Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna Bardowska z "Rolnik Szuka Żony" nagle ogłosiła, że to koniec. Fani zaskoczeni trudną decyzją
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.10.2023 09:15

Anna Bardowska z "Rolnik Szuka Żony" nagle ogłosiła, że to koniec. Fani zaskoczeni trudną decyzją

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" przekazała smutne wieści, fot. instagram.com/ania.bardowska
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" przekazała smutne wieści, fot. instagram.com/ania.bardowska

Anna Bardowska zyskała sympatię tysięcy widzów “Rolnik szuka żony”, którzy stale obserwują ją w mediach społecznościowych. Okazuje się, że fani mają jednak powód do smutku, gwiazda przekazała właśnie przykre wieści.

Anna i Grzegorz Bardowscy

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najpopularniejszych par programu “Rolnik szuka żony”. I choć od debiutu na planie show minęło już osiem lat, fani wciąż żywo interesują się ich losami.

Anna Bardowska doskonale wiedziała, jak wykorzystać swoją popularność nabytą w przeboju TVP. Dziś uczestniczka prowadzi media społecznościowe, a ogromna ilość obserwatorów sprawiła, że postanowiła otworzyć nawet własny biznes.

Anna Bardowska (1).png
Kariera Anny Bardowskiej rozpoczęła się od programu “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/ania.bardowska
Co się dzieje z wdową po Krzysztofie z "Rolnika"? To już ponad rok od jego tragicznej śmierci Pilne wieści dla fanów "Rolnik szuka żony". Program znika z anteny! Dlaczego?

Anna Bardowska ogłosiła koniec

“Rolnik szuka żony” okazał się dla Anny Bardowskiej i jej męża Grzegorza strzałem w dziesiątkę. Para nie tylko wzięła ślub, ale doczekała się już dwójki dzieci. Zakochani wybudowali nawet dom, a proces jego powstawania gwiazda relacjonowała w swoich mediach społecznościowych.

Niestety, w ostatnim czasie bohaterka programu musiała przekazać swoim wielbicielom przykre wieści. Wielu z nich z pewnością było bardzo niepocieszonych, gdy ogłosiła, że zamyka pewien etap swojego życia.

Anna Bardowska (2).png
Anna i Grzegorz Bardowscy, fot. instagram.com/ania.bardowska

Anna Bardowska zamyka biznes

Rok temu Anna Bardowska postanowiła otworzyć własny biznes odzieżowy - sklep “Pusto w szafie”. Niestety wielbicielom gwiazdy “Rolnik szuka żony” już niedługo przyjdzie cieszyć się jego działalnością.

Uczestniczka show poinformowała o planowanym zamknięciu swojej działalności oraz zaoferowała fanom kod rabatowy na całą zawartość swojego interesu. Czyżby plan Anny Bardowskiej nie wypalił? A może planuje początek zupełnie nowej przygody w swoim życiu. Dowiemy się z pewnością już niebawem!

Anna Bardowska (5).png
Anna Bardowska poinformowała o zakończeniu działalności swojego sklepu, fot. instagram.com/ania.bardowska
Anna Bardowska (3).png
Anna i Grzegorz Bardowscy z dziećmi, fot. instagram.com/ania.bardowska
Anna Bardowska (4).png
Anna Bardowska, fot. instagram.com/ania.bardowska