwalony na początku a teraz ma złe notowania. […] To, że Waldemar jest w telewizji sprawia, że jest hejtowany. Bohaterów moich programów zawsze uczulam na hejt - tłumaczył podczas rozmowy z Faktem.

Po takich zapowiedziach widzowie mogą puścić wodzę fantazji na temat finału "Rolnik szuka żony". Nowy odcinek już w niedzielę o godzinie 21:25 w TVP1.

Źródło: Fakt