Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ania z "Rolnika" na randce! Program jeszcze się nie skończył, a tu takie wieści
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.11.2023 20:41

Ania z "Rolnika" na randce! Program jeszcze się nie skończył, a tu takie wieści

Rolnik szuka żony
Ania z "Rolnik szuka żony" na randce, fot.

Program „Rolnik szuka żony” wywołuje wiele emocji. Ale jeszcze więcej spowodowało jedno nagranie, opublikowane przez uczestniczkę najnowszej edycji. Czy Ania jest zakochana? Finału jeszcze nie było, a ta pokazuje randkę.

"Rolnik szuka żony 10": Ania znalazła miłość?

Program TVP o szukających miłości rolnikach i rolniczkach doczekał się już dziesięciu edycji. Najnowsza miała premierę 17 września. Do finału zatem jeszcze trochę zostało, ale widzowie już zastanawiają się, które pary z programu postanowiły dać sobie szansę. Wyjątkową uczestniczką jest Anna Derbiszewska, 35-latka spod Kalisza, która para się w życiu wieloma zajęciami.

Kiedy w kwietniu program przedstawiał wizytówki uczestników, dowiedzieliśmy się, że jest „z wykształcenia dziennikarką, z zamiłowania rolniczką, z zawodu bizneswoman” i że poza gospodarstwem ma jeszcze salon kosmetyczny. Wraz z bratem w szklarniach uprawia pomidory i ogórki. Ma już na koncie jeden związek, który zakończył się rozwodem. Kogo szuka teraz?

Lubię się pośmiać, lubię, jak mężczyzna jest wesoły. Chciałabym, żeby był moim przyjacielem. Myślę, że w miłości trzeba się bardzo lubić. To jest podstawa. Dobrze byłoby, gdyby kochał zwierzęta – mówiła Ania w programie.

Na antenie poznała trzech kandydatów. Niestety szczególnie jeden z nich zaskoczył ją w bardzo nieprzyjemny sposób, poniżej szczegóły.

Tragedia w domu bohatera "Rolnik szuka żony", ogień strawił wszystko. "Jesteśmy pogrążeni w rozpaczy" Małgosia z "Rolnika" zastosowała specjalną dietę. Jak wygląda?

"Rolnik szuka żony 10": Ania Derbiszewska i kandydaci

Ania zaprosiła do swojego gospodarstwa Dominika, Jakuba i Mikołaja. Kuba okazał się wyjątkowo nietrafionym wyborem: zupełnym przypadkiem wyszło, że tuż przed programem niespodziewanie zerwał ze swoją wieloletnią partnerką. Wcześniej już się rozstawali i do siebie wracali, a kobieta skontaktowała się z bratem Anny, by ją ostrzegł.

Z kolei Mikołaj jest od rolniczki młodszy o 11 lat i uczestniczka odczuwała niestety różnicę wieku. Na dłuższą metę zaczął ją irytować. Najlepsze wrażenie zarówno na widzach, jak i samej Ani, zrobił Dominik. Kandydat jest opanowany, trochę introwertyczny, ale bardzo w tym przypomina brata Derbiszewskiej. Pojawiły się jednak plotki, że między nimi nie zaiskrzyło. Kto zatem zabrał piękną Annę na randkę? Mamy zdjęcia!

Anna Derbiszewska z "Rolnik szuka żony" była na randce?

Uczestnicy programu „Rolnik…” nie mogą ujawniać w mediach społecznościowych ani wywiadach, jak potoczyły się ich losy przed telewizyjną emisją finałowego odcinka. Derbiszewska naturalnie nie złamała tej zasady i nie ujawniła, z kim poszła na randkę. Mimo to doskonale podgrzała atmosferę oczekiwania przed finałem.

Na Instagramie rolniczki pojawiło się nagranie z restauracji. Na filmie widzimy stolik, na którym szybko pojawia się bardzo apetyczna pizza. Nie to jest jednak najważniejsze, a grafika przypominająca romantyczną scenę z „Zakochanego kundla”, z dopiskiem „Date night”, czyli: „Randka”.

Jak myślicie, z kim randkuje Ania? To któryś z kandydatów z programu, czy całkiem nowy obiekt uczuć?

Rolnik szuka żony
Anna Derbiszewska na Instagramie: randka, fot. facebook.com/anna.derbiszewska
Rolnik szuka żony
Anna Derbiszewska na Instagramie: randka, fot. facebook.com/anna.derbiszewska
Rolnik szuka żony
Anna Derbiszewska w “Rolnik szuka żony”, fot. TVP VOD (2023)