Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielkie zamieszanie wokół "Rolnika" trwa! Po doniesieniach zza kulis głos zabrała sama Marta Manowska
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.11.2023 18:11

Wielkie zamieszanie wokół "Rolnika" trwa! Po doniesieniach zza kulis głos zabrała sama Marta Manowska

Rolnik szuka żony
Kolejne zamieszania wokół “Rolnik szuka żony”, fot. KAPiF/facebook.com/rolnikszukazony

W Telewizji Polskiej obecnie nie ma popularniejszego programu od "Rolnik szuka żony". 10. edycja postawiła widzów przed wieloma dylematami między innymi w kwestii kibicowania swoim faworytom, czy potępienia ich zachowania. Najnowsze doniesienia odnoszą się natomiast do samej Marty Manowskiej. O co chodzi? Prowadząca przerwała milczenie.

Afery wokół 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Widzowie z wypiekami na twarzy oglądali ostatnie odcinki programu, w którym rolnicy próbują swojego szczęścia w miłości. Ostateczny wybór partnerek i partnerów odbił się szerokim echem, jednak na tym nie zakończył się rozgłos "Rolnik szuka żony".

Nie da się ukryć, że bohaterowie 10. edycji show wzbudzili w internautach ogromne emocje. Nawet pozornie dobrze dobrany duet Artura i Sary potrafił szybko wyprowadzić fanów z równowagi.

Nie można także zapomnieć o wybrykach Waldemara, który swoim zachowaniem zupełnie poróżnił widzów. Mężczyzna od samego początku nie był stały w uczuciach, a co gorsza oszukał kandydatki oraz produkcję TVP.

Teraz napływają kolejne nowiny odnośnie ekipy programu. Na celownik została wzięta jego największa gwiazda.

"Rolnik Szuka żony". Fani oburzeni po randce Artura i Sary. Co ona wyprawiała? Anna z "Rolnika" cały czas randkuje. Jest widywana z... Takie przecieki tuż przed finałem programu?!

Skandali nie brakuje. Najnowsze dotyczą prowadzącej "Rolnik szuka żony"

W pierwszym sezonie programu widzowie TVP poznali Martę Manowską, która wraz z ekipą zbliżała się do poszukujących miłości bohaterów. To właśnie ona towarzyszyła im podczas podjęcia najważniejszych decyzji. Kariera prezenterki od premiery show w 2014 roku rozwinęła się niesłychanie.

Na ekranach Telewizji Polskiej mogliśmy zobaczyć ją także w takich hitach jak m.in.: "The Voice Senior" czy "Sanatorium miłości". Gwiazda zjednała sobie widzów ciepłym usposobieniem i empatią wobec telewizyjnych bohaterów.

Prawda może być jednak nieco inna. Marta Manowska musiała bronić się przed doniesieniami na swój temat. Czy jej pozytywny charakter jest jedynie telewizyjną kreacją?

Marta Manowska odpowiada na doniesienia. Taka jest poza kamerami "Rolnik szuka żony"?

Nowinek na temat programu TVP nie brakuje. Jedną z bardziej szokujących są doniesienia portalu shownews.pl w kwestii zachowania Marty Manowskiej na planie "Rolnik szuka żony". Według wyznań informatora prezenterka ma być "trudna we współpracy".

Oskarżenia wywołały sporą aferę w mediach i sprawiły, że odniosła się do nich sama zainteresowana. Przyznała portalowi, że życie osobiste jest dość publiczną sferą, jednak kontakt z mediami przebiega z jej perspektywy bez zarzutów.

Wywiadów udzielam, gdy zostanę o to poproszona. Mówię oczywiście, jak to wygląda z mojej perspektywy. Bardziej aktywna być nie chcę.

Jednocześnie Marta Manowska odniosła się do doniesień o niełatwej współpracy, podając bliskie osoby, jako przykład rzetelnego źródła jej prawdziwego charakteru.

Proszę zapytać moich przyjaciół, ekipy - skwitowała krótko.

I co wy na to?

Marta Manowska
Kolejne zamieszania wokół “Rolnik szuka żony”, fot. KAPiF
Marta Manowska
Kolejne zamieszania wokół “Rolnik szuka żony”, fot. KAPiF
Marta Manowska
Kolejne zamieszania wokół “Rolnik szuka żony”, fot. KAPiF
Marta Manowska
Kolejne zamieszania wokół “Rolnik szuka żony”, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl