Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Małgosia z "Rolnika" zastosowała specjalną dietę. Jak wygląda?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.05.2024 17:41

Małgosia z "Rolnika" zastosowała specjalną dietę. Jak wygląda?

Rolnik szuka żony
Metamorfoza uczestniczki "Rolnik szuka żony", fot.

Małgosia Sienkiewicz szukała miłości w programie „Rolnik szuka żony”. Znalazła ją w ramionach Pawła Borysewicza. Teraz jest już po ślubie i ma dwoje dzieci. Przeszła metamorfozę: zastosowała „dietę zmieniającą rysy twarzy”. Fani uważają, że jest to przemiana na gorsze…

Małgosia Sienkiewicz z "Rolnik szuka żony" zmieniła nazwisko i... rysy twarzy

Małgorzata Sienkiewicz była uczestniczką 4. edycji „Rolnik szuka żony”, wyemitowanej w 2017 roku. Od tego czasu w jej życiu zmieniło się bardzo wiele. W programie poznała Pawła Borysewicza, obecnego męża i ojca dwojga ich dzieci: Rysia i Blanki.

Małgosia nie tylko nazywa się teraz Borysewicz. Po programie udało się jej utrzymać zainteresowanie widzów i zgromadziła duże grono fanów. Na Instagramie jej profil „Rolnik w szpilkach” obserwuje ponad 190 tysięcy osób. Wszyscy z uwagą śledzą ciekawostki z życia rodziny Gosi i Pawła.

Rolniczka ostatnio jednak zaniepokoiła fanów. Z radością podzieliła się efektami nowej diety, którą nazwała „zmieniającą rysy twarzy”. Zazwyczaj tego określenia używa się ironicznie, Małgorzata użyła go serio. I niestety nie wywołała entuzjazmu wśród internautów: wręcz przeciwnie, szczegóły poniżej.

Rolnik szuka żony.jpg
Małgosia w finale “Rolnik szuka żony” w 2017 roku, fot. Gałązka/AKPA
Afera w "Rolnik szuka żony". Sprawa Waldemara podzieliła widzów. W końcu przerwał milczenie Grób Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" ponad rok po śmierci. Przykry widok w miejcu pochówku męża Bogusi

Jak wygląda teraz Małgosia z "Rolnik szuka żony 4"?

Małgorzata z „Rolnika…” zawsze wyglądała świetnie, ale ostatnio postanowiła jeszcze bardziej poprawić swój wygląd i samopoczucie. Przyznała, że efekty zmiany żywienia odczuła już po trzech tygodniach. Nie tylko schudła, ale też zmieniła się na twarzy. Jak to wyjaśnia?

Dieta zmieniająca rysy twarzy? Mniej mięsa, mniej cukru, mniej nabiału, mniej glutenu, więcej ruchu, dużo snu. Mniej nie znaczy w ogóle. Podejście zdroworozsądkowe do żywienia i nawyki, które wprowadzamy do swojej diety, procentują. Pierwsze efekty zauważyłam po 3 tygodniach. Najlepsze też to, co swojskie. Bo jeśli jemy same warzywa, ale nie eko, to też mija się to z celem. Słuchajmy też swojego organizmu, bo to, co służy komuś innemu, niekoniecznie będzie służyło tobie. Bo nie chodzi tu tylko o wygląd, ale też o samopoczucie. Widzicie różnicę na tych zdjęciach? Tak wiem, że jestem o 4 lata starsza – napisała Gosia Borysewicz na Instagramie.

Małgorzata dla porównania pokazała zdjęcie zrobione teraz, w 2023, i jedno z 2019 roku. Internauci są jednak zaniepokojeni jej stanem, tylko niektórzy jej kibicują. Fotografie „przed” i „po” diecie znajdziecie poniżej.

Rolnik szuka żony.jpg
Małgosia w finale “Rolnik szuka żony” w 2017 roku, fot. Gałązka/AKPA

Internauci martwią się o uczestniczkę "Rolnik szuka żony"

Internauci po zobaczeniu przemiany, jaka zaszła na twarzy Małgosi, są podzieleni. Jedni jej kibicują i chwalą efekty, inni – wręcz przeciwnie. Część osób jest wręcz zaniepokojona i uważa, że nowy sposób żywienia źle wpływa na jej organizm.

  • Jest lepiej i to absolutnie nie jest złośliwość.
  • Ja też nie jem cukru i pszenicy, jestem na diecie niskowęglowodanowej i dobrze mi z tym – cieszą się fani.
  • Na drugim zdjęciu bardzo młodo i promiennie. Na pierwszym jakby z 10 lat przybyło co najmniej.
  • Radzę skończyć z tą dietą, bo pierwsze zdjęcie bardzo na minus. Sińce pod oczami, szara cera bez blasku, za to na drugim pełniejsza twarz, bardziej promienna.
  • Na drugim zdjęciu zdecydowanie lepiej.
  • Cieszę się, że czujesz się lepiej, ale z tym wyglądem to tak nie do końca. Owszem widać różnicę, ale czy na lepsze? Moim zdaniem nie do końca i nie chodzi tu o upływający czas, a o odcień cery i rysy – martwią się inne osoby.

A jak wy oceniacie metamorfozę Małgosi? Efekty zobaczycie na zdjęciach poniżej.

Rolnik szuka żony.jpg
Małgosia Borysewicz w 2023, “po” diecie, fot. instagram.com/rolnikwszpilkach
Rolnik szuka żony.jpg
Małgosia Borysewicz w 2023, “po” diecie, fot. instagram.com/rolnikwszpilkach