Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Krzysiek z "Rolnika" już po ślubie! Komentuje Jessica, która starała się o jego względy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.10.2023 22:20

Krzysiek z "Rolnika" już po ślubie! Komentuje Jessica, która starała się o jego względy

Rolnik szuka żony / Jessica Miemiec
Jessica Miemiec komentuje ślub Krzysztofa z "Rolnik szuka żony", fot. Gałązka/AKPA

Jessica Miemiec i Krzysztof Zembrzuski spotkali się w piątej edycji „Rolnik szuka żony”. Mimo usilnych starań uczestniczki nie było im dane stanąć na ślubnym kobiercu. W tę sobotę mężczyzna poślubił całkiem inną kobietę. Jak skomentowała to jego niedoszła partnerka?

 

Jessica Miemiec i Krzysztof Zembrzuski w „Rolnik szuka żony”

Jessica i Krzysztof byli bohaterami piątej edycji programu o rolnikach, szukających miłości. Poza Miemiec o jego względy starały się jeszcze Kasia i Ewelina. Z żadnej z tych relacji nic nie wyszło. Szczególnie kontakty z Jessiką, wielbicielką operacji plastycznych, z doczepami we włosach, wywołały w jego wsi koło Przasnysza wiele emocji.

Choć Krzysiek nie znalazł miłości w programie, udało mu się trafić na tę jedyną. W sobotę 21 października wziął ślub, a w sieci pojawiło się zdjęcie z uroczystości. Dumny pan młody pozuje ze swoją ukochaną: publikujemy je na końcu tego artykułu.

A jak na takie wieści zareagowała Jessica? Jej wypowiedź jest pełna emocji, szczegóły poniżej.

Rolnik szuka żony, Krzysztof.jpg
Krzysztof Zembrzuski i Marta Manowska w “Rolnik szuka żony”, fot. Gałązka/AKPA
Anna Bardowska z "Rolnik Szuka Żony" nagle ogłosiła, że to koniec. Fani zaskoczeni trudną decyzją Co się dzieje z wdową po Krzysztofie z "Rolnika"? To już ponad rok od jego tragicznej śmierci

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” wziął ślub

Krzysiek Zembrzuski nie znalazł miłości w programie. Później bardzo długo zmagał się z samotnością. W wywiadach wspominał, że nie odbiło się to najlepiej na jego psychice. W końcu jednak znalazł ukochaną: piękną, subtelną blondynkę. O ślubie rolnika z Osówca koło Przasnysza poinformował portal ShowNews. 

Zdjęcie ze ślubu ujawnił w sieci kolega Krzysztofa z programu, Łukasz Sędrowski. To on opublikował uroczą fotografię, na której młoda para pozuje na tle napisów „mąż” i „żona”. Wybranka Zembrzuszkiego ma na sobie rozkloszowaną sukienkę z koronkową górą, a on sam założył elegancki garnitur i muszkę.

Fotografię znajdziecie na końcu tego tekstu. Tymczasem ShowNews ujawnił też, jak zareagowała niedoszła wybranka Krzyśka, czyli Miemiec.

Rolnik szuka żony/Jessica Miemiec.jpg
Im nie udało się związać z Krzysztofem z “Rolnik szuka żony”, fot. Gałązka/AKPA

Jessica Miemiec reaguje na ślub Krzysztofa

Portal rozmawiał z innymi uczestnikami show, by dowiedzieć się, co sądzą o ślubie mężczyzny. Bardzo serdecznie wypowiedział się na przykład Sebastian Zaremba z czwartej edycji programu.

Jeśli to prawda, życzę Krzyśkowi wszystkiego, co najlepsze i trochę zazdroszczę, bo sam też chciałbym mieć już żonę. Pięknie razem wyglądają – ogłosił Sebastian.

Sporo do powiedzenia miała także Jessica.

Krzysio! Jakie extra zdjęcie! Jaka piękna panna młoda! Nie sądzę, by żartował ze ślubu, bo to dla niego poważna sprawa, on się naprawdę ożenił! Uważam, że będzie wspaniałym mężem, bo to bardzo spokojny i delikatny chłopak. Pobyt w jego gospodarstwie wspominam z przyjemnością i życzę młodej parze długiego i szczęśliwego życia – wyznała zaskoczona, ale zachwycona Miemiec.

Rolnik szuka żony, Krzysztof.jpg
Krzysztof Zembrzuski w “Rolnik szuka żony”, fot. Gałązka/AKPA
Rolnik szuka żony, Krzysztof.jpg
Krzysztof Zembrzuski w “Rolnik szuka żony”, fot. Gałązka/AKPA
Rolnik szuka żony/Jessica Miemiec.jpg
Jessica Miemiec i pozostałe kandydatki Krzysztofa w “Rolnik szuka żony”, fot. Gałązka/AKPA
Rolnik szuka żony/Jessica Miemiec.jpg
Jessica Miemiec w “Rolnik szuka żony”, fot. Gałązka/AKPA
Rolnik szuka żony, Krzysztof.jpg
Krzysztof Zembrzuski w “Rolnik szuka żony”, fot. Gałązka/AKPA
Rolnik szuka żony.jpg
Krzysztof Zembrzuski z “Rolnik szuka żony” wziął ślub, fot. intagram/sedrowskilukasz

Źródło: ShowNews