Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielka metamorfoza Ewy z "Rolnika". Pyzate poliki i prosta grzywka. Ukochana Waldemara mocno się zmieniła
Anna Lipska
Anna Lipska 30.11.2023 20:43

Wielka metamorfoza Ewy z "Rolnika". Pyzate poliki i prosta grzywka. Ukochana Waldemara mocno się zmieniła

Ewa z Rolnika przeszła metamorfozę
Ewa z Rolnika przeszła metamorfozę, fot. Facebook/TVP

Ewa Kryza, wybranka Waldemara z “Rolnik szuka żony” przeszła ogromną metamorfozę. Aż trudno uwierzyć, że tak wyglądała. Mamy zdjęcia.

10. edycja "Rolnik szuka żony" pełna emocji

Widzowie obecnej edycji „Rolnik szuka żony” nie mają prawa narzekać na nudę. Wszystko przez to, że bohaterowie fundują im sporo emocji. Nie brakuje aferek i skandalików. Plotki o ciąży jednej z kandydatek, złamanie zasad przez Waldemara, obawy, że Ewa, jego wybranka opuści show… 

Dzieje się bardzo dużo, a widzowie mają co oglądać! Poznają też coraz lepiej bohaterów programu, doszukują się informacji o nich. Niemałe wrażenie robią też metamorfozy pań z show. Ta, jaką przeszła Ewa Kryza robi wielkie wrażenie.

Ogromne zaskoczenie przed finałem "Rolnik szuka żony". Sara podjęła zaskakującą decyzję, wszystko pokazała. "Zmiany, zmiany" Wielkie zamieszanie wokół "Rolnika" trwa! Po doniesieniach zza kulis głos zabrała sama Marta Manowska

Metamorfozy wybranek Waldemara z "Rolnika"

Waldemar jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 10. sezonu „Rolnika”. 41-latek dopiero po interwencji twórcy programu przyznał się, że poza kamerami i bez wiedzy kogokolwiek utrzymywał kontakt z nową znajomą. Widzowie zarzucali mu też, że nierówno traktował kandydatki, wyraźnie faworyzując Ewę, z którą zdecydował się ostatecznie dotrzeć do finału.

Jednak zanim do tego doszło, wśród jego wybranek była Dorota, która podczas ostatniej rozmowy nie kryła smutku, ale życzyła Waldemarowi wszystkiego dobrego. Bardzo się zmieniła po opuszczeniu show, a widzowie są w ogromnym szoku. Uważają, że wygląda jak Katarzyna Bujakiewicz. Nie mniejszą przemianę ma za sobą Ewa. Piszemy o tym poniżej.

Dorota z
Dorota z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram


 

Metamorfoza Ewy z "Rolnik szuka żony"

Waldemar ostatecznie wybrał Ewę, która widzowie znają jak bardzo zgrabną i szczupłą brunetkę. Jednak 30-latka na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. To niesamowite, jaką ma za sobą metamorfozę. 

Ewa kocha śpiewać i od wielu lat występuje na scenie, co między innymi połączyło ją z Waldemarem. Swoich sił próbowała nawet w muzycznych talent show. I to właśnie na starych nagraniach widać, jak wyglądała dawniej, i jak bardzo się zmieniła. Nosiła grzywkę, miała dużo dłuższe włosy, pucułowate policzki, obecnie jest znacznie szczuplejsza. Zobaczcie poniżej.

Ewa z
Ewa z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Ewa i Waldemar z
Ewa i Waldemar z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Ewa i Waldemar z
Ewa i Waldemar z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Ewa i Waldemar z
Ewa i Waldemar z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram