Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldemar z "Rolnik szuka żony" poinformował o tragedii w rodzinnym domu. Musiał pożegnać bliską osobę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2023 13:22

Waldemar z "Rolnik szuka żony" poinformował o tragedii w rodzinnym domu. Musiał pożegnać bliską osobę

Waldemar z "Rolnik szuka żony" poinformował o tragedii w rodzinnym domu; kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
Waldemar z "Rolnik szuka żony" poinformował o tragedii w rodzinnym domu; kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Waldemar z “Rolnik szuka żony” postanowił otworzyć się na wyjątkowo bolesną kwestię ze swojego życia. Fani kibicujący mężczyźnie dowiedzieli się o ogromnej tragedii, jaka go spotkała.

"Rolnik szuka żony". Waldemar zyskał sympatię widzów

Waldemar to pochodzący z Kujaw rolnik, który postanowił spróbować swojego szczęścia w 10. edycji popularnego show TVP “Rolnik szuka żony”. Mężczyzna ma nadzieję spotkać na swej drodze kobietę, która zaakceptuje jego syna będącego owocem poprzedniej relacji.

41-letni uczestnik ma wiele pasji, do których należy m.in. oglądanie filmów i taniec towarzyski. Jest też bardzo rodzinnym człowiekiem. Chętnie pomaga swoim rodzicom na gospodarce. Zdążył zaskarbić już sobie sympatię ogromnej części widzów programu.

Nicola z "Rolnik Szuka żony" reaguje na plotki o ciąży. Już miała dość i wszystko wyjaśniła Ile zarabiają uczestnicy "Rolnik szuka żony"? Bohater 10. edycji niczego nie ukrywał przed fanami

Tragedia w rodzinie Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Siedmioletni syn Waldemara jest jego oczkiem w głowie. Oprócz niego uczestnik “Rolnik szuka żony” cieszy się również towarzystwem rodzeństwa: siostry i brata. To właśnie z tym tematem wiąże się tragedia, do której doszło przed laty.

W sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanych w mediach społecznościowych mężczyzny podzielił się on informacją o przykrym wydarzeniu, które na zawsze pozostawiło ślad na jego życiu. Dopiero po wielu latach wyznał, co stało się w jego rodzinnym domu. Doszło do wielkiej tragedii. 

Waldemar z "Rolnik szuka żony" stracił brata

Waldemar zdecydowanie jest tym z uczestników programu, którzy wzbudzają ogromne emocje. Wokół niego pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Pomimo udziału w randkowym reality show, miał bowiem nadal utrzymywać kontakty z inną kobietą. Na ten temat w sieci było bardzo głośno. 

Widzowie chcą wiedzieć o kontrowersyjnym uczestniku jak najwięcej. W social mediach otworzył się on na tematy prywatne. Okazuje się, że w jego rodzinnym domu przed laty doszło do tragedii. 

Mój najstarszy brat niestety ćwierć wieku temu odszedł - poinformował Waldemar z “Rolnik szuka żony”.

Mężczyzna postanowił w wyjątkowy sposób uhonorować pamięć o zmarłym i nazwał jego imieniem swojego synka. Bohater programu ma nadzieję, że dzięki odnalezieniu miłości w show, będzie w stanie zapewnić swojej pociesze rodzeństwo, które sam tak bardzo ceni w swoim życiu.

Waldemar z Rolnik szuka żony
Waldemar z “Rolnik szuka żony”; kadr z programu “Rolnik szuka żony”/TVP
Waldemar z Rolnik szuka żony
Waldemar z “Rolnik szuka żony”; kadr z programu “Rolnik szuka żony”/TVP
Waldemar z Rolnik szuka żony
Waldemar z “Rolnik szuka żony”; kadr z programu “Rolnik szuka żony”/TVP