Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Pojawiły się doniesienia o końcu miłości Sary i Artura z "Rolnika". Widzowie mówią tylko o jednym
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.11.2023 10:07

Pojawiły się doniesienia o końcu miłości Sary i Artura z "Rolnika". Widzowie mówią tylko o jednym

Rolnik szuka żony
Pojawiły się kłopoty w relacji Artura i Sary z "Rolnik szuka żony"?, fot. Kadr z: "Rolnik szuka żony", TVP

Widzowie jak na szpilkach czekają na finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Bohaterowie wybrali już swoje drugie połówki, a już niedługo dowiemy się, jak potoczyły się ich losy. Internauci zauważają jeden szczegółów, który może być wskazówką co do przyszłości ich ulubieńców.

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" podjęli ostateczne decyzje

Po wielu tygodniach zapoznawania się uczestnicy wyłonili swoich faworytów z grupy kandydatów. To na ten moment widzowie czekają najbardziej, wierząc, że to ich ulubieniec lub ulubienica skradli serca bohaterów.

W 10. sezonie "Rolnik szuka żony" nie zabrakło zaskakujących momentów. Najwięcej szumu narobił Waldemar, który oprócz zaproszonych na swoje gospodarstwo pań utrzymywał kontakt z inną kobietą. Zaskakująca okazała się także decyzja Ani, która nie wybrała faworyta internautów.

Jednymi z "pewniaków" programu zostali Artur i Sara. Ich uczucie pogłębiało się od pierwszych odcinków.

Dorota z "Rolnika" przeszła oszałamiającą metamorfozę. Teraz to klon jednej z najpiękniejszych Polek Najpierw wieści o ciąży w "Rolniku", a teraz TO. Oburzeni widzowie ruszyli z komentarzami

Artur z "Rolnik szuka żony" nie miał wątpliwości

Od samego początku widzowie dostrzegali nić porozumienia, która przybliżała do siebie dwójkę poszukujących miłości bohaterów. Podczas dokonywanych wyborów dla wielu oczywistym było, że Artur zwróci się w stronę Sary.

Sara jest bardzo miła, bardzo pozytywna. Ładne włosy ma, szczery uśmiech. Czuję, że ona będzie mi pomagała, będzie mnie wspierała - wyliczał Artur w rozmowie z Martą Manowską.

I choć początkowo komplementy rolnika względem kandydatki działały także na internautów, którzy mocno im kibicowali, ostatecznie zaczęli oni dostrzegać drobny szczegół, który może wpłynąć na relację duetu.

Związek Sary i Artura z "Rolnik szuka żony" okazał się niewypałem? Internauci zwracają uwagę

Przed nami jeszcze finałowy odcinek najnowszego sezonu "Rolnik szuka żony" w którym uczestnicy ponownie zasiądą przed kamerami. W rozmowie z Martą Manowską opowiedzą o ich obecnej relacji, a także co dał im udział w programie. 

Wiele razy podczas takich rozmów okazywało się, że uczucie między bohaterami wygasało. Internauci obawiają się, że taki los może spotkać także Artura i Sarę. Po dokonanym wyborze widzowie stwierdzili, że mężczyzna nie widzi w partnerce nic więcej oprócz pięknego wyglądu, a ten niedawno uległ metamorfozie.

  • Sara cały czas szuka z Arturem kontaktu fizycznego, a on nawet nie chce jej dotknąć.
  • Ciekawe czy im się udało. Jakoś nie widzę tej iskry z jego strony.
  • Nie wiem, czy ładne włosy Sary wystarcza do prawdziwego związku.

Niektórzy w komentarzach już podają nieoficjalną wiadomość o rozstaniu pary. Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" może więc być pełen emocji. Emisja już w niedzielę, 26 listopada, o godzinie 21:25 w TVP1.